От август се правят резервации за Нова година, но къде...?

  • 18 562
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 67
И аз се интересувам. В някой хотели няма места в други искат поне 3 нощувки а аз почивам на 31 и 1.Надявам се да намеря нещо

# 16
  • Мнения: 1 878
Верно е, че си е раничко, но по-добре по-рано отколкото да направя като миналата година: от много чуденка си останах вкъщи и беше много тъпо #Cussing out Тази година смятам да съм по-подготвена.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 853
Ох, време е да се мисли наистина. Обаче след като миналата година пътувахме 200км за 7 часа в огромен сняг, просто се чудя дали да е на планина и тази година. Иначе да, очалованието беше голямо, сняг, ски, нооо

Малко се отклоних, простете, сега по темата-много добри отзиви чух за хотел Филтер в Широка лъка.

# 18
  • Мнения: 1 893
Слава на Бога - имало и други като мен  Wink  Peace

Всички ме обявиха за луда, че отсега се оглеждам,
че даже и за май 2009, планувам кратка чужбинска взгляда  Rolling Eyes


Вече резервирах самолет и хотел за септември 2009г., но още никой не знае  Laughing
Не обичам далечни пътувания зимно време, но ако има нещо интересно по Черноморието, мисля да се пробвам.
Ще следя.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 973
Абсолютно навреме си е темата. И ние сме от тези, които от рано търсят местенце за празнуване на Новогодишните празници. С интерес ще следя предложенията ви и ще споделям мои такива. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 114
и аз следя темата , но още не намирам оферти  newsm78

# 21
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
То...и аз правя по принцип постъпки пред мъжкото тяло, ама никога не съм почивала или била за коледа и нова година някъде.Давайте, който е ходил-да разказва и така от приказка-на приказка ще потръгне темата  newsm78

# 22
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И аз вече се оглеждам за нещо  Thinking
Идейки?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Не съм била лично, но чух много добри отзиви за Галба в Еленския балкан. Не сме празнували никога до сега в планината, но много ми се иска тази година да го направим....И аз чакам с нетарпение споделяне на опит и препоръки  Hug

# 24
  • Мнения: 2 768
Вече имаме резервация за Новогодишните празници в Кернтен, Австрия.

# 25
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Имах предвид, че в чужбина не съм била!  Mr. GreenЕта, я пораздухай сега, щото се оказваш първата с резервация-къде е това, какво предлагат, колко пари, с кого , за кой път ти е и такива неща- всичките Praynig

# 26
  • Мнения: 562
Вече имаме резервация за Новогодишните празници в Кернтен, Австрия.

И ние май за Австрия се стягаме - ски и купон по местните дискотеки  Wink
Ама ми се ще да видя и вариант за Италианските Алпи  Thinking

# 27
  • Мнения: 2 768
В края на миналия месец бяхме в Тирол, бях писала и питах в няколко по-големи хотела (защото сме 5-6 семейства) за Silvester Holydays, както там наричат периода.
Навсякъде отговорът беше "съжаляваме, няма никакви свободни места!"

Тук резервирахме през TUI, офертата е 530 евро на човек за 7 дена полупансион, четиризвезден хотел.
Предлагането е доста голямо, места все още се намират. Трудното е ако търсите много стаи, като нас.

Били сме вече една НГ в Австрия. Комбинирахме разходки, ски.
Самата новогодишна вечер не е особено купонджийска, но с голяма компания е весело. Виж, от нощни заведения нямам наблюдения, защото все сме с деца, тази година също  Wink
До там пътуваме винаги с кола, предимно заради многото възможности за разходки.

# 28
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз ще надничам тук  Flutter

Някой да е ходил за НГ по Черноморието? Някакви отзиви?  Thinking

# 29
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Тъй като видях няколко мнения за хотел Галба, да споделя и аз своето - ходихме за един юбилей, честно да ви кажа останах доста разочарована - кухнята е пълен боклук, питиетата са ограничени от към асортимент, беше доста неподдържано ( хигиената е западнала) - в банята не работеше нито тоал.казанче нито мивката като хората, да не говорим,че имаше пайжени и най-много ме отвратиха космите във ваната.
Та сега по темата - наши приятели ходеха миналата година в Турция за нова година и са си изкарали перфектно, цените бяха около 400-560 лв с автобус, all incl., гледах снимки и клипчета - страхотно изглеждаше и всичко беше супер украсено, искренно съжалих че и ние не отидохме с тях.

Общи условия

Активация на акаунт