месеци след инвитро бременност

  • 2 268
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте момичета! От години чета тук ,но ето го и моят повод да споделя и аз, а и да чуя вашето мнение. След осем годишен стерилитет,осем инсеминации,два пъти инвитро,като първия път имах кухи яйцеклетки, при втория  ,три се оплодиха,но  стреса май си каза думата и не стана. Преди това ми откриха антифосфолипиден синдром, а и след кухите яйцеклетки,стигнаха до заключение, че явно и резерва на яйчниците се е поизчерпал.... и стана. Още направо/макар, че съм в 6 г.с. / не мога да повярвам.Бях чувала, че след ин витро шанса от спонтанна бременност се увеличава, но кой ти вярва вече. Нямам думи, а и много се страхувам като чета за спонтанни аборти,генетични увреждания....да знам,че е глупаво,ама много от вас знаят как е. Стискам ви палци на тези които сега се борите! Знаете ли, при мен стана, след като разбрах, че съм одобрена от касата. Успокоих се, заработих сериозно да не мисля за това. Май наистина психологическия фактор е много съществен. Простете за дългата тирада Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 1 524
Честито миличка, от тук нататък само позитивни мисли.
Пожелавам ти лека бременност   bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 991
Честито! Дано всичко да е наред! Дерзай! Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Много се радвам за тебе и че най-накрая сте успели.  Hug Наистина ме разплака това, както и всеки друг разказ за успех след толкова дълъг стерилитет. Пази бебчо и не мисли лоши неща. Мисли само красиви и приятни неща и че всичко ще е наред. Аз също имах 4 години опити и накрая успях с инвитро и знам какво изпитваш. И още нещо, ако искаш разбира се можеш да направиш жест и да подариш лекарствата от ЗК на някой който е изгърмял патроните си там и е затруднен финансово за нов опит.  bouquet

# 4
  • Мнения: 5
За лекарствата естественно,че ще ги дам Simple Smile. Дори имам девойка напредвид. Благодаря ви! Знаете ли, че  двама трима човека знаят за бременноста ми,просто докато лекарката каже че всичко засега е наред. А, с вас споделих с лекота Grinning Забравих да спомена, че имам пластика и на двете тръби преди три години, а мъжа ми операция на варикоцеле. Въобще за моите 34 години доста екстри Laughing

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 22:01 от nereneia

# 5
  • Мнения: 2 521
Честито Grinningлека бременност и здраво бебче ти пожелавам  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 310
nereneia  Hug
Много се радвам за вас!
Лека бременност и здраво бебе ти пожелавам!

# 7
  • Мнения: 9 476
Честито nereneia!  bouquet
Желая ти от сърце лека и безпроблемна бременност Hug
Пази се, почивай повечко и само позитивни мисли Peace

# 8
  • Мнения: 491
Пази се,вярвам,че ще имаш най-прекрасното бебе newsm51

# 9
  • Мнения: 521
Честито и от мен лека бременност и накрая едно хубаво здраво бебче Simple Smile
и само позитивни мисли Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 784
nereneia, честито!   bouquet
Радвам се за теб от все сърце! Пази се и се наслаждавай с пълна сила!

# 11
  • Мнения: 1 512
Честито и от мене  Hug.Сега само позитивни мисли, всичко ще бъде наред и след определен период от време ще споделяш с нас вълненията по отглеждането на малкото слънчице.

# 12
  • Мнения: 5
Сърдечно благодаря!!!  Ще се старая да мисля позитивно! Така е, след всяка съкровенна крачка напред виждаме ,че ни чакат още много  със  радости и притеснения! Дадоха  ми дълга отпуска накупих си купища книги... и дано , дано се развива здраво.

# 13
  • Мнения: 2 068
честито и лека бременност    bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 5 706
Честито!Лека и безпроблемна бременност! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт