Отговори
# 15
  • Мнения: 112
Дзак и аз в новата темичка!
Желая ви прекрасен ден! ако приспа бебка ще дойда да попиша след малко...  bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 804
Още не мога да изчета всичко  Rolling Eyes
Поне имам яснота по моите въпроси. А най-хубавото е, че ще ходим на планина.  Party
Скреч, да ти е живо и здраво племенничето   bouquet

Лена още не може да сяда сама, но иска да стой права  ooooh!

# 17
  • Мнения: 46
Здравейте момичета  Hug

Да се разпиша и аз в новата темичка. Дес   bouquet ! Дано майчето ти бързо се възстановява  Praynig  Hug.

Ние сме добре - живи, здрави. Днес цял ден стягам багажи и привечер отпътуваме  newsm49 . Като начало стартираме към щатът Монтана, после на юг към Ямбол. Не сме планирали нищо конкретно, но ще импровизираме на място. И никъде да не отидем само това пътешествие е нещо. Ще бъдем само с малечко  Sad . Тати ще си е в София, защото е на работа  Confused . Няма как!
Много ми се иска да отдъхнем на Бакаджиците поне за седмица, но и това е въпрос на време. Говори се, че въздухът там е изключително здравословен, а ни е само на 14 км  smile3521.
Ще ви чета, но не обещавам че ще съм редовен писар  Flutter . Записах си телефона на Tiana.

Стели този път ще се постарая да се видим на всяка цена  Peace

Друго, друго ... въоръжих се днес с устройство против комари, че са надупчили крачетата на детето да им се ненавиди. А за провинцията ще ми нужно такова оръжие със сигурност  Thinking.

Скреч , "слушам и не вярвам на ушите си" - какво се случва днес  Shocked ! Честито ти племенниче   bouquet  bouquet  bouquet . Най-важно е то и майка му да са живи и здрави и тя да се з=възстановява бързо. Пожелавам им го от все сърце.
На мен също ми се иска да си гледам детенце до 2 год., но поради финансови съображения (подобни като на Мерги Wink) вероятно няма да мога да си стоя у дома. Детето на ясла няма да пусна по рано от септември догодина, което означава че трябва да търся варианти. За сега не съм мислила сериозно по този въпрос, но след като свърши лятото ще се заема.

Гале  , честита ви годишнина и ЧРД на Ники - Старши. Много да се обичате, да бъдете безкрайно щастливи и вечно влюбени!   bouquet

режима на хранене:
1) 07:30 - 8:00 - кърма + 100мл АМ
2) 11:30 - 12:00 - пюре 180 - 200мл (редувам един ден зеленчуково с жълтък, на следващия - зеленчуци с месо) - и двата вида са домашно приготвени;
3) 15:30 - 16:00 - 230 мл АМ;
4) 18:30 - 19:00 - каша / плодово пюре - редувам всеки ден (кашата е домашно приготвена - също! Нея също редувам. Веднъж - кафяв ориз с плод, Следващият път - елда с плод). Така се получават 3 дни с разнообразно следобедно меню.
5) 21:30 - 22:00 - кърма

... еми, толкова се сещам!

  grinning039 1swing family newsm41  Nature Sunny
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЩАСТЛИВО, БЕЗГРИЖНО И НЕЗАБРАВИМО ЛЯТО!


  love001  love001  love001[/color]

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Стефан заспа и реших да се разпиша още веднъж за днес  Simple Smile

Краси, и на мен ми закъснява  Whistling 4 дни и нещо взех да се притеснявам. И на мен ми е идвало само веднъж и сега чакам втори път...ох, рано ми е за 3-то.
Ели, къде ще ходите на планина?
Скреч, дано бързо да се възстанови снаха ти, как може такива доктори - ужас  #2gunfire

