....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 10

  • 18 149
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 179
Здравейте на всички! Аз съм  на 18, вече имам няколко пиърсинга - език, уши, нос. От известно време имам идеята за татус, нещо малко, черно-бяло. Много бих искала да го направя от вътрешната страна на сгъвката на китката (надявам се, че се сещате горе-долу за къде става дума  Simple Smile ) , но се чудя дали една подобна рисунка ще е проблем за реализацията ми. Повечето от вас са хора вече със семейства и кариера, затова ще сте по-запознати. Какво би си помислил един бъдещ работодател при вида на нещо подбно?
Благодаря предварително за помощта  Hug

Ами зависи какво ще работиш, ако смяташ, че може да ти попречи за в бъдеще, направи я на място, където няма да се вижда. Преди няколко години работех в банка, една сутрин не се бях съобразила и сложих едно по-късо сако, от което се подаваше татуировката ми. За мой "късмет" точно в този ден имаше важна среща, на която присъстваше и прекия ми началник. Срещата мина, но след това шефът ме привика и трябваше да слушам половин час лекция за несериозното ми отношение (и облекло) към една толкова сериозна институция, каквато е банката. Е от тогава си създадох навика да ходя с бодита.
На сегашната ми работа, обаче няма проблем. Просто си зависи къде ще почнеш работа.

# 301
  • Мнения: 6
Благодаря и на двете ви. Ако има още мнения, моля.

# 302

Общи условия

Активация на акаунт