Ще наритваме ли задници?

  • 33 459
  • 449
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 740
Аз мога да се похваля с малка победа срещу Е.ОН в битка за надвзети суми. Костваше ми 1 час телефонни разговори и доста нерви, но поне получих извинение ...  и парите си, разбира се.

# 47
  • Мнения: 9 865
Булшит е буквално биволско лайно. Извинете! Wink

# 48
  • Мнения: 2 018
Булшит е буквално биволско лайно. Извинете! Wink

 smile3532 Ти ме разби!

И `квооо... няма оправия!?  Tired

# 49
  • Мнения: 6 618
А как се справяте с междуфирмената задлъжнялост?
Успявате ли да наритате задниците на големите предприятия  Rolling Eyes и как по дяволите  #Cussing out


Никак не се справяме просто ставаме част от веригата.

Осъдили сме фирми спечелили сме делата платили сме на адвоката и познайте какво -НИЩО!

# 50
  • Мнения: 2 401
Много се радвам да видя категорични заявления за участие и сериозни мадами (и не само) в  темата. И на мен като на Холограма ми минават разни мисли относно организирането на инициативата, така, че да да почнем наистина да действаме, не да си чешем пръстите. Трябва ни място (ще питаме мама и тати), трябва и да го организираме някак си, за конкретни казуси,  за отчитане на добре свършена работа, за консултации и т.н.  И разбира се инициативата няма да се казва "Наритан задник",  това беше образно казано, за да се разбере замисъла  Wink, така, че давайте сериозни предложения за надслов, както и за организацията на идеята .

# 51
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
ритането на задници ми е станало вече като хоби Tired понякога хубаво наритвам съответния задник, друг път ми писва и после ме е яд, но още тренировки трябват Mr. Green
ще ритам задници с най-голямо удоволствие!!!

# 52
  • Мнения: 502
  Минзухарче,браво че си пуснала темата!Чак сега я виждам,нямам много време тези дни за форума.Знаеш,че те подкрепям за тази твоя идея и съм винаги на линия,щом е за ритане... Laughing
   Холограма има интересни идеи.Ето и аз как виждам нещата.Като начало,всеки ще пише тук за опитите се да се справи с една или друга несправедливост,беззаконие,простащина и т.н.Ще помагаме с каквото можем.Важното е в началото това наше движение да стане известно на повече хора.После ще пиша пак,иска ми се темата да не изпада от първата страница. 

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 17:27 от maraidara

# 53
  • Мнения: 165
Искам да се оплача от Глобул, от задръстените им служителки. Исках да прехвърля номера си към Вивател, щото цели две седмици ми обясняваха как съм нелоялен клиент (?!) и не може да ползвам тарифата, която искам. А пък във фактурите, които ми изпращаха имам черно на бяло отстъпка за това, че съм лоялен клиент. Направо полудях. Вдигнах телефона в централата и им се навиках, изпратих им едно "благодарствено" писмо и си смених оператора.
Аз съм обикновен държавен служител и съм от другата страна на барикадата. Винаги се опитвам да съм любезна и обстоятелствена при обясненията.
Но драги дами, искам да ви кажа че понякога се появяват такива екземпляри, които със наглостта и безочието си могат да ти стопят шайбите.
Това за наритването на задници, струва ми се, малко пресилено.  newsm78
но пък що не се включа............

# 54
  • Мнения: 502
  Едно обаче ме притеснява.Дали и този път няма да си останем само с приказките?Вижте колко бавно върви темата.

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 18:49 от maraidara

# 55
  • Мнения: 3 423
Не, няма да наритвам задници.
Защото няма смисъл. Идат други.

# 56
Ще наритваме задници, но сега една среща ме омиротвори за малко:
Отскоро съм в Русе и потърсих една своя позната, самотна майка на две близначета(около 4-годишни), болни от детски паралич. Момичето е страхотен борец в своята нелека категория:( Видях две страхотни деца, отглеждани с много любов и дух. В момента майката иска да се премести във Варна, където ще реализира една своя мечта. Мечта, която обещах да пазя в тайна. Пожелавам и успех, защото ако успее тя, ще има много повече шансове за лечение на всички български деца, болни от тази болест. За сега Елби се нуждае от квартира в близост до делфинариума - двустаен апартамент със асансьор. Ако познавате някой, който може да и намери такава, на що годе свястна цена(дългосрочно), пишете ми. Иска да е там час по скоро, за да започне нов вид лечение на своите деца. Аз съм писала на мои познати във Варна, но най -евтиното, което намерих, е 300 евро. Препоръчах и също така да се свърже със създателя на Карин дом, за да обменят опит, идеи...Ако някои от пишештите тук може да направи връзка между тях, ще съм много благодарна. Съжалявам, че не мога да бъда по конкретна сега, но Моята позната е момиче, което никога не моли за помощ, бори се за децата си с цялото си сърце, не пише проекти, не участва във фондации - това което ще направи обаче ще даде шанс на болните деца да живеят достоен и щастлив живот.
 

# 57
  • Мнения: 2 401
  Едно обаче ме притеснява.Дали и този път няма да си останем само с приказките?Вижте колко бавно върви темата.

Няма, ще подръчкваме уважаемите съфорумки тук и там.. Можем например и да пускаме линк към тази тема в темите на мрънкалата  Wink (такива теми - колкото щеш), както и в темите на търсещите чалъм за справяне с ..дупета (виждам, че епитета задник не се харесва особено Simple Smile)

# 58
  • Мнения: 335

Как сте се вързали на Холограма  Laughing...
Само предложението за снимката на изгорената гора като общ аватар за една седмица в знак на протест не е майтап.




ПП Всъщност единствените задници, които искам да видя сритани, са на тези,  дето точно в този момент правят страната ни взривен склад на някакви наглеци от друг континент.
Не знам как ще ритаме като си навържем сами бомбите на врата.
Ясно е - няма как.



# 59
  • Мнения: 2 401

Как сте се вързали на Холограма  Laughing...
Само предложението за снимката на изгорената гора като общ аватар за една седмица в знак на протест не е майтап.


 Хмм.. newsm12

Общи условия

Активация на акаунт