За смесването на различни марки АМ

  • 1 863
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 195
няма страшно Peace
и моя син беше така известно време. На обед давах Фризовом, а през останалото време Фризолак. Като се нормализира стомахчето спряхме Фризовома Peace

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
няма страшно Peace
и моя син беше така известно време. На обед давах Фризовом, а през останалото време Фризолак. Като се нормализира стомахчето спряхме Фризовома Peace
Да, но те са на 1 и същи производител!

# 17
  • Мнения: 3 034
и аз ще трябва да смесвам, за да се върнем на нормал;на формула, а не олекотена, но те са на една и съща марка. иначе не.

# 18
  • Мнения: 104
Аз не виждам кое е нередното  да се смесват две марки АМ?!Нали всички АМ са с почти еднакви съставки,специално съобразени с бебешките нужди?Никой не може да каже предварително кое е най-подходящото АМ дори за собственото му дете.

# 19
  • Мнения: X
Аз не виждам кое е нередното  да се смесват две марки АМ?!Нали всички АМ са с почти еднакви съставки,специално съобразени с бебешките нужди?Никой не може да каже предварително кое е най-подходящото АМ дори за собственото му дете.

Да, но се различават, точно заради това всяко действа различно. Освен това съдържанието на различните микроелементи е различно, макар и в някакви стандартни граници, съответно при смесването може да се получи един вид предозиране на някой от тях.

# 20
  • Мнения: 1 080
И аз не мисля че е редно, а и не съм чувала някой да го прави!!!

# 21
  • Мнения: 104
Аз не виждам кое е нередното  да се смесват две марки АМ?!Нали всички АМ са с почти еднакви съставки,специално съобразени с бебешките нужди?Никой не може да каже предварително кое е най-подходящото АМ дори за собственото му дете.

Да, но се различават, точно заради това всяко действа различно. Освен това съдържанието на различните микроелементи е различно, макар и в някакви стандартни граници, съответно при смесването може да се получи един вид предозиране на някой от тях.

да,но в случая става въпрос за временно смесване,Лактана,което запича за основно мляко и Фризовом,което разхлабва по малко(по ли е добре да се прави клизма или да се пие дори и хомеопатично лекарсво за разхлабване).При положение,че детето е повръщало от Фризолак,педиатъра е предпочел да се смесят млеката които не са предизвикали повръщане,вместо опити с други млека.

# 22
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Аз не знам какво да кажа вече  Sad! И от комбинацията Лактана и Фризовом повръщаме  Sad! От вчера спрях Лактана и минах само на Фризовом и нямаме повръщане, но днес освен че акахме на всяко хранене, последния път си беше и доста рядко  Sad! Не знам какво да правя? Страх ме е да не стане постоянно и да не е разстройство. И тази вечер дадох Лактана само веднъж, за да не продължава с разстройството. Всъщност аз не съм сигурна, че е разстройство и си беше жълто, ама пусти страх .............. А иначе повръщането си е от рефлукс явно  Sad и за това Фризовома става основната ни храна.

Общи условия

Активация на акаунт