Стефан днес не искаше да яде попарата - като я стисна тази уста и НЕ! Аз обаче я пасирах, не много, но все пак и си я омете цялата - дали не му е било странно, че е само намачкана  newsm78 Засега ще я давам леко пасирана и постепенно ще я оставя по-едричка.
Сега ми звънна една приятелка, че чака бебе и ми е едно радостно Simple Smile
Айде влизам в банята, че като се събуди дребния и хапне отиваме на гости в Илиенци  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 126
Кате,лек път и всичките ви приключения да бъдат от най-приятните и незабравимите.За колко време няма да сет в София?
Краси,Жу аз да ви успокоя след като ми дойде ми идва все с големи закъснения.Първият път се уплаших ужасно много макара да знаех че няма причина,но след това вече свикнах Laughing
Скреч,направо съм потресена от разказът ти за снаха ти ooooh! Сестра ми не плати нищо за секциото,но докторката ни коята следеше и двете я уреди в Майчин дом,а имаше също показания за секцио.Пък при вас направо си е било за секцио.За кой ли път се убеждавам,че трябва да имаш зад гърба си добър лекар.Слава богу ние имахме този късмет.На всеки който съм я препоръчала е останал супер доволен Peace

# 20
  • Мнения: 37
Закачих някаква бърза връзка , та.........чета ,чета ви, ама имам много да наваксвам.
Исках да се разпиша в новата тема, да не ме забравите.  wavey wavey wavey wavey wavey
Далеч се чувствам от всичко онова, което пишете, затова не взимам отношение,
че да не объркам нещо, като не съм в час с писанките.

ГОРЕЩИ ПОЗДРАВИ от Санта Сусана - Испания!
(в храната навсякъде искат да се слага майонеза
и сосове, затова жените са огромни, дебели и грозни... Simple Smile )
 Rolling Eyes Whistling Laughing Mr. Green

# 21
  • Мнения: 324
Здрасти и от мен!
Не ми остава много време за писане, но да драсна два реда, да не ни забравите.
Добре сме.
Срам ме е да напиша колко яде Елица, като гледам вашите режими. Ами то направо гладува моето дете  Embarassed, въпреки че няма вид на недохранено.
Сутрин 7.30 - 8.00 изяжда около 100 мл  мляко. Понякога малко повече, но често и по-малко от 100  #Crazy
Обяд в 12.00 - зеленчуково или месно пюре, обикновено изяжда цялото /150-180 г/ или почти
След обяд, към 16.00-17.00, каша. Това е най-недолюбваната храна. Рядко изяжда цяла порция. Обикновено хапва може би около 200 гр, не знам точно
Вечер в 22.00 мляко - пак около 100-120 мл.
Вчера като ви четох реших да я нахраня пет пъти. Е, да, ама  на последното хранене изпи 30 мл мляко  Crazy
Тази сутрин викам, сигурно е озверяла от глад. Забърках 180 мл АМ - изпи само 120 и реши, че е нахранена вече  Confused
Скреч, честит ти племенник, да е жив и здрав!
Оле, сега прочетох за раждането  #Crazy Незнам какво да кажа, не мога да си представя подобно безумие, добре че всичко е минало нормално все пак.
Галакси, поздрави на Санта Сусана  Laughing Честита ви годишнина! Много любов ви желая! И да ти е жив и здрав рожденика!
Кате, весело изкарване и на вас!
Аз досега не се решавах да стегнем катуна и да заминем на някъде. Но нещо взе да ми се приисква да сменя обстановката и ще видим. Може след 20-ти да отидем за два-три дни до Трявна или Априлци  Rolling Eyes Ако дотогава не ми мине мерака  Crazy
Валенсия, няма да те придружа аз в Бургас  Laughing Елица и тя не може да седи на д**то си в колата, та представям си ако ревнат двамата в един глас  Crazy А и нали знаеш нашата количка колко място заема, не може да влезе в багажника, абсурд да се натоварим, че и с две кошници.
Крисич, в детската кухня правят кремовете с десертно нишесте. Е, има разни изкуствени аромати и бои вътре, така че, зависи доколко си решила да я пазиш от тях. Но иначе не е проблем. Но дали десертно или обикновено, то без захар няма никакъв вкус  Confused А ако правиш кисел с плодове, пак няма да има кой знае каква разлика във вкуса, независимо какво ползваш.
Сейли, мисля, че накрая Тони ще е доволен от почивката. Засега още не се е опознал с децата, скоро се е разделил с вас и затова му е тъжно. Но те са деца, ще се разберат и сприятелят докрая на лагера, независимо от езика. Само той ли е българче? Хубаво е наистина в такива случаи да има поне едно приятелче с него, че поне в началото да не се чувства самотен.
Да ви се оплача последно, колко съм глупава. Вчера реших да пусна една поръчка в ЛаРедут. Нещо не ми прие картата и аз правих ли, правих опити цял ден. Добре че, накрая звъннах в банката. Ами, имала съм право само на 20 трансакции дневно /независимо дали успешни или не/ и 50 седмично. Аз само вчера съм опитала 82 пъти  Blush И сега, взели, че ми блокирали картата за една седмица  #Cussing out Ей, ще се изям от яд, сега с тези намаления, докато ми я разблокират ще ми свършат набелязаните неща  ooooh!

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 16:53 от арабела

# 22
  • Мнения: 66
Ооо, Галакси - Испания, значи... Супер. Забавлявайте се и хич не им обръщай внимание на страничните фактори - шум, глъч, храна... дебели жени  Laughing
Скреч, честит ти племеник. Да е здраво и послушно детенце и много радост да носи на мама и тати. Снаха ти е герой - аз не бих издържала. Като се има предвид, че исках и аз да раждам с доктор, който се падне на смяна - прегледа ме един в предродилна, нещо ми се сопна  Outta Joint и аз мнооого бързо се обадих на мъжО, че ще си викам лекарката  Naughty да се готви и той да влиза при мен в родилна зала  Wink - та, друго си е да си е твоя доктор, пък и подкрепа като имаш  Peace 
Иначе - оризчето този път го пропуснахме - специално предупредихме, че основното ни меню е салати и да не се готвят манджи  Peace Така си спестих всеки път да се извинявам защо не искам да ям, харесва ли ми или не...  ooooh!
Бакши - знам, че е по-добре за мен да съм си тук, ама... Какво да се прави - опитвам се да бъда малко по-добра, въпреки, че аз трудно забравям обидите и гадното отношение, но заради детето и мъжа ми - правя опити да се държа цивилизовано.
Тя свеки сега се държи кротко като агънце - може би, защото видя, че предния път като реши да ме обижда мъжа ми застана твърдо на моя страна - каза й, че трябва да си промени отношеинето към мен и си я изпрати на автобусчето. Не беше виждала Моника 5 месеца. Затова сега си кротува - не че повече е взела да ме харесва, ама заради детето... Rolling Eyes

Нашия режим на хранене:
9:00 ч - АМ (180 мл);
13:00 ч. - зеелнчуково/месно пюре (190 гр.);
17:00 ч. - плодово пюре/каша (2 дни е пл. пюре, 1 каша - така ги редувам);
21:00 ч. - АМ (210 мл)

Попара не давам, защото и без нея си е дунда, пък и къде да я давам, като имаме 4 хранения. Сиренце давам в зеленчуковото пюре.

# 23
  • Мнения: 324
Ама голям съм заплес  Blush
Тя, Скреч, имала годишнина, не Галето. Къде прочетох за Галакси, че така се обърках  newsm78
Скреч, много любов, щастие и детски смях в къщата ви желая! Още мноооого годишнини да отпразнувате!
Роси, Лили е много напред с материала, като гледам  Laughing Браво на детето!
Ванилия, Рони ти е одрал кожата, според мен  Simple Smile
Това е засега,ако се сетя още нещо, пак ще пиша  Laughing

# 24
  • Мнения: 62
гале друго е испанията.  Party те затуй са толкова дебели.заради сосовете. честита годишнина и рожденик.много да се слушате и дълги години да сте си като гаджета.

утре мисля да дам на мити попара.ама само сохар и мляко.че нали милия сирене не може да яде.кажете колк мляко да сложа.

браво на майките героини които се справят с патронажните.аз не мога.моята е .............търся и гадже за да се кротне.ма де да го намеря.  newsm78  newsm78  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 126
Забравих да се отчета след консултацията - 8кг и 66.5см Grinning
Маруся трудно е да се каже колко мялко да сложиш,зависи колко е сухара.Ама защо пък сухар в млякото,на мен ми звучи Sick Като неможе да хапва сирене дай му каша или овесени ядки с мляко Thinking

Криси4,за нишестето аз мисля че няма проблем да се дава.Аз още не съм давал щото съм от мързеливите и не ми се бърка.Ще яде нишесте след като прояде прясно мляко,че и с АМ не ми се правят нишестета Wink

# 26
  • Мнения: 3 205
Крисич, аз по принцип почнах да давам нишесте на Иво след годината, та рецептите ми са малко по-различни, но в общи линии - можеш да докараш на вкус нишестето да стане като десертните ароматизирани, като добавиш ванилия (примерно ванилена захар) или канела. За подслаждане - обикновена или кафява захар, а може и да намачкаш 1 банан, но бананите и плодовете по принцип се добавят, след като е готово и охладено, иначе се пресича млякото (аз понеже правех с обикновено прясно мляко). Ако добавяш АМ, то също се слага след охлаждане на крема, директно преди да дадеш нишестето. Може да сложиш обикновени бисквити и става бисквитена торта. Иво най-обича комбинацията с мед, канела и банан. Медът се дава след годината и за него също важи да се слага, след като кремът е охладен и да се яде веднага - иначе от гъст крем става на сладка вода.  МОже да сложиш и каквото и да е плодово пюре, което обича.

Галенце, пожелавам ти приятна почивка в Испания! Забавлявай се! За цялото време докато бях в Португалия - 4 месеца, видях само 2 слаби жени (изключвам българките от нашата група), едната не беше португалка. Кухнята им е много мазна, а салатите са абсолютна екзотика - за тях зеленчуците служат само за правене на манджа. Патладжаните и тиквичките пък са храна само за прасетата  Laughing Ядат чипс вместо хляб. Но и също така имат голямо разнообразие от рибни ястия, които са много вкусни.

Скреч, честито племенниче! А на снаха ти - бързо възстановяване!

Аз изпратих мама, стегнах багажа и утре пак отпрашваме - към Пловдив. Може би ще се уредя с компютър  Praynig Но не е много сигурно кога, така че пак няма да ме има... поне 2 седмици.

Краси, на мен също ми закъсня 1 седмица последния път. Добре че не си гледах календара и не се усетих, щото... Щеше да ми побелее косата, докато ида до аптеката  Mr. Green  Ама ти вземи си направи теста, да се успокоиш. Или обратното. Аз до последно бях убедена, че ми закъснява и после гледах много глупаво двете чертички на теста, като забременях с Дани. Сигурно не е имало по-изненадана забременяла от мен  hahaha

За седенето вкъщи и гледането на деца - ами Иво ще откара до 3 години поне с мен под домашен арест (аз, не той), а Дани - ще видим. Все повече ми се тръгва на работа. Но до пролетта е почти сигурно, че ще съм си в нас.

Роси, Лилито опознава света с пълна сила, а?  Laughing

Оставям ви, че едното експериментира как да олее по-добре с водата от чашата си, а другото държи да разбере как точно работи електричеството, като ходи и ми гризе кабелите. Техническа нация.

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 238
Юлче отложила съм теста за утре сутрин,та ще видим дали ще има изненади  Laughing .И аз бих се изненадала като теб,абе каквото такова сега. Laughing
Жу моите са 7 дните  Mr. Green
Аз Деска ще я гледам да 2 години и без това от самото начало взимам 220 лева така че ще си откарам така.После до 3 годинки ще я гледа майка ми и чак тогава на градина,яслата мисля да я пропуснем.
Дес,браво на Хриска за манекенските размери,голям е сладур на аватара да я изпапка човек. Hug

# 28
  • Мнения: 62
дес ама аз така си мислех че се прави.виж колко съм заблудена.  ooooh!

краси няколко пъти ми бяга по тъч линията,ама следващия път като дойдем в плевен много искам да се видим.стига и ти да искаш.а за закъснението.е нормално и аз бях така.яко се бях спекла.не че сега много на дата точно ми идва.всеки път се спичам яко.още си мисля дали тези "жасмина" хормонално ще ми се отразят добре.

аз искам да се върна на работа.имам чувството че затъпявам в къщи.но няма кой да гледа малкия.а и от финансова точка е добре да поработвам по-малко.

митко за 2 седмици е наддал 200г и 2 см.вече е 8.650кг и 77 см.предния месец беше пораснал само на ръст на на кила нито грам.сега го храня по 1 час и има ефект.
ние се храним и излизаме.  Hug

# 29
  • Мнения: 804
ЛУЧКА си е взела изпита и отива при сладкото си момченце! Поздравява ви всички   bouquet

Това моето чедо пощръкля вече, отивам да си играем .. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт