да добавим български привкус на арабската магия-урок 77

  • 21 016
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
Old Sport   Hug добре си се завърнала, чета ти разказите на един дъх и чакам с нетърпение следващия ти пост. Предлагам като един сущий НаполЬОн да намериш време между другите задачи и да ни зарадваш с една книга (ако  е многотомна още по-добре  Wink )

Кате Акхиал с мъжа ти сте сладури невероятни и като гледам хич не скучаете като сте заедно, дай боже всеки му такъв щастлив семеен живот.  Hug

Тарикмам съжалявам за колата, дано се намери здрава, това, че Тарик ходи с желание на градина е много хубава новина и ти спокойна и той щастлив и доволен. 

Саратед много съм огорчена  Crossing Arms нали уж на излети и туризъм щяхме да ходим по родната Витоша зелена, а ти избяга чак в Атина  Laughing Кога бяха рождените дни на близначките и пред Хилтън ще може ли да паркират двата рейса с близки и не особено близки, които съм поканила от твое има за запълване на бройката на гостите  Sunglasses

Водна лилия ма тия мъже вечно задават нелогични въпроси. Е как защо искаш къща ми то е очоизвадно  Rolling Eyes  Сегха има да глеееедам снимките на къщите и плановете от линка и има да въздииииишам  hahaha

# 286
  • Мнения: 206
Nadia Jasem Здравей!  Wink майка ми е добре,ти как си? да за сега съм ходила няколко пъти в турция надявам се за напред и други дестинации  Wink
  bouquet

И ние сме добре момичето ми, алхамдулилах. Понякога с есърдим за нещо, пък после се чудим що сме били толкова глупави да се ядосваме за неща дето идват и си отиват.
И аз се надявам да видиш и други места. Имам приятелка, която е там сега, много е депресирана нещо, никак не и харесва, всичко и се вижда в сиво-черни окраски. А на мене погледът ми е един романтичен като твоя....
Пъстър свят...
Тарик мом имате ли новини за колата? Хората тук наистина си мислят, че там такива неща не стават, а вие сте още новички там... не трябваше так. Имате ли застраховки нещо?

# 287
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
момичета задръжте за 10-тина минутки да пусна новата тема , че много става

момента само



Като нямах готовност и малко я попретупах - влизайте , пък аз ще дооправя това онова

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314981.new#new

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 17:15 от Другарче

Общи условия

Активация на акаунт