На какви игри на РС играете?

  • 4 799
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 329
Warcraft ми е най-любима.Не съм пробвала още WoW. Wink

# 31
  • Мнения: 186
Виждам, че има много фенове на SIMS. И аз съм от тях  Peace
Другата ми любима игра е HEROES. Започнах с III Сега съм на V.

# 32
   И аз съм на Quake II. Има гадни извънземни и мутанти, има стрелба, значи съм вътре Peace

# 33
  • Мнения: 430
Euro truck simulator ,mafia и си записвам в момента kung fu panda

# 34
  • Мнения: 3 453
LUXOR на път съм да превъртя тройката...Обожавам я!. Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 210
Я, геймърки  Grinning
Започнах преди години с Doom, Unreal, Quake, играла съм много Starcraft, Sims, Ceaser, Zeus, Tropico, Tycoon-и всякакви обичам, HMM3 (стара любов) и 5-цата (много са се постарали хората), но голямата ми любов си остава Diablo. Heart Eyes  Имам си какви ли не герои, но най-любими са ми варварин и паладин. Сега тръпна в очакване на 3-ката.
Ако говорим за малки, но безумно зарибяващи игрички, сигурна съм, че този сайт ще ощастливи много от вас Mr. Green Аз тъкмо довърших Hell's Kitchen.

# 36
  • Мнения: 1 029
обожавам екшън игрите.Играя CS, Quake,превъртях първите 2 части на Call of duty , а вчера мъжът ми ме "зариби " по Medal of honor Simple Smile

# 37
  • Мнения: 213
RPG-та разнообразни (най-вече по-D&D), Heroes, Civilization, много куестове и хиляди hidden object games. 

# 38
# 39
  • Мнения: 318
CS i Sims -2,но сега вече нямам много време и изигравам набързо игрите от  "Prizee"  Peace

# 40
  • Мнения: 1 910
И аз. Дали сме само двете в целия форум.  Grinning

# 41
# 42
  • Мнения: 1 181
играя на Need for speed (любима!) и от време на време на Sims

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обхванала ме е носталгия... търся от къде да си сваля Transport Tycoon, някой знае ли?

# 44
  • Мнения: 5 393
Аз ловувам с Hunting Unlimited, Need for Speed я изтрихме докато се наканим да купим волан и педали за да се играе като хората.

Общи условия

Активация на акаунт