Мокри кърпички за разгримиране

  • 5 732
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 414
Аз съм ползвала на Гарние и на Ив Роше-и от двете останах супер доволна. Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 7 768
Рядко ползвам, но съм ползвала. Доволна съм от Нивея.

И аз.  Peace

# 32
  • Мнения: 231
Аз ги ползвам много често вечер като ме премъзи да си свалям грима,много по лесно ми е с мокри кърпи,като се има предвид,че слагам ФДТ,очна линия и спирала,оставам много доволна от резултата(само където половината пакет отива Laughing).На Агива са хубави както са казали останалите, а и съм забелязала че след това като си измия лицето с вода,кожата ми скърца, от тук си вадя извод че мокрите кърпи почистват добре.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз използвам на Арома и Нивеа. Доволна съм и от двете. Понякога ги ползвам често, най-удобни са за из път. 
Ползвам ги най-често като ме домързи вечер да си чистя лицето с памук и мляко, пък после и тоник......
Пусти мързел.... Crazy

# 34
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ползвала съм на Гарние и на Уни, добри са не щипят, почистват, икономични са. Ползвам главно на път или ако ходим някъде уикенда.

# 35
  • Мнения: 3 294
И аз ползвам от време на време , удобни са , досега не съм попадала на такива , които да щипят  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 3 695
ползвам рядко и съм доволна  Peace

# 37
  • Мнения: 2 388
Ползвала съм на Арома, Агива и Бейби Крема. И от трите марки съм доволна  Peace
Бейби Крема са детски, не са специално за лице обаче на мен ми вършат чудна работа  Wink

Добавям към посочените, че съм ползвала и Нивеа.
Много съм доволна. Peace

# 38
  • Мнения: 483
Аз ги ползвам и съм много доволна, но задължително след това си измивам лицето с гел за почистване на лице. И винаги гледам съставките -  да не съдържат алкохол!

# 39
  • Мнения: 31 128
Ползвам Пон пон. Страхотни са . Махат всичко. Peace

# 40
Аз съм много доволна от Mon facе. Балев е фирмата ако не се лъжа.  Те са със зехтин и не ми дразнят кожата ( а моята за съжаление е доста чуствителна). Проблема е, че не ги откривам лесно.

# 41
  • Мнения: 142
Аз използвам бебешки мокри кърпички за почистване на грима и съм доволна

# 42
  • Мнения: 5 001
Моите са АГИВА против бръчки,хидратиращи,антибактериални + провитамин В5.Много съм доволна...

# 43
  • София
  • Мнения: 203
Бях ги позабравила, а са много удобни, пак ще си купя, тенкс

# 44
  • Мнения: 1 334
На Vichy са най-хубавите дегримиращи кърпички,които съм ползвала Peace

Общи условия

Активация на акаунт