Шапка с козирка, АВГУСТинче не понася в таз горещина!

  • 10 276
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти  Grinning

Аз пък да се похваля, че вчера Йована за пръв път откакто съм я захранила, ми омете цяло пюре от 200 гр на едно ядене  Party А дано да не е било прецедент.

А, вижте с какво се занимава малакта посред нощите и затова сега още спи  Crazy: http://images.bob4enka.multiply.com/image/2/photos/3/500x500/4/0 … mp;nmid=105688169

Пиванова относно гърнето, с което ни есме на никъде, да те питам аз. Перси не търси ли да суче (понеже знам, че още се кърмите), веднага след сън. На мен това ми е проблема. Ако не и дам, а я сложа на гърнето, тя врещи и си иска гърдата, ако пък и дам да суче, си се изпишква (предполагам) през това време и после като я сложа нищо не върши. Имаме също така проблем с това да застане мирна и за две секунди, от което мисията с гърнето става още по- невъзможна. Направо се чудя какво да я правя  Thinking

# 286
  • София
  • Мнения: 1 724
Шоши84, права си за времето. Как да постна снимкси от снимка бго /сори за тъпия въпрос/

# 287
# 288
  • Мнения: 195
Ето малко снимки от разходките ни и от село. Ох, много бавно се качват наистина ooooh!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=178681&pid=6453992&lp=-2110

Велева, отиваш на снимката и копираш страницата, после я пействаш в отговора Peace

# 289
# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
честит 1-ви рожден ден на Цвети.Много да радва мама и тате.
От известно време не съм влизала и ако щете ми вярвайте,само си мислих,че някоя мама от форума е бременна.Дивена-честито  bouquet.
И на мен ми закъснява и дано другия път се похваля с мензис.Вчера казах на моя мъж,че всичко ми е още много прясно,за да го изпитам пак.
Аз съм и болна.Вчера изведнъж започна да ме боли главата и ми прилоша,вечерта ме втрисаше.Притеснявам се и за тази ваксина,която ми сложиха миналата седмица,нали не е хубаво на болен да се слага.Цялата ръка ми беше подута и ме боля няколко дни.
В събота отидохме със Стилиян до фотото до нас да му направят снимка с торта,за да си имаме за спомен от рожденния ден.В неделя взехме снимките и какво да видя,тортата почти същата като неговата.Все едно са знаели,че е празнувал с такава торта.

# 291
  • Мнения: 1 380
Браво на Перси за гърнето.
И аз опитвах, щом видя Кал да се напъва, но щом я сложих и тя спря да ака...изплаши се и стана.
После ми се наака пак. Crossing Arms
За сега не я мъча, явно още не е готова.
А трябва да махнем тези пелени колкото се може по-скоро, защото с тази прекарана инфекция ме е страх още.Винаги щом напикае памперса и го сменям, на ден над 10 пелени ползвам...а си излиза доста скъпо, като сметна за месеца......
Пиванова я сподели какво гърне ползвате, че аз купих едно за 2,50 най-обикновено и се чудя, дали пък гърнето да не е удобно??? newsm78 newsm78 newsm78
И тези пелени гледах дето Дивена пусна линк, но не ми изглежда добра идея.....да пера, да суша, гладя......не са стерилни.....знам ли.....пак да завъдим някоя бактерия гадна.
Боб4енка, Йована голяма пиячка бре!!! hahaha hahaha
Снощи Калина си натопи цялата ръка в чашата с бира на баща си и я облиза с такъв кеф...викам, си вярно в бирата има малко % алкохол, ама колко и трябва на нея! Naughty
Ди 83 така и не разбрах след като си взела снимките от фотото, на кой тортата била като вашата? Четох, четох, ама не стана ясно........ newsm78 newsm78 newsm78

# 292
# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Сладкишче-ние тортата на Стилиян миналия понеделник я изядохме.И в събота го снимаха,но без торта,после я слагат допълнително на снимката.На другия ден гледам,че тортата,която са сложили е същата като от рожденния ден,но те не са знаели,че сме празнували с такава.Не знам на кой е била,някое детенце е празнувало със същата.
Голямо обяснение направих  Simple Smile
Вчера,ако знаете Стилиян какво направи.
Майка влязла в банята да му измие биберона и без да го види,той се промушил след нея,отворил капака на тоалетната чиния и пуснал единия сандал вътре.После се оправяхме да излизаме и гледам сандалите му ги няма.Единия скрит,другия го открихме в тоалетната по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт