Може ли да са глисти?!?

  • 2 983
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 319
На няколко пъти в акото на сина ми /на 3 месеца/ намирам нещо като конци!Много се притеснявам,че може да са глисти!Възможно ли е на тази възраст да има и по какъв начин се е заразил???След няколко дни сме на консултация и ще кажа на педито,но дотогава ще се побъркам от въпроси! Какво представляват човешките глисти?Имам ли основание за притеснение?

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Sisee, обади се на педиатърката още сега и й обясни. Не съм сигурна, но мисля, че е малък, за да се притесняваш, че има глисти. Някаква промяна в поведението на детето забелязала ли си?

# 2
  • Мнения: 319
ами не съм забелязала!Ака си както обикновео по 1-2 пъти  на денонощие...няма затруднения,пръцка по много,но това са все нормални неща за него PeaceНа консултация сме след няколко дни и ще повдигна въпроса!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Глистите са мънички бели червейчета и мърдат. Това, което си видяла мърда ли?

# 4
  • Мнения: 4 053
така както го описваш мисля, че може да е от храната нещо, но не и глисти

# 5
  • Мнения: 319
Не..не мърдат Naughty
какво може да е от храната като той е изцяло на кърма newsm78казаха ми,че най вероятно е от стените на червата,които се чистели по този начин....изхвърляйки тези "конци" ще разберем на консултацията Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Ако има глисти ще спи неспокойно,особено вечер ще се върти.Как спи,спокоен ли му е съня нощем?Може и да не са глисти,след ,като казваш,че не мърдат

# 7
  • Мнения: 319
Ако има глисти ще спи неспокойно,особено вечер ще се върти.Как спи,спокоен ли му е съня нощем?Може и да не са глисти,след ,като казваш,че не мърдат

това със съня има ли нещо общо с глистите?!? питам,защото от 2 дни съня му не е както преди!Буди се на 1-2 часа аз си мисля,че  е от глад....давам му малко да цока и след 1-2 часа пак същото!Не,че досега не се е будил нощно време да папа,но не и така начесто!Денемсъщата работа!С две думи,съня му не е това,което беше....

# 8
  • Мнения: 1 685
И на моят син, акото му е с нещо такова.Това, наистина прилича на конци и е с тъмен/кафеникав цвят/.На мен, педи ми каза ,че е от храната.

# 9
  • Мнения: 319
И на моят син, акото му е с нещо такова.Това, наистина прилича на конци и е с тъмен/кафеникав цвят/.На мен, педи ми каза ,че е от храната.

при нас са по-дебели от конец и са бели,а не тъмни!не съм яла нещо по различно,а това го имаме от няколко дни!

# 10
  • Мнения: 4 053
добре бе мила,
защо не заведе детето днес на консултация и да се успокоиш,
ние тук само гадаем, а ти се тормозиш, със сигурност излишно  Wink

# 11
  • Мнения: 25 398
Стига сте шашкали жената!  Laughing Какви глисти при кърмаче?  ooooh!
Спокойно, не се шашкай! Обърни се към педито, ако си толкова притеснена, но не си втълпявай глупости.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 39 673
Силно се съмнявам да са глисти. И то при кърмаче. Попитай на консултацията.
Щерката имаше. Бяло е и мърда.

Общи условия

Активация на акаунт