Върнаха Ангел Бончев, отвлякоха жена му!

  • 14 901
  • 334
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 710
Само си представям как им се е доверила, горката жена на 'професионалистите'.
Отвратителна история. Татяна Дончева и тя се изказала.  ooooh!
Само се моля да се размине добре и да я върнат жива и здрава.

# 46
  • София
  • Мнения: 7 097
По новините казаха, че похитителите са я отвлекли, защото са видели, че не е сама, а е с полиция...
Тя е отишла сама на срещата, но похитителите са заглушили мобилните телефони в района и ченгетата като са изгубили връзка с нея са тръгнали след нея. Тогава са ги забелязали и така...
Гадна история!

# 47
  • Мнения: 6 417
Той е бил обработван психически още от първия ден. Значи и да бяха получили 3-те милиона, те пак щяха да го върнат половин човек.  Thinking

# 48
  • Мнения: 3 826
Разискваха драмите с А. Бончев по Канал 1 в новините.

Гл. секретар на МВР каза, че не може да даде никаква инфо за покушението, а журналитите му благодарят, че след неговата визита в новините се разсейват всички спекулации по случая.

Без коментар.


това го чета в един друг сайт , ченгетата се гаврят с тия хора просто  , жената супер много е сбъркала , като е разчитала на полицията ,
имаше един случай на отвлечен англичанин , за два дена ги хванаха ,
ама беше чужденец , а сега просто са ''играли'' заедно - ченгетата и мутрите ...
сега Бончеви ще си ги доят и мутри , и ченгетата

Бончев е в много лошо състояние , неадекватен , жал ми е за тая жена , много ,
кой ще се погрижи за нея ?

# 49
  • Мнения: 3 621
Това което се случва е наистина ужасно, дано жената се върне жива и здрава, а за Бончев колкото и да са мрачни прогнозите дано се възстанови .

# 50
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Бончев имал ли е връзки с мафията или е само невинна жертва? (  Embarassedизвинявам се за въпроса, но не ми беше известен като име и затова не съм следила за какво точно е бил отвлечен, както и с какво точно се е занимавал). 

За цялата случка със съпругата му: нямам думи.

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 22:35 от Kalinka

# 51
  • Мнения: 1 288
искрено съчувствам на семейството. жал ми е за тях  Sad

# 52
  • Мнения: 6 618
Некомпетентни  или корумпирани ченгета -еднакво гадно.Лека полека патриотизма ми се изпарява ,лека полека оптимизма ми също и ме завладява едно чувство на безсилие ...................

Сравняването с комунизма също е много тъпо .Ако за някой това са били спокойни времена за други хора са били кошмарни.

Дано да има добър край този кошмар. Praynig

# 53
  • Мнения: 740
трагедия след трагедия  Sick

# 54
  • София
  • Мнения: 7 190
Изключително зловеща история.
Знаете ли кое не ми се връзва?
Похитителите изглежда са топ професионалисти - заглушават телефони и т.н.
Би следвало Бончев да не е случаен човек и да има връзки с мафията.
Обикновено свързаните с подземния свят живеят с охрана зад високи дувари.
(Познавам архитекти, проектирали къщата на шефа на една банка, та навремето само стъклото на един прозорец - бронирано - струвало повече от среден клас лек автомобил.)
А ето, по новините дават съседи, Нати им е съсед....

Няма никаква логика.
Дано да не е някакво показно....

# 55
  • Мнения: 335
... Сравняването с комунизма също е много тъпо .Ако за някой това са били спокойни времена за други хора са били кошмарни...

Докато не спрат абсурдните "анализи" на "комунизма" като някакъв тъп и смешен рефрен на всяка тема в този форум (от проблемите с кърменето до теми, тип "Най-накрая откриха къде е Г-точката"), няма да спра да се учудвам колко много може да се кефи от самозомбирането си  българинът.

Темата за "комунизма" му е нещо като Г-точка в мозъка.




"Кошмарни" може да са най-вече революциите и другите форми на анархия.
Значи - щом се говори за "комунизъм", то анализаторът му трябва да е минимум 30-35-и набор, че да има поне един достоверен спомен от "комунистическата революция", която коментира.
Или поне 45-и набор, за да има спомен от т.нар. "комунистически лагери" - друг емблематичен "комунистически" кошмар, официално закрит в началото на 50-те.
Диктатурите също са кошмарни, разбира се. Но тези диктатури, дето ги знаят пишещите тук потребители, са били доста рехави по тяхно време вече.


Тука родителите-"анализатори" са най-вече 75-80-ти набор (и нагоре), дето освен да пляскат с ръце и да се прегръщат при споменаването на епохата около тяхното раждане, друго не би трябвало да правят.
Ако, разбира се, не се занимават с анализи на кошмарите на "демократическата революция", на която са съвременници и в която отвличания на хора и плащане на откупи по милиони евро са незначителен (по процентния си дял от престъпността изобщо) детайл от пейзажа.

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 01:03 от Холограма

# 56
  • Мнения: 6 417
Отвличанията изобщо не са нищожен дял от престъпността. До медиите достига само една част от тях. В повечето случаи хората сами си водят преговорите с похитителите, плащат си откупа и изобщо не звънят в полицията. И никой никога не разбира, че са били отвлечени и откупени. Те си знаят защо. Да не забравяме, че отвличанията не са само за пари, а и за отмъщение, назизание...

# 57
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Аз не издържах и им писах на министерство на вътрешните работи. За пръв път ми се случва, толкова някой да ме втрещи с некадърността си.
Знам че няма смисъл, но им пратих това:

За пръв път ми се случва някаква новина да ме кара да си правя труда да пиша на каквато и да е публична институция, но вие този път избихте рибата! Знам, че няма никакъв смисъл от това, което правя защото е глас в пустиня, но просто имам нужда да ви го кажа.
Върнали Ангел Бончев и отвлекли жена му! Хайде, разбирам че като извършват публични екзекуции хем нямате мотивация да ги търсите, хем става за миг и следи няма, но мамка му стара - отвличат човек, и то не за първи път, държат го 2 месеца, режат му пръсти, после отвличат и жена му и вие още не сте ги хванали, а мен ми настръхват косите като си помисял, че има вероятност задържането им съвсем да не е  въпрос на време, а е по-вероятно въобще да не се осъществи.
Продължавайте си да сте корумпирани до козирката, да сте тотално апатични, когато някой гражданин има нужда от вас и да давате отговори от типа на: "Е не моем да ги спираме всичките"(а и за какво да ги спирате като после ги пускате да карат пияни и да убиват хора), но ХВАНЕТЕ ГИ ТЕЗИ ИЗВЕРГИ, които между другото е странно къде са се научили да действат толкова професионално и безскрупулно...да не се окажат бивши колеги? Отвличането и изтезаването, заедно с трафика на органи са най-долните престъпления, така че моля ви поне това се опитайте да ни спестите, защото за друго, полза от вас не съм видял НИКАКВА!


Що си мислиш, че на някой там му пука ...

# 58
  • Мнения: 335
Отвличанията изобщо не са нищожен дял от престъпността...

Съпоставени с увредените (или напълно затрити) физически и психически хора - ей така, "от само себе си" - просто поради факта на 20-те години "демокрация" у нас, са си незначителен процент.

Все още има повсеместна, всекидневна престъпност, която пропускат да я класифицират (и квалифицират) като такава.


# 59
Аз не издържах и им писах на министерство на вътрешните работи. За пръв път ми се случва, толкова някой да ме втрещи с некадърността си.
Знам че няма смисъл, но им пратих това:

За пръв път ми се случва някаква новина да ме кара да си правя труда да пиша на каквато и да е публична институция, но вие този път избихте рибата! Знам, че няма никакъв смисъл от това, което правя защото е глас в пустиня, но просто имам нужда да ви го кажа.
Върнали Ангел Бончев и отвлекли жена му! Хайде, разбирам че като извършват публични екзекуции хем нямате мотивация да ги търсите, хем става за миг и следи няма, но мамка му стара - отвличат човек, и то не за първи път, държат го 2 месеца, режат му пръсти, после отвличат и жена му и вие още не сте ги хванали, а мен ми настръхват косите като си помисял, че има вероятност задържането им съвсем да не е  въпрос на време, а е по-вероятно въобще да не се осъществи.
Продължавайте си да сте корумпирани до козирката, да сте тотално апатични, когато някой гражданин има нужда от вас и да давате отговори от типа на: "Е не моем да ги спираме всичките"(а и за какво да ги спирате като после ги пускате да карат пияни и да убиват хора), но ХВАНЕТЕ ГИ ТЕЗИ ИЗВЕРГИ, които между другото е странно къде са се научили да действат толкова професионално и безскрупулно...да не се окажат бивши колеги? Отвличането и изтезаването, заедно с трафика на органи са най-долните престъпления, така че моля ви поне това се опитайте да ни спестите, защото за друго, полза от вас не съм видял НИКАКВА!


Що си мислиш, че на някой там му пука ...

Ами още в началото съм обяснил, че им пиша с ясното съзнание, че не им пука и подбудите ми да го направя са съвсем други, ама явно другия път ще трябва да го обясня още по-простичко и обстойно за да избегна неадекватни коментари.

Общи условия

Активация на акаунт