Как заченахте многознаците си?

  • 7 138
  • 54
  •   1
Отговори

Анкета

Как заченахте близнаците си

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 09 сеп 2008, 12:33

# 15
  • Мнения: 431
Не, няма разлика в децата.
Само статистика, нищо повече
ОК Hug
По този повод искам да споделя с вас, колко много се дразня като видя опулените физиономии на хората(е, не всички се пулят Twisted Evil), като им кажа че са инвитро!!! И веднага започват въпросите "Ама как, ама защо..?" Аз пък се гордея че са инвитро.

# 16
  • Мнения: 2 950
mecheto , не са по-малко хора. За мен те са много по-чакани и изстрадани. При едните шок от новината, при другите дъъъъълго чакано щастие. Иначе.... дЯцата са си дЯца. Сладкишчета!  newsm32 newsm32

# 17
  • Мнения: 286
Аз забравих че и при нас има наследствена обремененост,т е от страната на мъжа ми има във всяко поколение от 3 поне на зад и дори и той е близнак,но близнакът му е починал при раждането по некомпетентност на лекърите PeaceНо честно казано не съм очаквала и да съм се надявала,ама то като ни е писано bowuu

# 18
  • Мнения: 1 174
Че,какво толкова му е странното,ако са инвитро.Пулят се хора с ниска култура.Възхищавам се на майки направили всичко възможно да имат деца,а това,че повечето пъти след инвитро са двечки пак е дар от бога за мъките,които майките са преживели за да имат дечица. Hug

# 19
  • Мнения: 3
И моите са дар божи.Но по принцип винаги съм си мечтала за близнаци.Имам дъщеря и като разбрах че съм бременна смятахме , че ни е рано за второ и на този етап ще ни е трудно с две деца.На видеозона ми казаха 2бр.бебенца и щях да превъртя от радост.Естествено единодушно решихме с тати , че с 3 деца няма да имаме никакви затруднения.И така вече 5год. сме многодетно семейство #Crazy #Crazy #Crazy

# 20
  • софия
  • Мнения: 555
гласувай те, не само пишете
нали ще вадя статистика ....

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 15:24 от mama_hero

# 21
  • Мнения: 154
И нашите бебета са от инвитро,икси, ако трябва да съм точна!!!
И аз също като Мечето се гордея с бебетата си.Мечтаехме си за едничко,
но дойдоха двечки.Така че дори и с помоща на докторите, пак си е божа работа!
И момичета благодаря за подкрепата и разбирането!!! Hug
Мен също ме гледат странно като кажа че бебетата са ин-витро.
Хора разни,свят шарен!!!

# 22
  • Мнения: 3 638
Мен пък ме гледат странно, защото родих на 35 и сме женени от 11 години, та според някои не може да са станали "естествено".  Така че все има недоволни  Mr. Green  Peace

# 23
  • софия
  • Мнения: 555
е то угодия няма

# 24
  • Мнения: 7 640
гласувай те, не само пишете
нали ще вадя статистика ....


виж с търсачката, мисля, че имаше подобна тема.
За статистиката- ще гласуваме, макар яе наистина всичко си е Божа работа Peace
Има много стимулирани жени с едно или без деца, има стимулирани, които видимо са с еднояйчни близнаци, което значи, че не са резултат на лекарствата...
Да са ни живи и здрави!

# 25
  • Мнения: 450
За мен всички деца са дар от бога и това,
че мойте са заченати от инвитро при д-р Стаменов,
не означава, че не е божа работа.
От дете съм мечтала да имам близнаци и бях много разочарована от първия преглед, при който се видя само едното  Laughing,

а най-интересното беше при избирането на имената, като малка си казвах,
че ще кръстя момиченцето си Ан Мари, но сега се бях спряла на други имена и изведнъж мъжа ми реши Анна Мария newsm44,
без никога да съм споделяла нещо по този въпрос Grinning,
 е ако това не е божа работа!  angel008

Внимавайте за какво се молите и мечтаете, защото може да се сбъдне! moresmile

# 26
  • Мнения: 770
Нашите са "изненадата" на мама и тати (и на всички роднини и познати  Grinning), чакахме бебе, а се появиха две... Божа работа... Случвало ми се е да ме питат дали нашите са инвитро, сякаш тези са по-малко хора от останалите, такова е отношението на питащите. Не одобрявам и не разбирам подобен вид отношение Naughty
Живи и здрави дечица на всички нас!!!

# 27
  • Мнения: 302
Моите са спонтанно. Иначе според таткото - благодарение на неговия "майсторлък", огромното му желание за близнаци и т.н. Laughing

# 28
  • Мнения: 4 589
Аз чакам близнаци благодарение на д-р Стаменов. Това, че се борим и чакаме толкова години и сега късмета ни се усмихва, мисля, че е Божа работа с лекарска намеса. Дай Боже всичко да е наред до края.

# 29
  • Мнения: 212
ние работихме за бебе, а в последствие се оказаха 2 newsm78 #Crazy Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт