Какво направихте с брачната халка след развода?

  • 15 165
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 370
Драга ivafara,

съжалявам, но не мога да подмина поста Ви.

Тъжното не е, че има много разведени тука.
А че тука има много като Вас, които смятат това за тъжно!

Не всеки щастлив брак трябва задължително да е "завинаги".
Не всеки брак, завършил с развод, означава провал или грешка.
Не смятам да навлизам в подробности за личната си история,
просто не искам ничие съжаление.

Статутът на разведена пред закона,но обичана и гледана жена
ме радва повече, от колкото да съм нещастна съпруга.
Само анонимките от ДИС да преброим и вторите ще излязат повече...

Със здраве!
извинявам се ако някого съм обидила,но това ,че съм казала за развода ,че е тъжно,несъм влагала ирония.а наистина  ми е тъжно,защото ,когато някой се е вричал на някой,то той е бил влюбен и е хранил надежди за щастлив семеен живот и т.н.и е тъжно,когато тези надежди и мечти станат на пух и прах.това имам в предвид.а това ,че на моя пост пише-щастливо женени от.....,не ме е срам от това и съм щастлива,че моя живот не е станал тъжен,поне засега.на никого него желая разбирасе.и мисля ,че Yanache правилно ме е разбрала. newsm10

# 31
  • Мнения: 1 959
Кривнахме от темата...

не ме е срам от това и съм щастлива,че моя живот не е станал тъжен,поне засега.

Разбира се, че няма да се срамуваш!
Надявам се, винаги да имаш поводи за радост.
 Hug

# 32
  • Мнения: 4 665
 Седи си в кутията с другите и бижута. Някой ден щерката да я претапя ако иска. А да, забравих да спомена че е у мен и неговата....хвърлиха ми я в краката на излизане от съда Mr. Green

 Хайде без тъги моля. Животът е прекрасен и единствен Peace

# 33
  • Мнения: 750
Заврях му я в главата.

# 34
  • Мнения: 4 665
Садистка. Има ли смисъл да питам по-конкретно за коя глава аджеба говориш Mr. Green

# 35
  • Мнения: 432

Предполагам с помощта на силен удар  box
 Grinning

# 36
  • Мнения: 417
Зазмених я PeaceКакто и бившия ми съпруг Mr. Green

# 37
  • Мнения: 417
т.е. Замених я за друг

# 38
  • varna
  • Мнения: 676
 Прибрала съм я.Все пак искам да ми остане спомен.Но знае ли човек,накой дем мога да си направя златни зъбки от нея. newsm62

# 39
  • София
  • Мнения: 4 052
Прибрала съм я.Все пак искам да ми остане спомен.Но знае ли човек,накой дем мога да си направя златни зъбки от нея. newsm62
Joy

# 40
  • Мнения: 22
аз моята ПОРАДИ СТЕ4ЕНИЕ НА ОБСТОЯТЕЛСТВАТА Я НОСИХ 2 ДНИИ СЛЕД ТОВА Я ПРИБРАХ СЕГА КАТО ПОГЛЕДНА КАМ 6КАФА СЕ СКАСВАМ ОТ РЕВ,О6ТЕ НЯМАМ РАЗВОД,ДАЙЕ НЕСАМ И В ПРОЦЕС НА РАЗВОД,НО САМ РЕ6ИЛА ЖИВОТ И ЗДРАВЕ КАТО СЕ РОДИ ДЕТЕНЦЕТО МИ ДА МУ НАПРАВЯ ГРИВНИ4КА ОТ НЕЯ

# 41
  • Мнения: 432
аз моята ПОРАДИ СТЕ4ЕНИЕ НА ОБСТОЯТЕЛСТВАТА Я НОСИХ 2 ДНИИ СЛЕД ТОВА Я ПРИБРАХ СЕГА КАТО ПОГЛЕДНА КАМ 6КАФА СЕ СКАСВАМ ОТ РЕВ,О6ТЕ НЯМАМ РАЗВОД,ДАЙЕ НЕСАМ И В ПРОЦЕС НА РАЗВОД,НО САМ РЕ6ИЛА ЖИВОТ И ЗДРАВЕ КАТО СЕ РОДИ ДЕТЕНЦЕТО МИ ДА МУ НАПРАВЯ ГРИВНИ4КА ОТ НЕЯ

Недей така. Приеми, че всеки край е всъщност едно хубаво начало!

# 42
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Претопих я и си направих друго.
Спомени имам достатъчно, не съм стигнала до халката.  Wink

# 43
  • Мнения: 717
някъде вкъщи са и двете  Mr. Green хич не ми пука да ти кажа, гледай ти да си добре, тая халка нищо не променя....

# 44
  • Мнения: 75
взеха ми я, и не само нея ,а и годежния пръстен и то не ония мухльо бившия, а милата му майка.Да се задави с тях дано.Ама ако не се задави ,синът и 100% ще ги заложи някъде #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт