Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 юли 2008, 17:56 ч.

Какво ви дразни в мъжа ви и как се справяте с това?

• 3 479
  • 59
  •   1
Отговори
Хрумна ми една забавна тема-Какво ви дразни в мъжа ви и как се справяте с това?Примерно мята си чорапите където му падне,не вдига капака в тоалетната,и др изнервящи навици #2gunfire
Аз съм първа моя е много вироглав и хърка smile3515С вироглавието за да стане на моята се цупя,но му говоря нищо,че е с половин уста,така става на моята ако почна да се карам работата става"магаре на мост"НЕ НЕ НЕ.а с хъркането го ритам по краката bambam

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 18:08 от stela_chagovec

# 1
В характера: това, че приема всичко много лично понякога, пали се лесно и се ядосва за глупости. А и е много прям, говори без да мисли за чувствата на другите, но пък има много положителни качества, които компенсират всичко.

Относно вредните навици: хм... май това, че като се прибере от работа винаги си събува обувките по средата на хола и ако не ги преместя могат да си седят там с дни и изобщо не му пречат Naughty докато мен ме дразнят безумно, но и това е нищо, като се сетя, че мъжете на някои мои приятелки, например пушат вкъщи (при положение, че жената не пуши) - е, това вече не бих го изтърпяла Stop

# 2
Не сяда на масата без пържени картофки(в 80% от случаите).Може цял ден да съм приготвяла засукани ястия и като се върне ще каже"Миличко,само едни картофки да пусна и идвам" #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ми не съм се справила още с това-11 години,и не знам как. Rolling Eyes

Мога и още да пиша,но ще прочете.

# 3
Не пуска никога дистанционното като легне пред телевизора.
Действа му като биберон....явно....
Има способност да заспива когато си поиска
(дори и да държа реч на високо равнище през това време) Close

# 4
  • Кори Селести
Какво и е забавното на темата, незнам наистина.
Местя в съответния подфорум.

# 5
Дразни ме непукистичното му настроение на моменти  Twisted Evil

# 6
Трябва да обяснявам за какво точно съм се нацупила, защото "не знам какво точно съм казал"! #2gunfire
Не може да си изгаси цигарата нито един път като харата - дими в пепелника по 15 минути...
И е като магаре на мост!

Но пък е магарето, което обичам... Grinning

# 7
Какво и е забавното на темата, незнам наистина.
Местя в съответния подфорум.

Не знам Реза, не знам, и аз това се чудя, нищо от това, което ме дразни в него, не ми е забвано.  Обаче това, от което той се дразни в мен, ми е изключително забавно. Grinning Например, побеснява от моя навик никога да не завъртам хубаво капачките на шишета, тубички..... и тем подобни (понеже все бързам). Ама издивява ви казвам, и така и не разбрах как не му омръзна да се нервира толкова години, а аз все си бързам и все нямам време за тия пусти капачки. Mr. Green

# 8
  • София
Много пуши. И не се справям никак...Вече години наред мърморя - файда никаква.

# 9
  • София
 atwork Шах,играе по три часа шах на компа,като зомби е...  Shocked

# 10
Че стои прекалено много време на компютъра.
Не мога да се справя с това, непрекъснато мрънкам, ама полза няма.

# 11
Много пуши. И не се справям никак...Вече години наред мърморя - файда никаква.
Точно поради тая причина и ние сега водим скандали на тая тема  Twisted Evil
Костваше ми една камара усилия и нерви да го накарам да спре и спря за близо 2 години и половина, но сега пак пропуши и напрво ми идва да му извия врата  Close Twisted Evil

# 12
В началото се изнервях , че никога не загася лампата в тоалетната, винаги капака е оставен нагоре, съблича се и хвърля дрехите навсякъде, пали се лесно за глупости и сума време не мога да го успокоя, като каже идвам след 15 минути това значи 2 часа, като говоря никога не ме чува трябва да повтарям и потретвам въпреки, че съм на една педя разстояние и др. такива, но вече дори не ми правят впечатление и свикнах с всичко това. Аз смятам, че имам повече "трески за дялане" и евала му, че ме търпи.

# 13
Разсеян е , ама вече свикнах, той не се промени Laughing

# 14
  • При най-страхотния мъж...
И мен ме дразнеха разхвърляните чорапи,ама го отучих.Пере се само ,което е в коша за пране,всичко останало си стои,където е захварълено.И като остана няколко пъти без чорапи,тениски и пр.,се научи,че съществува такова нещо като кош за пране.
Иначе:аз си имам свой гардероб,той свой,децата също.Всеки си подрежда нещата,както намери за добре.
Друго не се сещам,явно имам идеален съпруг... newsm44 smile3501

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт