Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
3дравейте на всички,
една приятелка ми сподели вчера,че се страхува да не й е направена магия. А3 съм православна и вярвам в Бог и малко със скепсис се отнесох,но тя ми ра3ка3а неста,които ме накараха да търся съвет от духовно лице. 3а жалост не сме се сре6нали с отец но дано да стане по бър3о и да ра3кажа какво е ка3ал..Та историята й е следната. Намерила е нож в едно куфарче с нейни детски дрехи.Куфара бил 3ахвърлен някъде си и тя чак сега го е намерила.Обадила се е на някаква жена,която уж ра3валяла магии(видяла е от телеви3ията) и тя и ка3ала,че е 3а смърт.Поискала да и и3прати и 550лева по банков път..Бе3 коментар го оставам това.Някакви хора пък и ра3ка3али как по съвет на та3и пак жена са ра3валили магия 3а смърт,преди това всички били болни. По наставления на жената намерили каквото там било сложено в дома им и сега са по добре...Моя съвет е да отиде на църква и да попита све6тенник.Отиде,но в църквата не е имало никой по това време та утре пак сме там..Е,та кажете вие какво мислите по въпроса и ако има хора от вас,които 3наят 3а някоя православна страница моля ви да я напи6ат да прочетем какво ка3ва църквата и вярата по темата..А3 съм на мнение,че Господ е най голямата 3акрила и упование и човек вярва ли силно не го "лови"никакви си там магии..
благодаря предварително и желая много много обич..

# 1
  • Sofia
Нямя да стане религиозен спор.
Докато свят светува ще има хора, които ще се литкат по шарлатанства независимо от призивите.
Заключвам.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт