Готова каша от бурканче или каша на прах?

  • 4 536
  • 49
  •   1
Отговори
  • Карлово
  • Мнения: 328
Коя каша е по-добра?Вие какви каши давате?Готови или не?

# 1
  • Мнения: 27 524
Инстантните каши /на прах/ са по-добри  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Разтворимите не са толкова сладки,можеш да контролираш гъсотата им и да добавяш плодове по свой избор.Кашите в бурканче са добро решение за моменти в които пътувате и сте навън и няма как да бъркаш каша.

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 328
Какви са тези инстантни каши?
С какво са по добри от другите?

# 4
  • Мнения: 27 524
Какви са тези инстантни каши?
С какво са по добри от другите?

Инстантни са всички готови каши на прах. Така се казват. Означва, че са без варене и бързоразтворими  Simple Smile
Има чай, супи, кафе...  Peace

# 5
  • Мнения: 259
Инстантни са всички готови каши на прах. Така се казват. Означва, че са без варене и бързоразтворими  Simple Smile
Има чай, супи, кафе...  Peace
[/quote]
Това са популярните кутии с каша(напр. "Слънчо"), която се разтваря във вода, с или без съдържание на мляко. Аз също ги предпочитам пред готовите. Много по-разнообразни са. Доста време ги ядохме.

# 6
  • Мнения: 259
Цитирах Блонди, но малко си поизтрих и пообърках поста, но както и да е. Тя се е изразила достатъчно изчерпателно.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И аз давам от инстантните, на прах. В бурканче съм взимала само няколко пъти, за разнообразие. Peace

# 8
  • Мнения: 4 016
и аз съм за кашите на прах.

дадох веднъж на хип за проба Laughing, но едно бурканче струва горе-долу колкото една кутия, и чак от толкова лукс май няма нужда, нали

# 9
  • Мнения: 3 376
Нито едно от двете.

# 10
  • Мнения: 2 172

Kак така?Не даваш ли каша на детето ти  Thinking Незнам до колко е полезна,но не съм виждала  досега дете,което да не е яло каша  newsm78 Заинтригува ме  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 428
Разтворимите не са толкова сладки,можеш да контролираш гъсотата им и да добавяш плодове по свой избор.Кашите в бурканче са добро решение за моменти в които пътувате и сте навън и няма как да бъркаш каша.

Абсолютно  Peace Аз взимах някаква зърнена каша и всеки път слягах различно плодово пюре. Така не й писваше вкуса на една и съща каша.


Kак така?Не даваш ли каша на детето ти  Thinking Незнам до колко е полезна,но не съм виждала  досега дете,което да не е яло каша  newsm78 Заинтригува ме  Mr. Green

Някои мами избягват кашите. Всеки си има различни причини. Примерно една позната избягваше кашите, защото бебето й беше доста пухкаво. А кашите доста "напомпват". Попринцип с кашите не е хубаво да се прекалява  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 44 028
На прах, давала съм 1-2 пъти от буркан  - много беше гадна и малкия не я яде....
А това, че кашите напомпват са някакви велики митове - ако на детенце му се лепи то от всичко ще е така...ако ли не и само с каша да го храните, няма огромен ефект....

# 13
  • Мнения: 27 524
А това, че кашите напомпват са някакви велики митове -

Разбира се  Peace

# 14
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
По принцип му давах от инстантните каши.Готови купувах само ако трябваше да пътуваме някъде,че са по-удобни.И не съм съгласна,че кашите "напомпват".Алекс ядеше по 2 пъти на ден каша и мога да кажа,че е слаб. Peace

Общи условия

Активация на акаунт