За разпродажбите въпросче

  • 1 604
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 731
Момичета ,имам една идея ама незнам дали в България е възможна.Сега ще обясня за какво иде реч.Значи до края на този месец се местим да живеем в Балчик в къщата на свеки.Тя е двуетажна къща с по две стаи на етаж и кухня.Та из цялата къща има куп неща за махане.Мисля си ,че като докараме и нашия багаж(4 човека сме) къде ще сместя всичко ,заедно с нещата която тя е събирала с години.Имам дрехи на децата ,наши и нейни ,които няма да се носят.
А и куп други неща.Та си мисля за една разпродажба ,както правят в Щатите.Правили ли сте такова нещо и въобще има ли някаква полза да наизвадя нещата в гаража ни и да ги разпродам?
newsm78

# 1
  • Мнения: 1 731
 Thinking Thinking Thinking Никой ли не се е сещал ? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 175
Абе аз се сещам, ама не ми се вярва това да се получи у нас..
Не пречи да опиташ, но не залагай много на това..
Има варианти и да ги занесеш в магазините за втора употреба-оставят се и като се продадат си взимаш парите

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 17:46 от magarence

# 3
  • Мнения: 1 731
Не залагам много ама искам да се освободя от ненужни неща.Няма как иначе да подредя останалите ,които ползваме. newsm78 Просто къщата ще издиша.Защо на Запад става ? newsm78

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Защо не пробваш и в Продавалника, поне за по-запазените неща  Thinking
Гледам там и мебели предлагат
Вкъщи имаме една почти нова секция, много красива, но в новия дом няма да се връзва изобщо, смятам там да я пусна зимата  Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дано да се получи, но аз лично малко се съмнявам особено в малките градове.  Дрехите може да ги дариш на някой дом, а мебелите може да ги пуснеш на разпродажба.

# 6
  • Мнения: 1 731
Мисленето ни е май едно такова ...странно. newsm78
"А,ще и купувам боклуците" макар че има нужда ,примерно ,от нещо дето продавам,самият факт че ще ми даде пари за това нещо ,е достатъчен да не си купи.
А ще е хубаво.Хем аз ще си освободя къщата ,хем ще оборудвам нечий дом с нещо полезно.В края на краищата май ще ги подаря и ще се оправи работата.То за детски дом и аз съм си мислела ама трябва или в Добрич или във Варна да ги занеса. newsm78 А дрехите на свеки ? Тях кво да ги правя ?Тя абсурд да отслабне че да си ги носи... Thinking

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 113
Mожеш да пуснеш обява във вестник като Позвънете.

# 8
  • Мнения: 1 731
Мога- да, ама трябва да изброявам всичко. newsm78
Абе ще нося май в детски дом и в старчески дом ,дано ми ги вземат. newsm78

# 9
  • Мнения: 468
 Ако решиш да ги дариш може тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233674.0
или  тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308048.0 да потърсиш съдействие.
А за разпродажбите- на мен ми изглеждат много забавни по филмите и бих посетила ако чуя за такава. Нищо не пречи да опиташ.

# 10
  • Мнения: 3 376
А защо не поразпиташ съседите наоколо и приятели например и всички дружно да организирате такава?Хем няма да се чувстваш неудобно и няма да си сама в начинанието,хем всички ще са доволни Peace

Малко преди това ще разпечатате малки съощения и ще пратите децата да ги пускат по пощенските кутии или да ги разлепят за да знаят хората и готово Grinning

# 11
  • Мнения: 4 380
Аз съм правила разпродажба в България. Дори не се наложи да изнасям нещо навън. Хората разбраха от уста на уста и се звънеше през 2 минути. Laughing Не се притеснявай- направи обява, че в еди-колко си часа, еди-къде си ще се състои гаражна разпродажба. Хората ще дойдат, други ще минават и ще видят. Поне половината имат представа как стават тези работи.

# 12
  • Мнения: 1 731
 Hug Hug Hug HugИхаа,супер идейка.Ще се пробвам да обединя съседите ,ако не разлепвам си съобщенията ,нареждам гаража  и ще чакам.  bouquet
Благодаря ви,EASpirit и xenia .   bouquet

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Тук съм  продала някой неща,ако искаш пробвай http://prodavam.obiavi.portal.bg/

# 14
  • Berlin
  • Мнения: 11 180
знаеш ли съвсем скоро и аз си мислех да направя такава разпродажба. на мебелите ни, след време, когато се пренасяме в собствен апартамент. това е чудесен начин да се отървеш от ненужни неща, които на някой може да свършат работа.успех в начинанието и ако решиш да направиш разпродажбата, може да напишеш после как е минала. Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт