За смесването на различни марки АМ

  • 1 862
  • 22
  •   1
Отговори
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте мамчета,
Имам проблем с АМ. От Фризолак повръщаме, от Фризовом акаме на всяко хранене и сме вечно гладни. Минах на Лактана, но се запекохме  Close! Сега доки каза вднъж дневно или по малко на всяко хранене да давам Фризовом, а иначе да си останем на Лактана.
Моля за вашето мнение дали е нормално? Според нея няма никакъв проблем. Уж и вярвам, ама да попитам и за други мнения  Embarassed!
Благодаря предварително  Hug!

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 00:34 от dari75

# 1
  • Мнения: 7 723
Щом доки така казва, вЕрвай й Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
И аз мисля, че не трябва да се притесняваш. Смесвай и дано намерите правилната комбинация.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 735
И на мойта приятелка бебчето в началото беше на 2 вида АМ,едното НАН/запичаше/ и Фризо.../ не помня/ за разхлабване пак по съвет на педиатърката.Според мен няма място за притеснение.

# 4
  • Мнения: 259
Предполагам, че е нормално, щом ти го е казал педиатър. Аз не съм се сетила да пробвам. Дано на бебчо да му хареса новата комбинация.

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Според мен пък не е нормално!  Peace
Как така ще смесваш 2 марки млека.....един път едното, после другото........ Детското стомахче може ли да го приеме?  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 5 683
Знам,че не е хубаво!
Ние също смесвахме за кратко но Фризо с Фризовом!

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм против такова смесване на АМ

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 807
При смесването различни АМ се следи за реакция и как ще го приеме детето.Вие сте минали вече този етап и затова предполагам педиатърката е решила този вариант.

# 9
  • Мнения: 30 864
Може да се допиташ и до друг педиатър за по-сигурно. Бъди спокойна ще намерите подходящото АМ.

# 10
  • Мнения: 1 477
Не бих смесвала АМ.По-скоро ще пробвам с други марки.Но 2 вида наведнъж  Shocked

# 11
  • Мнения: X
Направо си сменяй педиатъра. Могат да се смесват само от една и съща марка млека, на пример Фризовом с Фризолак.

# 12
  • Мнения: 171
И ние сме на Фризолак 1 смесено с Фризовом и така бебката ми си хапва добре и сме нямали проблеми.

# 13
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
не е много редно , ние смесваме , но Физолак с Фризовом.

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не е нормално да се смесват 2 марки АМ, защото бебето може да получи стомашен дискомфорт. Тези педиатри не се ли информират за новостите на съвременната медицина, няма ли кой да ги образова най-накрая  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт