Не госпожа, а господин!

  • 3 875
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 591
Бих се радвала на възпитател - мъж. Покрай другото обикновено са много по - спокойни.

# 16
  • София
  • Мнения: 607
В градината имат учител - по таекуондо. Гледат го в устата, както се казва. Много спокоен, усмихнат, не дава вид, че е уморен или изнервен от децата. Лично на мен би ми харесало да имат повече мъже в ДГ, а и в училищата.

# 17
  • Мнения: 511
Доколкото виждам пишете,че е свирил на тържествата.През лятото,а може и през учебната година когато се наложи музикалните преподаватели влизат и по групите.

# 18
  • Мнения: 14 133
Наистина, хубаво е да има повечко мъже сред учителската гилдия. Прекалено много се феминизира професията.

# 19
  • Мнения: 247
Практиката показва обратното! Hug

# 20
  • Мнения: 1 731
Е,какво значение има дали мъж или жена /Като си гледа работата и няма оплаквания от родители ,нека си работи човека.Къде е казано ,че в градината трябва да са госпожи само/ newsm78 Аз бих се радвала сина ми да има господин. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 807
В живота на децата са необходими, колкото жените, толкова и мъжете.
За престижа на професията, обаче не - всяка професия е престижна, ако зад нея стои достоен човек. Другото са стереотипи и предразсъдъци.

Съгласна с VG   Peace
Аз също бих се радвала на господин в детската градина, която детето ми ще посещава  Wink

# 22
  • Мнения: 1 237
В групата на дъщеря ми имаше господин за известно време,заместваше едната госпожа.Първия път като го видя детето се постресна,но после нямаше проблеми.Даже сега вече като го няма пита кога пак ще е той.

# 23
  • Мнения: 9 814
Малко не е по темата,но аз лично бих се радвала ако сина ми има мъж учител.

Някак си ми се струват/ако наистина са по призвание такива/ по-улегнали,не толкова истерични и не се шашкат за най-малкото нещо.А и мъжете са склонни да са много по-търпеливи към децата.

Да, и това е така.
Има и нещо друго- моделът на поведение. Моята дъщеря, а и доста от момиченцата в групата, копират поведението, жестовете и маниерите на учителките си.
А момчетата?
А пък и по-този начин децата, независимо дали момчета или момичета свикват с присъствието и на чужди мъже.

П.П. Всъщност познавам и доста истерични мъже!

# 24
  • Мнения: 1 753
В коя детска сте вие?
Ние също имаме един господин, който свиреше по тържествата, но сега е в сборните групи и гледа децата. И през зимата се случваше чат-пат като отсъства някоя учителка той да я замества.
За мен няма нищо странно. Човека си изглежда нормално, кефи се на децата и децата му се радват  Simple Smile

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Имам чувството, че мъж по-би се справил с щури деца. Някак по-спокойни са, не се вманиачават в правилата толкова, по-изобретателни в игрите са.....

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В детската градина на дъщеря ми мъж им е учителят по пиано, Пламен! Луси му се кефи страхотно!

# 27
  • Мнения: 600
Е,какво значение има дали мъж или жена /Като си гледа работата и няма оплаквания от родители ,нека си работи човека.Къде е казано ,че в градината трябва да са госпожи само/ newsm78 Аз бих се радвала сина ми да има господин. Heart Eyes

аз пък не бих искала дъщеря ми да си има господин. и как ще решим кой крив, кой прав? не мога да си представя, че непознат за мен мъж ще я облича или бърше дупето или каквото и да е друго Shocked учител по музика, спорт или рисуване - да, но не и дневен възпитател Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 274
Във Варна в Санаториалната детска градина в кв.Чайка също имаше господин до преди 2 години.За в момента не мога да кажа дали е все още там.

# 29
  • Мнения: 1 753
Е,какво значение има дали мъж или жена /Като си гледа работата и няма оплаквания от родители ,нека си работи човека.Къде е казано ,че в градината трябва да са госпожи само/ newsm78 Аз бих се радвала сина ми да има господин. Heart Eyes

В нашата детска си има помощник-възпитателка, която ги облича и съблича...

аз пък не бих искала дъщеря ми да си има господин. и как ще решим кой крив, кой прав? не мога да си представя, че непознат за мен мъж ще я облича или бърше дупето или каквото и да е друго Shocked учител по музика, спорт или рисуване - да, но не и дневен възпитател Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт