Клуб Голяма Буйна Грива

  • 7 414
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
Всяка втора тема е за тънка, чуплива и рядка косица CrazyИ се сипят съвети, сипят......цяла година, че и две Stop
Вярвам, че има такива като мен, на които им е писнало от гъстите им и буйни гриви smile3511
Ако имате идеи за "разреждане" на косата, смело ги споделете тук smile3503

# 1
  • Мнения: 1 885
Всяка втора тема е за тънка, чуплива и рядка косица CrazyИ се сипят съвети, сипят......цяла година, че и две Stop
Вярвам, че има такива като мен, на които им е писнало от гъстите им и буйни гриви smile3511
Ако имате идеи за "разреждане" на косата, смело ги споделете тук smile3503

По-добре не си го пожелавай  Naughty

# 2
  • София
  • Мнения: 1 634
 Laughing
При мен раждането си каза думата.
Косата ми е една трета от гъстотата, а от къдриците са останали леки чупки в края.
Последните само ми припомнят каква коса съм имала.
Наистина косата ми е по- хубава от много други,  но ... не е моята грива с къдрици.

Мога само да споделя, че преди я разреждах с изтъняване, през лятото иначе ме спарваше.

# 3
  • Мнения: 3 164
По-добре не си го пожелавай  Naughty
Хммм.....знаеш ли какво е да си с гъста коса Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И моята коса е гъста и дълга и много й се кефя... по-добре гъста от колкото рядка.Е само че е права като праз ... та не мога да се похваля с къдрици  Mr. Green.Ама аз си я харесвам де  Flutter

# 5
  • Мнения: 1 885
По-добре не си го пожелавай  Naughty
Хммм.....знаеш ли какво е да си с гъста коса Simple Smile

Не съм нито в едната крайност, нито в другата, но повярвай ми много по-лошо е да си с рядка и не ти го пожелавам!

# 6
  • Мнения: 580
По-добре не си го пожелавай  Naughty
Хммм.....знаеш ли какво е да си с гъста коса Simple Smile

Не съм нито в едната крайност, нито в другата, но повярвай ми много по-лошо е да си с рядка и не ти го пожелавам!
Tony_in_love ,абсолютно права си.Аз от буйна грива ,на която не можех да направя и една прическа, вследствие заболяване останах с "5 косъма".Не съм си го пожелавала ,но факт ,че се случи -затова момичета радвайте се на гривите си  .

# 7
  • София
  • Мнения: 122
Вярно, че е по-добре да имаш коса отколкото да нямаш, но акцента на темата според мен е как се справят притежателките на такива коси с ежедневните предизвикателства, как да ти застане нормално косата, как да си купиш подходяща шапка, която не се надига и тем подобни. В доста случаи съм се чувствала некомфортно в живота си с повечето коса , която притежавам, но странно за мен това е едно от нещата, за което съм получавала комплименти и от мъже и от жени. Това не ми пречи пак да не я понасям отвреме навреме, обаче откакто дойде модата на обемите и всичко живо се "бухва" се чувствам далеч по- добре Laughing.

# 8
  • Мнения: 4 053
По-добре не си го пожелавай  Naughty
Хммм.....знаеш ли какво е да си с гъста коса Simple Smile

......... човек иска това, което няма  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 35
Тема,точно като за моята косица.Аз съм с гъста и къдрава коса,която расте бързо.Вярно много хора ми завиждат за нея и аз си знам,че имам хубава коса.Но все пак има моменти,когато ми писва - като например при влажно време косата ми "бухва" още повече от обикновенното и постоянно се разхождам като облак.Напоследък се опивам да си я изправя с преса и това добре,но в момента когато се покажа навън леееко се понакъдря пак и  Crazy
Общо взето искам,това което нямам поне за малко да ми е изправена косата  Peace

# 10
  • Мнения: 4 496
Дайте по една снимка да се нагледам на гриви де! Mr. Green

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 143
С това шега не бива.  Naughty
Молете се никога да не сте в другата крайност,защото това е нещастие имам преки наблюдения!

И за протокола: Аз имам нормална коса,която много си харесвам.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
С това шега не бива.  Naughty

абсолютно  Naughty

...винаги можете да си филирате косата... Whistling

# 13
  • Мнения: 24
Последно косата ми се "разреди" като ми я изгориха с перхидрол - последния ми опит от черна да стана по-светличко, това в кръга на шегата- въпреки че хич не беше смешно  Blush (нямам снимки от тогава и слава богу) Whistling косата ми е гъста, дълга и чуплива и косъма ми никак не е тънък Sad . Последния път като бях на фризьор ми я разредиха и то доста, само че след няма и 2седмици плътността и обема пак си бяха същите.
Правя бегли опити да се изправям, като имам време и нерви Simple Smile, иначе я оставям да си изсъхне, тя си се начупва и готово; ползвам Loreal Curl control, само малко да я посплесква

# 14
  • Мнения: 1 243
Oбожавам буйни обемни коси, затова и толкова се  Shocked като видях темата. Загледах се в сайта на Златна рибка, има някакъв Лис контрол крем за изглаждане, може да помогне на тези, които не си обичат гъстите къдрави косици /де да имах точно такава  Crazy/

http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=71&products_id=389

Общи условия

Активация на акаунт