Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юли 2008, 17:54 ч.

Участие във форумите

• 1 171
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте,
имам проблем. Нещо не мога да намеря как да участвам във форума.
Регистрирана съм и влизам, но не мога да участвам.
Къде трябва да се включа и как?

# 1
Здравейте,
имам проблем. Нещо не мога да намеря как да участвам във форума.
Регистрирана съм и влизам, но не мога да участвам.
Къде трябва да се включа и как?

в кой форум не успяваш да участваш?
прочети първо Правилата, може там да откриеш отговор на въпроса си

# 2
  • София
Моля, конкретизирайте въпроса си - за технически проблем ли става въпрос или за трудна ориентация?

Ако става въпрос за втория случай - с няколко думи... като влезнете във форумите се зарежда началната страница, на която са изписани имената на тематичните подфоруми - Майки, Кърмене, Хранене с адаптирано мляко и т.н.. Избирате този, който Ви интересува като тематика и кликвате върху името му, за да се зареди списъка от теми в този подфорум. Като цъкнете на име на тема пък може да я прочетете.
Когато сте в дадена тема използвате бутона ОТГОВОР, за да се зареди страничката с форма, в която да напишете отговора си - така, както сте направили тук.

Повече информация за използването на форумите има в закованите теми по-горе, както и в раздел

# 3
Привет!Имам един проблем,не във всички подфоруми ми излиза бутонче "отговор".Има ли някаква причина?

# 4
  • Стара Загора
Ами потребители с титла "новак" немогат да пишат навсякъде.

# 5
мерси:)

# 6
  • София
Сега ми се оплака колежката, която е регистрирана от 2-3 месеца и чете от време на време във форума, че не може да отговаря на теми или да пуска нова тема. Кога ще и се смени статуса и ще и даде права да пише?
Тя чете само в На път, море, почивка, екскурзия да разбирам ли, че никога няма да мое да си пусне тема?

# 7
  • Стара Загора
Сега ми се оплака колежката, която е регистрирана от 2-3 месеца и чете от време на време във форума, че не може да отговаря на теми или да пуска нова тема. Кога ще и се смени статуса и ще и даде права да пише?
Тя чете само в На път, море, почивка, екскурзия да разбирам ли, че никога няма да мое да си пусне тема?
Ми четете бе....колко пъти се пише едно и също. И колежката ти може да го прочете това.
Като натрупа над определен брой публикации тогава..т.е трябва да пише във форума не само да виси.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт