Щастливо МАЙСКОТО човече за моренце е готово вече!

  • 14 409
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И Преското ми се прибра с хрема от яслата. ooooh! Габи я пратихме на Кичево. Дано да се оправи до сряда, че съм на работа. Иначе не знам... Confused
Дидка, много сладка адашката. Heart Eyes
Айде, болните да оздравяват. Hug
И аз не съм давала мед в чист вид на нито един от двамата, за всеки случай. В яслата може и да дават обаче.Rolling Eyes

# 31
  • България
  • Мнения: 181
На болничките мишлета  Hug Понеже миналата седмица Коко беше болен, сега аз да не остана назад - снощи щях да пукна - повръщах на всеки час и вдигнах Т - а пък няма кой да ми гледа детето - като парцал днес се нося - но въпреки всичко си го изкарах на две разходки - с присядване на пейки на разстояние кам до 100 метра и така (то добре че мие послушно детенцето), храним се, сменяме се - а аз като в несвяс - сега малко ми просветна. Сега пак лягам ... #Crazy Дано тази вечер да е по добре.
Мед също не смятам да давам скоро (въпреки че ако можеше - бабите ще си го хранят спокойно с медец)
Скоро изгледи да махаме памперс нямаме - саво на морето, та да му се напече дупето, въпреки че ще купя и аз памперс - бански - поръчала съм (че тук никой не купува такива неща  newsm78 и доставят само по поръчка).
Катя ти беше споменала преди време, че ще ходиш на интервю за работа - и явно е минало всичко ОК - "щом в сряда си на работа"   bouquet Сподели как е  - че и аз се реших да сменям работата - и сега чета (уж де) за един конкурс - като стане ще разкажа повече.

# 32
  • Мнения: 961
Кате, честита ти нова работа!   bouquet Да ти е приятна и безпроблемна, и най-важното много доходна, с перспективи за развитие!

Много сладка Габи  Heart Eyes
Рени, и аз цял ден те мисля с този мед. И ми беше малко неудобно да ти казвам да не даваш!  Hug Аз вероятно ще дам след третата година, ако се престраша, че от него ми е най-тежката алергия и ако няма бърза медицинска намеса, направо си пукам.

И стига вече с тези болести пък!!!  Naughty

Хай, как е Калоян?
Светле  Hug

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 641
Здравейте сладури,
Като ви чета ми става мъчно за малките слънчица. Няма по-лошо нещо болно детенце, а повръщането пък е особено неприятно. Дано вече да отминават вирусите и да се наслаждаваме на лятото здрави.
При нас нищо особено. Момчил много иска да ходи сам, но блее баирите и вчера пак падна и си прехапа устната, всичко беше в кръв, но не му пресъхна ентусиазма. На плажа се чувства в естествената си среда и ходи и прави каквото си иска и много го привличат ходилата на лежащите хора - все иска да ходи да ги гъделичка. Смешно бебе е.
Честито на Катето за новата работа. Пожелавам на всички да намерят правилната посока. Аз малко съжалявам че се върнах, но вече е късно.
Рени вие разделихте ли се с "нощния живот"  Simple Smile . Помня че по една време все лягахте призори и ставахте за обяд. Като каза че на Мая и помага медът да заспи отново се сетих че аз преди слагах на биберона на Момчил Pansoral. Това е гелче за зъби, но в него няма лидокаин и казват че не уврежда зъбите. Ако не се лъжа имаше само лайка - хомеопатично е. Всъщност важното е че е сладко и това помага да се унесе и да заспи отново. Аз го слагах в основата на биберона. Цената му в близката аптека беше около 5 лв., но стига за много време.
Дано помогне и при вас.
Лека вечер и ви пожелавам малките слънчица да ви събудят с усмивка, а любимите да ви изненадат със закуска в леглото   bouquet

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Мерси за пожеланията. Hug Надявам се всичко да е наред. Praynig Фирмата е ирландска, посредник при връщането на данъци на хора работили в чужбина и данъчните служби на съответните страни. Може да са я чували някои от вас http://www.taxback.com/. Имам приятелка, която работи там, запознахме се чрез форума, в отчетни март 2006 и много си паснахме. Тя ме покани да се пробвам. Длъжността е Telesales Agent, ще предлагам услугите на компанията на хора, регистрирали се в сайта. Официалният език за комуникация във фирмата е английски. Много съм притеснена, защото е много различно от това, което съм правила досега. Минах през 2 интервюта на английски и писмен тест. И така, в сряда трябва да съм на линия.  Wink
Не знам защо не лягам. Преско спи много неспокойно, май има и Т вече.  Confused Докато седя да го вардя изгледах Сексът и градът, много е готин филмът. То сигурно всички сте го гледали вече, ама аз да си кажа. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 54
Добро утро,    Дидка  много сладка Габи   Simple Smile

# 36
  • Мнения: 78
Дана, много е яко това как Боян си е харесал бавачка Grinning Дано стане работата и всички са доволни![

                  Дидка, много мило, че ни "отрази"  Simple Smile - аз наистина много вярвам в знаци, а и жената ми допадна от пръв поглед - дано да стане наистина...........Габи е много сладка, скоро ще идваме към Варна и хайде да ги запознаем най-накрая Боян и варненската групичка........Вие защо обикаляте Морската, а не слизате до плажа да се изкъпете в морето????Наскоро четох статия, че за белите дробове е най-добре много рано сутринта на морето и въздухът на боровите гори..... Та ако има варненеки-мераклийки - ние с Боян ще ходим рано, рано, да дишаме йодни пари.........
                Кате, честита ти работа - добри доходи и време за децата да имаш!!! Може и да се възползваме от теб - и двамата с Павел имаме да си връщаме данъци от Германия.......
                Здрави, честит ви дипломиран татко!!!Пожелавам му, хубава работа да си намери!!!
                Тит, честит ви дом с градинка- страхотно е, че ще избягате от панелните стени.....

                 Малко отчет от Боян - с цепната устна и издран нос е  ooooh!
               
                             Болничките да оздравяват  Hug

# 37
  • Мнения: 3 089
даля - бе ние май не сме с вирус. няма нищо друго като симтом - само и единствено Т. тая нощ стигна до 39.5! аз почвам да си мисля за уро-инфекция - кой знае в яслата кога им сменят пампите след като си свършат работата и ка ги бършат - не е с мокри кърпи, във всеки случай! днес пуснах кръв и урина и ще гледам после цифрите и ще решавам. един пансорал винаги ще помогне, но ми се иска да го избегнем.
дана - дано е читава жената  Peace наскоро писах,ч е знаците са навсякъде около нас. трябва самод а ги видим  Peace

# 38
  • Мнения: 78
дана - дано е читава жената  Peace наскоро писах,ч е знаците са навсякъде около нас. трябва самод а ги видим  Peace

              Дано, Майче  Simple Smile  За знаците - наистина са много,но невинаги успяваме да ги видим, а друг път ги разчитаме неправилно. Интуиция, знаци, сънища - толкова много неща, които можеби си остават само на подсъзнателно ниво???

             Май не съм споделяла с вас, около раждането на Боян / сещате се, че беше много рисково и беше в кувьоз/ какви знаци имах - сутринта в 4.30 като тръгвах към родилното с изтекли води, майка ми без да иска вместо да натисне копчето за светлина на 1-вия етаж, натиснала звънеца на една много мила съседка, която веднага отвори вратата и ми пожела всичко хубаво - тя се казва ЖИВКА / та за мен това е живот /, а Боян по това време вече не е имал достатъчно кислород и се е опитвал да диша с белите си дробове.................    Неонатоложката, която е била на смяна, и го е спасила в първите му минути на този свят, се казва АНГЕЛОВА - нещо като неговият Ангел-спасител е за мен..........Когато отивахме след 15 дневен престой да си го вземем от родилното,  на входа срещнахме един много уважаван от мен свещенник /за варненки - отец Любомир Петров/ и така, и така............... Тези знаци за мен бяха вълшебни и ме крепяха в много трудните минути, в които Боян не беше с нас и се молихме всичко да е наред с него  Praynig

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Леле, Dana, ти си голям анализатор. Simple Smile Аз май съм от тези, които не умеят да разчитат знаците. Embarassed  Въобще не бих обърнала внимание на такива неща. Е, имам и аз проблясъци, смятам, че нещата са предопределени, но на такива детайли не бих обърнала внимание. Rolling Eyes
                Кате, честита ти работа - добри доходи и време за децата да имаш!!! Може и да се възползваме от теб - и двамата с Павел имаме да си връщаме данъци от Германия.......
Аз ще съм точно в отдела, отговарящ за Германия. Wink
Здравич, честито и от мен на Тошко!  bouquet
Ох, много неща искам да кажа и като започна да пиша повечето ги забравям... ooooh!

# 40
  • Мнения: 625
Момичета,благодарим за хубавите думи!
Леле,Дана цялата настръхнах докато четях Hug Heart Eyes
Габи е много сладка! Heart Eyes Август-среща гореща Naughty
Кате, успехи!  bouquet

# 41
  • България
  • Мнения: 3 620
Dana, всеки път настръхвам като чета разказите ти около раждането на Боян  Hug добре , че всичко е зад гърба ви.
А пък аз май най-накрая мога да се похваля с първото ни зъбче   Все още не дрънка на лъжичката, но ясно се вижда и напипва tooth

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 13:27 от Reny27

# 42
  • България
  • Мнения: 181
Привет от нас в горещата събота ...  sun
Понеже нас никой не ни води на море  #Cussing out ("щото събота и неделя сме пак с момчета за риба"  ribolov - е ама вие да не си помислите, че има риба - ама той Дунава падал и риба никой не хванал - това беше оправданието миналата седимица, да видим тази какво ще е .... newsm78 #2gunfire) - та ето ние с Кокито си направихме плаж http://www.snimka.bg/album.php?album_id=262957&pid=6427261&lp=30
А преди това - по рано - ходихме на новия пясъчник - с много и чист все още пясък, пред хотел "Дръстър", топнахме и крачета в Дунава - и така намираме начини да се забавляваме.
Целувки и лек следобеден сън на малките мишлета ... Kissing Heart

# 43
  • Мнения: 87
Дана  Hug Дано знаците около вас са само положителни. И на мен ми стана много мило как Боян си е намерил гледачка, невероятни са децата колко лесно могат да общуват, а и възрастните определено се заразяваме. 
Твоята история ме подсети, че в новия блок малко след като се нанесохме и срещнахме една баба от блока, която е гледала едно детенце почти от раждането до 10-годишно. И аз веднага си помислих, че ако ми се наложи може да я попитам за помощ.

Кате, успех на теб, изобщо не се съмнявам че ще се справиш, ти с 2 дечица се оправяш, та работата ли няма да можеш да скъташ  Simple Smile

Супермама, хич не ви е лош плажа, ще взема да изплагиятствам Simple Smile

Рени, айде честито зъбче, то при вас това си е голяма новина, да се наредят сега и другите по лесния начин Simple Smile

Майче, как сте вие, има ли още Т Камен ? Дано не е нещо сериозно  Hug
На другите болнички и те да се оправят, май тоз вирус с повръщането и/или разстройство е много коварен.

На мен пък ми се пригади от няколко дни, първите 3 месеца не ми се гадеше сега се сети. И хич не ми е конфортно, та се чудя дали не е от спазмолитика дето пия за контракции. Иначе вече съм при Иван, вчера като ме видя така ми се гушеше и милваше, че се разтопих. А у нас е такава организация - баба му и дядо му добре действат, особено вечер за банята - дядо му я приготвя, баба му го къпе, после го облича, а през това време дядо му му прави млякото  Grinning

Хайде до скоро Simple Smile

# 44
  • Мнения: 390
Дано утре като зачета темичката ни няма вече болнички дечица! Да оздравяват бързо, за да се радват на летните дни.

supermama, много е сладък малкият Коко. И ние имаме същите патоци и Алекс им казва "ба-ба" вместо па-па...той като се замисля на всичко така казва Mr. Green

Леле, Габи е станала истинска госпожица! И е голяма сладурка!

Кате, стискам палци да се чувстваш много добре и да си намериш бързо мястото на новото място Wink Отчитай се! И аз трябва да започна да търся работа с тези безумно високи вноски, но все искам още малко да забавя момента Simple Smile

Данче, много се радвам на постовете ти (и на Януш). Става ми едно мило Hug Дано всичко тече безпроблемно!

Дана
, като четох поста ти и настръхнах. Замислих се аз колко съм сляпа за подобни неща.

Ася, как сте с малката принцеса?

Момичета, хубав и усмихнат ден от мен и Алекс!

Общи условия

Активация на акаунт