Гласувайте в 4-те анкети, пуснати по повод Световната седмица на кърменето

  • 2 740
  • 40
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Отчетете се, момичета  Grinning


От кого получавате/получавахте подкрепа за кърменето?

Смятате ли, че бяхте достатъчно подготвени за кърменето преди раждането?

Откъде черпи(х)те информация за кърмене?

Получихте ли адекватна подкрепа и информация за кърменето в ЖК и болницата?

---------------------------------
По желание тук можете на кратко да коментирате - като не пропуснете да оставите коментара си в оригиналната тема, ако имате такъв Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 423
Всичко е полезно, но най-полезно ми беше
вътрешното убеждение и желание да кърмя.
Тоест, мързелът да мия шишета, да изварявам,
да купувам и пробвам изкуствени млека, надделя.

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 092
При Лиска мързел, при мен И огромна доза инат в началото Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 401
Чудесни анкети!  Hug Още не съм се нагласувала...  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 674
Гласувах! Много хубави анкети!  bouquet

# 5
  • Мнения: 6 713
Гласувах и аз! Peace  bouquet

# 6
  • Мнения: 502
   И аз мисля,че желанието за кърмене е на първо място.При мен надделя фактът,че се провалих при кърменето на първото си дете.Казах си:"Този път ще успея на всяка цена!".И така стана.

# 7
  • Мнения: 1 947
   Гласувах. А с каква цел са?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 020
При мен и мързел, и инат и стиснатост - не ми се мислеше колко пари трябва да давам за адапте. И не на последно място - това е най-полезното нещо за моето дете (май това беше първото и основно нещо Mr. Green)!!!
Вече гласувах, много са хубави анкетите!

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
   Гласувах. А с каква цел са?
За ССК Simple Smile Сверка на часовниците.
Две от анкетите бяха пускани за ССК преди две години. Резултатите бяха различни Grinning

# 10
  • Мнения: 415
Ей сега с умиление си спомням как ме гледаха като извънземно - свеки преди да родя дойде да пита какво шише да купи за бебето и аз й викам - никакво, няма да купуваме шишета  Joy
в МЦ-то една сестра ми вика да сме купели едно адапте още от сега, че първата нощ бебетата много ревяли, и аз й на нея същото й обясних.
Е после се оказа съвсем друго...

# 11
  • Мнения: 2 616
Аз пък използвам темата да благодаря отново на Снежи_73 и Хедра, както и на всички други момичета, без които надали щяхме още да се кърмим с МАртинко. Да не говорим за алергиите и всичко останало, което ни беше на главата.

# 12
  • Мнения: 1 947
   Ясно, Бу. Аз помислих, че ще има някаква статистика-стъкмистика, но сигурно после ще има коментари на блога ти? Simple Smile

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
   Ясно, Бу. Аз помислих, че ще има някаква статистика-стъкмистика, но сигурно после ще има коментари на блога ти? Simple Smile
Ще има статистика-стъкмистика, която ще се покаже на пресконференцията на 1-ви за ССК на журналистите Simple Smile
Отделно - ще има коментари в списания и вестници след пресконференцията - макар че обичайно журналистите избират да цитират изключително едностранчиво и извън контекста Rolling Eyes и надявам се, адекватни - в блогЪ Simple Smile

# 14
  • Мнения: 78
И аз гласувах newsm10

Общи условия

Активация на акаунт