Днес съм радостна защото...2

  • 91 915
  • 644
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 825
Айде, честито и от мен   bouquet  Hug
Аз ще си запазя пожеланията лично да ти ги поднеса  Laughing
И ще ти се карам , че не ме чакаш  Naughty

# 16
  • Мнения: 7 100
MARMORANA, то вашето редче в списъка сега тръгна.  Wink Така че и ти, и Ася 2 сте под подозрение.  Hug Grinning

# 17
  • Мнения: 604
Нефертити прекрасна новина Hug!
Желая ти много късмет и едно сладко
бебоче на финала Hug·
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 18
  • София
  • Мнения: 1 098
Нефертити стискам палци до края. И да знаеш, че много се радвам на тази прекрасна новина. Пу-пу-пу... .

# 19
  • Мнения: 825
MARMORANA, то вашето редче в списъка сега тръгна.  Wink Така че и ти, и Ася 2 сте под подозрение.  Hug Grinning
Ох, Рони, де да беше така, но със сигурност не съм бременна още, защото просто още не сме правили опити. А как ми се иска вече да се похваля и аз. Praynig

# 20
  • Мнения: 515
Нефертити  Hug Heart Eyes браво само такива новини да се чуват  Grinning .Пожелавам ти една прекрасна и спокойна бременност и накрая един прекрасен малък резултат който много да ви радва   bouquet Ще се  Praynig моля всичко да е наред Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 794
MARMORANA, то вашето редче в списъка сега тръгна.  Wink Така че и ти, и Ася 2 сте под подозрение.  Hug Grinning
Ох, Рони, де да беше така, но със сигурност не съм бременна още, защото просто още не сме правили опити. А как ми се иска вече да се похваля и аз. Praynig

Ако под Ася 2 имаш пред вид мен /защото преди мен има и Ася Димитрова/, аз се надявам скоро да се похваля. Тези дни ми е овуто. Минаха 2 цикъла и д-р Минев позволи вече бебеправене.  Стискайте силно палци след 2 седмици да се похваля.
Да си призная, мен депресията още не ме е напуснала, но ... Не знам дали и при вас е било така, но аз съм със силно изявена хипохондрия и силен страх от това да не ни се случи нещо лошо на мен или на мъжа ми...  Дано скоро премине!

# 22
  • Мнения: 7 100
Теб визирах, Асе.  Hug
Мърморанче,  Hug. Ще. Не е казано, че ще стане точно този месец, но тенденцията в общи линии се спазва в прилично малки интервали от време.  Hug Hug Hug Няма да го приемате като натягане на пружинката, а като добро пожелание.  Hug

# 23
  • Мнения: 3 166
Асенце, аз си принавам,че те дебна в отчетните за март. Зам, че ако е стналао ще е за 31-ви март. Mr. Green Стискам палци.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
Асенце, аз си принавам,че те дебна в отчетните за март. Зам, че ако е стналао ще е за 31-ви март. Mr. Green Стискам палци.

еййй големи сме клюкарки бре.И аз там дебна и стискам палци! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 794
Мили мои сладурчета-папурчета!  Hug Много се радвам, че ме "дебнете". Айде, на хаирлия да е, и дано да стане този месец! Praynig Щото иначе горкото ми мъж, дет го тормозя всяка вечер, когато е най-уморен. Той, както и повечето мъже, си предпочита сутрин, ама тогаз няма кой да му върже!  Party Щото нали след секс било хубаво да не се става и направо да се заспи, та затова... Embarassed
Айде, много цалувки от мени! Laughing

# 26
  • Мнения: 1 369
 Моята бебка така се зарадва, че се е появила на бял свят малката Лора, че се завъртя от гръбче по коремче от кеф. Лошото е, че не знае после как да се върне обратно newsm78

# 27
  • Мнения: 510

 HugМного ви се радвам

# 28
  • Мнения: 3 621
Моята бебка така се зарадва, че се е появила на бял свят малката Лора, че се завъртя от гръбче по коремче от кеф. Лошото е, че не знае после как да се върне обратно newsm78

Ники много скоро само след някой и друг месец, Бела ще щъка около тебе и тогава ще видиш колко бързо ще се оттървеш от килцата който те тормозят  Laughing Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 3 166
Хубаво ми е за Рита, хубаво ми е и защото с Лили и Дени нещата си идват на мястото.

Общи условия

Активация на акаунт