месеци след инвитро бременност

  • 2 272
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
  bouquetЧестито   bouquetЛека и безпроблемна бременност  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 131
Честито на бъдещата мама.Живот и здраве догодина едно прекрасно,здраво бебе.Лека и успешна бременност.

# 17
  • Мнения: 1 372
Честито и лека бременност! Отхвърли лошите мисли и се наслаждавай на бременността си! Мечтай за времето в което ще гушкаш едно прекрасно и здраво бебче! Ето че чудеса има! Дано спохождат повече хора Praynig Praynig Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами честито!

# 19
  • Мнения: 326
Честито! Лека бременност и най-голямото щастие на земята ти пожелавам!  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 411
ЧЕСТИТОООООО  newsm51 smile3525 newsm51
лека бременност! всичко ще бъде наред!  newsm10 newsm10 newsm10

# 21
  • Мнения: 290
Честито! Лека бременност и се абстрахирай от лошите мисли.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Честито!  bouquet

Лека и безпроблемна бременност ти желая! Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 10 320
Честито! Здраво бебче и щастлива мама, и горд тати!   bouquet

# 24
  • Мнения: 99
Честито и от мен!Всичко е зад гърба Ви вече,успокой се и забрави за тревогите!Всичко е в Божите ръце Hug

# 25
  • Мнения: 2 111
Милата колко неща си изтърпяла.Пожелавам ти занапред само хубави и положителни неща да ти се случват и да гушнеш едно малко сладко бебче! HugНе забравяй да се пазиш и да си почиваш много! newsm10

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 857
nereneia
Честито и от мен и скоро да се похвалиш с едно сладко бебче   bouquet  А засега само спокойствие, спокойствие и пак спокойствие  Simple Smile. Лека и успешна бременност.

# 27
  • София
  • Мнения: 8 932
Честито, стискам палци всичко да е наред, лека бременост и щастлив финал.  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 155
ЧЕСТИТО!!! Сега трябва да си МНОГО спокойна. Желая ти лека и безпроблемна бременност!!!  bouquet

# 29
  • Мнения: 851
Честито и от мен  bouquet Да сте живи и здрави и ти и бебето. И аз се присъединявам към момичетата със съвет да не мислиш глупости. И по-добре недей да четеш много Naughty Само ще се самонавиваш и ще се съмняваш за всяко по-странно усещане през бременността /а както сама си разбрала психическия фактор е моооого важен/. Намери си приятни занимания, за да си запълваш свободното време. И да имаш само хубави изживявания - така и бебо ще бъде щастлив и спокоен Hug

Общи условия

Активация на акаунт