Използвате ли депилатор за интимните части и каква марка?

  • 54 984
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Използвате ли депилатор за интимните части и каква марка?
Днес си спомних, че преди използвах крем-депилатор за крака, и си мисля дали има такъв и за по-деликатните части!

# 1
  • Мнения: 758
и аз съм ползвала за крака!иначе съм чувала,че и за интимните части може да се ползва! Peace

# 2
  • Мнения: 528
Преди време използвах на Veet, останах доволна.

# 3
  • Мнения: 3 459
Не, не използвам.
То дали депилатор, или бръснач същата работа.
Ефекта на депилатора не трае повече от 3 дни  Peace

# 4
  • Мнения: 17 407
Не е баш същата работа Grinning Ползвам, да-  на Стреп.

# 5
  • Мнения: 3 459
Не е баш същата работа Grinning Ползвам, да-  на Стреп.
Почти същата, айде.
При теб колко дни трае ефекта?

# 6
  • София
  • Мнения: 9 463
Taky.  Peace
И честно казано, доволна останах от ефекта, като изключим малката подробност, че после ме сърбеше кожата много и трябваше да я мажа с цинков крем.  Беше много суха и раздразнена после.  Wink

# 7
  • Мнения: 17 407
НЕ съм ги броила точно, едва ли са повече от 3-4. Исках да кажа, че след бръснене усещането е доста по- неприятно.

# 8
  • Мнения: 4 053
ефекта от крема наистина е около 3 дни,
но, поне си спестявам подкожните косми и гадните пъпчици, които ми се появяват след бръснене  Sick

# 9
  • Мнения: 3 459
НЕ съм ги броила точно, едва ли са повече от 3-4. Исках да кажа, че след бръснене усещането е доста по- неприятно.
Със сигурност усещането ще е друго. Трябва и аз да взема да опитам, но като знам с каква хипер чувствителна кожа съм, да не взема да си докарам някоя беля. Веднъж пробвах и кожата адски ми се зачерви и ме сърбеше доста време.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Преди време ползвах специалния комплект за интимни части на Veet-малко кремче-депилатоар и малко кремче за след депилация. Бях доволна, но след втората опаковка се оказа, че ми остават кремчетата за след депилация и реших да опитам какво ще стане с депилатоар за крака и тяло-взех си триминутния голям крем с помпичка. Оказа се, че ми върши идеална работа, макар че стоя около 5 минути (имам за морене много и то дебели косми)-възпаления нямам, а и миризмата не е силна и натрапваща се. Определено съм доволна (а и нямам избор-това е единствената алтернатива, която имам за тези зони  Rolling Eyes ) Не става толкова гладко, колкото след бръснене, но ги няма гадните подкожни косъмчета, сърбежа и раздразнението, както и самите косми после не са толкова остри и бодящи. Да, трае 2-3 дни, но самата процедура не ми отнема повече от 10 минути, така че за мен е адски удобно  Peace

# 11
  • Мнения: 1 699
Здравейте момичета.Аз също имам проблем с подкожните косъмчета след бръснене и затова исках да си взема депилатоар за интимни зони.Но на всички които съм гледала в опътването пише че са подходящи за оформяне само на триъгълник и нищо повече.А аз се бръсна изцяло.Ще ми кажете ли точно кой да потърся и да си купя.

# 12
  • Мнения: 4 053
..........Ще ми кажете ли точно кой да потърся и да си купя.

всички, с изключение на пяната на Veet стават,
купувай смело  Laughing

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Аха, и аз мажа смело наред (е все пак внимавам да не влезе там, където не трябва  Mr. Green ) и нямам проблеми!

# 14
  • Мнения: 3 641
..........Ще ми кажете ли точно кой да потърся и да си купя.

всички, с изключение на пяната на Veet стават,
купувай смело  Laughing
Абсолютно, тази пяна е ужасна. Нищо не с емаха, кожата ужасно се за червява.
След всички добри отзиви и аз ще с ивзема Стреп Simple Smile

# 15
  • Мнения: 342
Привет, момичета.
Имам въпрос към ползващите депилатоар - ефекта му по-дългосрочен ли е от бръсненето???

# 16
  • Мнения: 3 294
Не изпилзвам депилатор  Peace

# 17
  • Мнения: 3 695
Не изпилзвам депилатор  Peace
и аз  Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Привет, момичета.
Имам въпрос към ползващите депилатоар - ефекта му по-дългосрочен ли е от бръсненето???
По мои наблюдения е с една идейка по-дългосрочен от бръсненето (ама идейката е мъъъничка)  Mr. Green

# 19
  • по света
  • Мнения: 1 587
Veet ползвам го от четири години,доволна съм но събирам смелост за по драстичен и дълготраен метод за премахване.

# 20
  • Мнения: 294
Божее, прочетох "..Епилатор за интимните части и каква марка"  Shocked
Само ножчето за сега! ДепилатоАр още не съм ползвала за тази цел.

# 21
  • Мнения: 580
Ползвам на "Strep" -intim .Определено с бръсанача при мен се получава по-гладко ,но кожата ми е чувствителна и ми излизат пъпчици ,зачервява се и в крайна сметка става на ранички Sad

# 22
  • Мнения: 342
Привет, момичета.
Имам въпрос към ползващите депилатоар - ефекта му по-дългосрочен ли е от бръсненето???
По мои наблюдения е с една идейка по-дългосрочен от бръсненето (ама идейката е мъъъничка)  Mr. Green

Значи не е особено идейно Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 376
Е,поне няма опасност от порязване. Mr. Green
Май е иделано за такива като мен ,които не могат да понесат болката на кола маската ConfusedАз навсякъде ги махам с кола,само там не мога да се реша още Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 8
Е,поне няма опасност от порязване. Mr. Green
Май е иделано за такива като мен ,които не могат да понесат болката на кола маската ConfusedАз навсякъде ги махам с кола,само там не мога да се реша още Rolling Eyes
Пробвай с колата,поне ще знаеш за следващия път.Не боли повярвай ми ! Peace

# 25
  • Мнения: 4 053
............само там не мога да се реша още Rolling Eyes
Пробвай с колата,поне ще знаеш за следващия път.Не боли повярвай ми ! Peace

да беее,
боли и то много  Sick

# 26
  • Мнения: 3 376
Боли,болиииииии и още как ooooh!

Нали пробвах малко отстрани,не става...Мисля сега да се напръскам с нещо обезболяващо може и да даде ефект.Но ще мине време преди да се реша пак,така че ще взема да пробвам дапилатоара Peace

# 27
  • Мнения: 8
Истината е, че в началото и мен ме боля,но се свиква-даже вече съм спец Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 386
Аз съм тотално невежа, но се записвам да следя. Без пяна на Вийт, другите стават и то за навсякъде. Аха.

# 29
  • Мнения: 233
Ползвала съм на Veet и на Еlea.Останах доволна.

# 30
  • София
  • Мнения: 2 004
Аз пак съм наопаки на всички newsm78 От епилатор, депилатоар и кола по интимните части ставам цялата на пъпки. Най-зле е колата - там вече и всеки трети косъм е обърнат. А козметичката е супер. Ходим с две приятелки и те нямат никакви оплаквания (както и аз за всички други манипулации).
За мен остава единствено самобрасначка.

# 31
  • София
  • Мнения: 901
Преди малко ползвах Вийт депилатоара (в зелената тубичка)! Ами махна косъмчетата, но ми се струва, че останаха съъъвсем малки точици, стоят малко като наболи косъмчета...просто не е съвсем чисто, а имах огромни очаквания - да е съвсем изчистена кожата  Cry При вас получава ли се така или се получава както трябва? А и на триъгълника не ги почити добре - стоят като наболи след бръснене, но не толкова твърди, а аз пак очаквах да няма нищо! Аз не съм направила нещо както трябва!?!? newsm78

# 32
  • Мнения: 2 448
НЕ съм ги броила точно, едва ли са повече от 3-4. Исках да кажа, че след бръснене усещането е доста по- неприятно.

На мен не ми е неприятно от бръсненето, по скоро с депилатоара е гадно, че кожата ми се раздразва и я чувствам кофти.

А за кола , абсурд на това място, аз на краката като съм правила ми отлепя кожа, а за там не ми се мисли. Кожата ми е тънка и нежна и не става. За това бръсначката и чиста работа. Няма подкожни косми, няма проблеми, кво от това, че на 3 дена ще ги бръсна, то работа за 2 минути все пак.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Така си се получава-няма стопроцентова гладкост, защото се разрушава структурата на тази част от косъма, която е намазана и тези съставки не проникват толкова дълбоко в кожата, че да  премахнат космите и корените им в дълбочина и да не се вижда нищо, както и да е абсолютно гладко (за съжаление  Rolling Eyes ) А пък и не е добре да проникват дълбоко, де. Та няма такъв метод, при който хем да е без болка, хем да е бързо, хем да не мирише, хем да става абсолютно гладко, хем да няма подкожни косми, хем да трае дълго и пр. Иска ни се, но тц  Laughing

# 34
до скоро използвах самобрасначка ефектат беше сащият като вашия (отвратително - подкожни косамчета , зачервяване , малки папчици и сарбеж) докато една приятелка ми каза че си обескосмява интимните части с депилатор . Реших и аз да пробвам !!! Намазах си 3-ка с крема и след 8 мин минах с шпатулката ... но ефекта не беше добар , защото 1 косамче не ми се махна ( с 2 думи само си обрах крема  Cry)и след тфа отново си ги махнах с брасанчка ... и искам да ви попитам в мене ли е грешката (аз ли не сам направила нещо как трябва ) или това е от самиия депилатор  Embarassed Cry Cry плс помогнете  newsm78 smile3511благодаря предварително !!!!

# 35
  • Мнения: 131
Сякаш аз съм го писала, двойно повече време стои крема и пак ефектът е почти никакъв.

# 36
  • Мнения: 431
Интимни части -- какво имате предвид? Триъгълника или?...

Аз карам с епилатора, но успявам на да речем 90 процента. Нямам проблеми отгоре, отдолу, отстрани... не ме боли... нооооооооооооооооооо, няколко сантиметра около срамните устни и дупето просто не мога да пипна !!! И мисля, че това е нормално! Просто не мога да доближа епилатор до там! (така че ги бръсна, колкото и да е ужасно, на кола не ми се ходи, защото не ми се чака да израстне всичко)

Та въпроса ми е мога ли да ползвам кремче за тези мънички участъци...  Rolling Eyes Някак не мога да го визуализирам, ама все пак да питам...

# 37
  • Мнения: 1 699
Аз също исках да си купя кремче точно за тези части , а не просто за триъгълника.Но на всички кремчета пише че не се препоръчват за интимните части(разбирате за кое място точно говоря)а само за триъгълника.И затова аз не бих рискувала.А ми се иска да не ги бръсна.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Аз пък смело си се плескам от 2 години (мажа всичко, като много внимавам да не влезе където не трябва и въобще да няма никакъв контакт с лигавицата) с крем на Вийт и нямам абсолютно никакви проблеми. В началото си взимах комплекта им за интимни части, който беше от две кремчета-за депилация и след депилация, но впоследствие реших, че това не ми е много изгодно, защото кремчето за след депилация винаги оставаше, а другото свършваше много бързо (50мл май беше). Сега ползвам едни големи шишета от по 400мл с помпичка, с които се седи около 5 минути, после действам внимателно с шпатулката и после дообирам леко с гъба от луфа и мнооого вода. Това е и досега нищо не ми е имало (е, с изключение на това, че след два-три дни пак са леко наболи, ама пълно щастие няма  LaughingPeace

# 39
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Епилатор и кола маска. Нямам проблеми /е от време на време с подкожните косъмчета но не е постоянно/. Епилатора ми е на Браун с приставка за нежни части - боли, но не е някакво нетърпимо  smile3511

# 40
  • Мнения: 385
Интимни части -- какво имате предвид? Триъгълника или?...

Аз карам с епилатора, но успявам на да речем 90 процента. Нямам проблеми отгоре, отдолу, отстрани... не ме боли... нооооооооооооооооооо, няколко сантиметра около срамните устни и дупето просто не мога да пипна !!! И мисля, че това е нормално! Просто не мога да доближа епилатор до там! (така че ги бръсна, колкото и да е ужасно, на кола не ми се ходи, защото не ми се чака да израстне всичко)

Та въпроса ми е мога ли да ползвам кремче за тези мънички участъци...  Rolling Eyes Някак не мога да го визуализирам, ама все пак да питам...
Аз точно за там ползвам  Peace И то българско на Ален Мак за чувствителна кожа. Доволна съм, но наистина трябва да се внимава да не попадне и да не престои на лигавица, че става #Shocked

# 41
  • Силистра
  • Мнения: 288
А дали може да се ползва от бременни, че с бръснача и епилатора не стигам до интимните части?

# 42
  • Мнения: 118
А дали може да се ползва от бременни, че с бръснача и епилатора не стигам до интимните части?

И аз поставям същия въпрос??????????
Бременна съм с близнаци,корем голям и до отдоло не мога да стигна по никакъв начин!!!

# 43
  • Мнения: 4 053
А дали може да се ползва от бременни, че с бръснача и епилатора не стигам до интимните части?

И аз поставям същия въпрос??????????
Бременна съм с близнаци,корем голям и до отдоло не мога да стигна по никакъв начин!!!

може, защо да не може  Wink

# 44
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
А по колко време стоите с депилатоара? Аз си взех на Дева и нещо не ми се получи... newsm78 Е, аз не засякох и време, но предполагам, че минаха повече от 3 минутки  Thinking

# 45
  • Мнения: 2
аз съм ползвала. от кола маска краката ми стават на червени точки и после и пъпчици излизат... ужас и не мога да се реша да пробвам на по-деликатни места
депилатоарна пяна си вземам, веднъж си взех крем и не останах доволна
за това пяна- Taky, Veet, Strep
но от тази на Taky ефекта беше най-добър

# 46
  • Мнения: 96
здравеите та като става въпрос за епилатори искам да ви питам дали имате същия проблем като мен след епилащия на краката след еди два дена започват да ме сърбят и пада едно голямо чесане и ставам на рани незнам какво да правя една позната ми каза преди да си взема душ да си епилирам краката но и това не помогна даите ми съвет какво да правя

Общи условия

Активация на акаунт