Подложки за гърди

  • 4 776
  • 36
  •   1
Отговори
Искам за попитам някои използжал ли е подложките за гърди, които предотжратяват стичането на кърма, защото това ми е голям проблем. Доволни ли сте? От къде се купуват и колко струват? Ще се радвам някои да ми обясни, защотото моето бебче вече е на 2 месеца, а аз не мога никъде да изляза, защото след 1 час кърмата започва направо да и капи и умирам от срам.
Ще се радвам някои ако ми даде информация. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 100
Аз използвах такива подложки първите седем месеца. Рядко имах течове, но ги ползвах, защото ми беше болезнен допира на зърната до каквато и да е друга материя. Вероятно могат да се купят във всеки бебешки магазин. Има едни много тънички на МАМ, които са идеални за лятото, но не знам колко попиват - зависи за какво количество мляко става въпрос. Иначе традиционните подложки са дебелички и през тънък сутиен и блузка си личат. Confused

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 15:01 от Ванилия Канелска

# 2
  • Мнения: 502
  В аптеките ги продават.Имах нужда от тях само първите два-три месеца.Купувала съм хартиени и текстилни.Май хартиените са по-добри,другите оставят власинки по зърната.

# 3
  • Мнения: 2 132
Във всички детски магазини има, в аптеките също се намират. На Авент са по-дебели, на Чико обхващат по-голяма площ, Нук и Джонсън са по-тънки. от всичките съм доволна. Повече от 10лв не е кутията.

# 4
  • Мнения: 1 440
Да,наистина подложките са добър изход от вечно омазаните блузки!
Тези на Чико май повече ми харесаха.

# 5
  • София
  • Мнения: 595
Използвала съм Авент, Чико-имах мостри, но иначе си купувам най-евтините, които намеря, защото ми вършат една и съща работа. Най-евтините, които съм намерила са от магазин Джъмбо-на Nuby 4лв/30 бр и на Personal Care също 4 лв/30 бр., като от тях има в бял и в телесен цвят. От тези в телесния цвят съм много доволна, защото не прозират дори през светлите тънки летни дрехи...
Друг вариант за теб, щом имаш толкова много кърма, са колекторите, които обаче е добре да се носят предимно вкъщи, тъй като доста се личат...Но в тях може да събираш всичко, което изтича, за да го позлваш по-късно...

# 6
  • Мнения: 984
продават се в по-големите аптеки и в магазинчетата за памперси и детски храни. Аз ползвах тези на "Авент", много съм доволна. Има и такива за многократна употреба - перат се и се изсушават.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 675
Най-доволна съм от Чико. Peace

# 8
  • Мнения: 121
В момента ползвам подложки на "Linea Pharma"- 30бр. за 5.20лв. Плътни хартиени и са двулицеви- бял и телесен цвят. Ползвала съм и на Джонсън-също са хубави, но самалко по- скъпи  Mr. Green
Купувам ги от аптеките.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Аз и до сега съм си подплънки. Изпробвах в началото тестери на Нук и Авенти си останах на Чико и до днес. Стуват около 9лв - 30бр. В детските магазини и в аптеките ги има.

# 10
  • Мнения: 14 472
Най-доволна съм от Чико. Peace

и аз Peace
на авент са отвратителни Sick
на чико 30 бр. са 10 лв., 60 бр.- 16лв

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Не прави грешка да си взимаш на Авент за многократна употреба  Stop
Чико са хубави!

# 12
  • В събота
  • Мнения: 201
Използвала съм Авент, Чико-имах мостри, но иначе си купувам най-евтините, които намеря, защото ми вършат една и съща работа.
  Peace

# 13
  • Мнения: 10 983
Първите 3 месеца ползвах подплънките на Чико за еднократна употреба. Доволна съм и ги препоръчвам. Peace

# 14
  • Мнения: 5 539
Пробвах много видове, но само на Чико ми харесаха. От по-евтините повечето пропускат, защото не задържат достатъчно течност

Общи условия

Активация на акаунт