Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 10 -Тема 31

  • 29 488
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 372
Кате,  bouquet  bouquet  bouquet!
Аз мисля да си поръчам околоочния крем с подарък термо крема,как мислите дали си заслужава проблема ми  е торбички под очите.
Аз имам много добри отзиви от клиентки и за двата крема.
Майка ми ползваше предимно него,но сега с подобрената формула я болят очите и главата.Явно е доста активен.За торбички имам много добри отзиви за златния okoloo4en крем .

# 46
  • у нас
  • Мнения: 443
Благодаря за отговора  bouquet,аз вече пуснах поръчката пък ще видя какъв ефект ще има Praynig,най-сетне и аз да улуча,тея торбички : #Cussing out

# 47
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 707
Кате, мерси за темата!  bouquet
Успешна кампания на всички!   Grinning

При мен и тази кампания се очертава да е доста зле. Embarassed

# 48
  • Мнения: 1 817
По повод на околоочния крем с подарък се насочвам към мигновенния лифтинг,та да питам някой ползвал ли го е и какъв е ефекта?

# 49
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз ще взема балсамчета за подаръци. За мен- ягодка.  Blush
Този sheer балсамът е много готин. Валентински доколкото знам са същите вътре, приятно блещукащо стоят на устните, съвсем лек цвят.  Peace

# 50
  • гр.София
  • Мнения: 233
Честита нова тема и успешна кампания на всички.
Снощи пуснах редовна поръчка и днес ми е вече фактурирана, към безплатните материали имам подарък Душ гел Tropical Zing. Към кой поръчан продукт от каталога го получавам?  newsm78
Някой има ли такъв подарък?

# 51
  • София
  • Мнения: 4 177
Честита нова тема и успешна кампания на всички.
Снощи пуснах редовна поръчка и днес ми е вече фактурирана, към безплатните материали имам подарък Душ гел Tropical Zing. Към кой поръчан продукт от каталога го получавам?  newsm78
Някой има ли такъв подарък?
Да не е подарък от клуба?

# 52
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Римар , незнам кои решава  newsm78
Пък след 3.5 г. във форума и 1.5 г. като дистрибутор се надявам да няма проблем относно молбата ми  Wink , все пак се издържам сама , трябват ми пари  Hug Grinning
без да звучи, като заяждане, но по-нагоре описах как решихме да вкллючвам момичетата в списъка!
Хубаво е че си стар потребител и стар такъв представител, но е добре да попишеш при нас първо една темичка, две, да речем и ще те добавя!
Проследих постовете ти, не видях да си писала!
Трябва да има взаимност, нали? Peace

# 53
  • гр.София
  • Мнения: 233
Честита нова тема и успешна кампания на всички.
Снощи пуснах редовна поръчка и днес ми е вече фактурирана, към безплатните материали имам подарък Душ гел Tropical Zing. Към кой поръчан продукт от каталога го получавам?  newsm78
Някой има ли такъв подарък?
Да не е подарък от клуба?
Аз съм кандидат, но когато пусках поръчката ми направи впечатление, че този душ-гел е наличен като подарък. Светна ми в зелено.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 177
За кой каталог говориш, всъшност. Нали 10-ти е от днес

# 55
  • гр.София
  • Мнения: 233
За кой каталог говориш, всъшност. Нали 10-ти е от днес
Да по кампания 10-та. Аз съм план А и за това пускам толкова рано редовна поръчка.

# 56
  • София
  • Мнения: 4 177
За кой каталог говориш, всъшност. Нали 10-ти е от днес
Да по кампания 10-та. Аз съм план А и за това пускам толкова рано редовна поръчка.

Представа си нямам, от толкова време го прехвърлям и не съм забелязала.
Моята дата е 15-ти по интернет. А може и да са се объркали, напоследък много често се случва. Е, в повечето случаи в наш ущърб, но може и обратното  hahaha.

# 57
  • Мнения: 1 259
Искам да ви попитам какво се случва ако клиентка си поръча очила, но пък не й станат например. Може ли да се връщат или нещо подобно?


Ами и при мен се случи същото... няма проблем...!

# 58
  • Мнения: 3 835
А има ли смисъл да се качват и специалните предложения - виждаме ги в Интернет така или иначе  Crossing Arms

# 59
  • София
  • Мнения: 4 177
А има ли смисъл да се качват и специалните предложения - виждаме ги в Интернет така или иначе  Crossing Arms
Мисля,че не е нужно. Нали ако ги поръчваш, направо от там се включват в поръчката. Нека и другите да кажат какво мислят.Това си е моето мнение все пак.

Общи условия

Активация на акаунт