Боядисах прането!

  • 5 115
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 402
Не знам, дами. Никога не ми се е случвало при употреба на Вениш да имам проблем. Използвала съм го най-вече, ако съм боядисала пране, което е шарено (например ризи на сини и бели карета). Там, където бялото се е оцветило си става бяло, а оригиналните цветове не се променят. Просто накисвам една вечер с препарата. Досега не ми се е налагало да го използвам за неизперяеми лекета. Предполагам, че след като се третират е хубаво веднага да се пусне пералнята, както е показано на рекламата, а не да се изчаква "на сухо".

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Що киснете цяла вечер? На упътването пише 10 мин. Аз намокрих панталона и капнах Вениш на петното. Държах 10 мин., изпрах в пералнята и нямаше никакви проблеми - петното изчезна без да избелява панталонът.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 402
Що киснете цяла вечер? На упътването пише 10 мин. Аз намокрих панталона и капнах Вениш на петното. Държах 10 мин., изпрах в пералнята и нямаше никакви проблеми - петното изчезна без да избелява панталонът.

за по-голям ефект:) такива нюанси на синьото не бях виждала, каквито ми се случиха тогава:)))

# 33
  • Мнения: 2 164
Цветоулавящите кърпички са страхотни много  съм доволна  от тях  Peace
Ползвайте ги!!!

Общи условия

Активация на акаунт