месеци след инвитро бременност

  • 2 275
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито  bouquet
Лека и безпроблемна бременност Hug

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Много хубава новина  Grinning , честито, лека бременност и най красивото и здраво бебенце на финала   bouquet

# 32
  • Мнения: 282
Честито и от мен!!!!!!! Пожелавам ти лека бременност,много позитивни мисли и едно прекрасно и здраво бебче след 9-те месеца!!!!!! Hug  bouquet

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Честито,лека и безпроблемна бременност.
Само положителни емоции занапред. Peace

# 34
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Вярвам в чудеса!Вярвай и ти. Hug

# 35
  • Мнения: 196
честито!!!  bouquet
Ще стискам палци всичко при теб да мине като по вода,а от теб се искат само много позитивни мисли и грижи за бебчо от сега.Сигурна съм,че след всичките тези опити си изчела всякаква литература и едва ли имам аз какво да ти кажа,просто искам да знаеш,че не си сама и всички тук във форума ще чакаме да се похвалиш с малкото човече! Hug

# 36
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Искрено се радвам за теб Hug
Честито и леко бременеене  bouquet

П.П. Права си, когато човек се успокои и не мисли мн мн за това, то става. Имам познати, които си осиновиха 2 деца и доста години след това си родиха тяхно Laughing

# 37
  • Мнения: 5 391
Честито!  bouquet
Радвам се, че след толкова време и тревоги се е случило чудото!
Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче! Hug

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая и едно страхотно  newsm30 на финала! Hug

# 39
  • Мнения: 2 122
П.П. Права си, когато човек се успокои и не мисли мн мн за това, то става. Имам познати, които си осиновиха 2 деца и доста години след това си родиха тяхно Laughing

Въобще, ама въобще не съм съгласна, че с упокоение става работата
ако не знаеш- бебета се правят със секс да ти кажа под секрет, надявам се, че вашето не се е получило с успокоение
само човек, който не е преминал през диагнозата стерилитет може да констатира такава велика мисъл  Tired
и е много много жалко пък да го "чуеш" от устата на човек, който знае за какво става въпрос

на мацката- честита бременност, лека и безпроблемна до края

# 40
  • Мнения: 2 270
честито и лека бременност     bouquet

П.П. Права си, когато човек се успокои и не мисли мн мн за това, то става. Имам познати, които си осиновиха 2 деца и доста години след това си родиха тяхно Laughing

Въобще, ама въобще не съм съгласна, че с упокоение става работата...

 Peace

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Честито  Hug
Пожелавам ти лека бременност и едно (или две  Grinning ) здраво бебче  Hug

# 42
  • Мнения: 523
Честито !!!Дано всичко мине добре , да сте живи и и ти , и бебчо в теб ! Ще чакаме да ни се похвалиш с едно живо и дрзво бебе след няколко месеца Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 320
Честито и от мен! Лека бременност и накрая здраво бебче   bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 2 005
Честито!  bouquet
И при мен като престанах с целенасоченото бебеправене взе че стана работата. Лека бременност ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт