Обилен и продължителен цикъл...

  • 7 401
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 085
Мацка не се ядосвай , момичетата се опитват да ти помогнат а ти държиш такъв тон.
Щом си се консултирала с много лекари и казват че всичко е ок , значи е ок.Какво да кажем ние който постоянно сме с много обилен цикъл.Не се оплакваме.Изчакай и послушай съветите.Все пак не ти го е казал само един лекар а няколко. Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 3 929
Пробвай с вит. К, както вече са ти писали. Изписват го съвместно с другите лекарства при обилно кръвотечение. На мен ми го изписаха при кръвоизлив.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 098
Направих аборт на 16,05 и оттогава цикъла ми идва 2 пъти....
Първия път беше доста обилен,с кръвоизливи и болки- според лекаря било уж нормално след такава манипулация...продължи 2 седмици
Сега пак е така- обилен и вече 7дни и няма изгледи да спира- поне няма болки
Цикъла и след раждането ми е бил винаги 4-5 дни с нормално ,дори последните 3 дни оскъдно течение,а сега....
Исках да ми даде някакви лекарства за спиране- нямало нужда,всичко било наред....
Така че молбата ми е,ако някой е бил в такова положение и е взимал някакви лекарства,нека сподели- изглежда на лекарите им е все едно, но на  мен вече ми писна- няма ми нищо ,а 10дни кръъъъвввв
Моля ви споделете- може и на лични   
 

Щом лекарите смятат, че няма нужда - вероятно е така. Вероятно и организма има нужда да се почисти и да се нормализират хормоните.
Аз лично съм спирала с медикаменти кървене..беше към 3-тата седмица....витК и още някакви хапчета...не се и сещам...
иначе също знам че ампула вит С намалява или спира...но само ампула, не хапчета...
но аз опити с организма си на своя глава не бих правила....

След раждането ми също имах кървене 2 месеца...не съм си и помисляла да го спирам с медикаменти. има моменти, когато наистина трябва да се довериш на организма си и на лекарите.

И бих потърсила консултация извън Шейново....като второ мнение....

# 18
  • Мнения: 100
Благодаря на всички ви Hug
Изписаха ми хормонални противозачатъчни за регулиране на цикъла и хормоните ми
Изследванията ми са ОК,кървенето почти спря ooooh!
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт