За хотел Екстрийм в Пампорово

  • 6 433
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Тази седмица ще ходим там.Офертата с пакет за три дни ни се видя доста примамлива  и реших ме да отскочим до там.Въпросът ми е ,някой има ли впечатления от този хотел и то през лятото?Басейна в хотела с каква вода е и става ли за деца?Какви други услуги се предлагат за деца?И всичко друго което се сетите. Hug

# 1
  • Мнения: 415
Миналото лято бяхме там. Базата е добра, стаите доста широки /по - широки от тези в "Орловец" , "Перелик" , "Мургавец"/. Храната не беше много на ниво , но не сме умрели от глад. Басейнът е малък и беше студен , защото температурите навън бяха около 20 градуса през деня.
А, това дали става за деца не мога да ти отговоря - за моето ставаше , но на другите им беше студено.

# 2
  • Мнения: 639
sosko,благодаря за бързият отговор  Hug,това 20гр.,през кой месец на лятото беше?Значи лятото е хладно в Пампорово,така ли да го разбирам?  newsm78 Малко индиански въпроси,ама ще идваме от морето все пак.Да взимам по-дебели дрешки ще трябва явно  newsm78

# 3
  • Мнения: 415
И ние сме от морето, споко Simple Smile
Ние всяко лято и почти всяка зима сме там.
Миналото лято бяхме през август , но се случиха няколко дъждовни дни и затова. Но в повечето случаи през деня е топло , а вечер е хладно. Вземете си топли дрехи.

# 4
  • в баира
  • Мнения: 861
а вечер е хладно. Вземете си топли дрехи.
Задължително връхни дрехи! Дори и сега през горещите дни вечер си е хладно - долу, в града, слагаме връхните дрехи след 20.00 ч., а за Пампорово си е просто задължително.

# 5
  • Мнения: 639
Благодаря момичета!  bouquetНие в Пампорово и Смолян сме били само през зимата,та за това задавам тези въпроси.Нали знаете на морето си ходим до ноември голи и по джапанки та за това. Joy JoyЯвно ще метна в багажа и по нещо топло. newsm78
А в хотела,закуската и вечерята на шведска маса ли са?Питам защото сме вегетарианци, и ако е шведска винаги има по нещо и за нас,ако ли не ,да звъня в хотела да ни измислят нещо.

# 6
  • Мнения: 415
Благодаря момичета!  bouquetНие в Пампорово и Смолян сме били само през зимата,та за това задавам тези въпроси.Нали знаете на морето си ходим до ноември голи и по джапанки та за това. Joy JoyЯвно ще метна в багажа и по нещо топло. newsm78
А в хотела,закуската и вечерята на шведска маса ли са?Питам защото сме вегетарианци, и ако е шведска винаги има по нещо и за нас,ако ли не ,да звъня в хотела да ни измислят нещо.

Забравих да кажа , че фитнесът представлява 4 уреда на кръст.
Ако има повече хора е на шведска маса , но като останахме по - малко ни сервираха. Най - добре позвъни в хотела да попиташ как е тази година изхранването.

# 7
  • Мнения: 108
magic power,

доволни ли останахте от почивката в Екстрийм, Пампорово?
Питам, че и ние умуваме накъде да ходим и ни хареса 5-дневния пакет, но още имаме колебания.
Как е за деца, става ли?
Храната добра ли беше?
Строежи наоколо има ли, че ние търсим тишина и спокойствие.
Ще се радвам да споделиш впечатления, за което предварително ти благодаря!

# 8
  • Мнения: 639
stefi_go ,споделям веднага,хотела е приличен,стаите са просторни,хотела беше празен и нищо не работи в него.Едно такова пусто е.Храната не беше въобще хубава,направо си беше кофти.До хотела 3,4 строежа ,пътища разкопани,с една дума отврат.Но природата е разкошна,Снежанка е на 3км. от хотела,пеша не може да се отиде,защото по пътя има толкова прах от строежите,че все едно си на някоя кариера.Вечер е тихо и спокойно. Ние не сме стояли в хотела,само вечер за да спим.Проучих ме как стоят нещата и в други хотели там.Например в Евредика,имат също прекрасни оферти,с включени в цената и обяд.Хотела е изцяло обновен,СПА то е в пъти по-добро от Екстрийм.А ко искаш проверете и за там.Също така ние достигнах ме до извода ,че по-добре в Чепелара друг път да отседнем.Там цените са много по-разумни и в града и в хотелите.Имат на центъра един хотел Родопски дом ,с външен басейн ,двойката със закуска е 60лв.там.В Пампорово дори и сега извън сезона е много скъпарско.В хотела кафето е 3лв.В местността Малина в едно заведение ядохме боб чорба за по 4лв.За мен не си заслужава.Иначе работят два лифта на Снежанка.
Ако искаш още нещо да знаеш питай. Hug

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 16:19 от magic power

# 9
  • Мнения: 108
благодаря ти за бързото включване, magic power.
Направо ме отказа за този хотел, няма да ходим там. Ще погледна за хубави места в Чепеларе, даваш ми идея  Peace. Уф, много е трудно човек да открие свястно и хубаво място за почивка - тъкмо намеря нещо хубаво ... и няма места за желания от мен период. Но ще продължавам да търся, все ще намеря готино място за почивка с нашия малчо!
 Hug

# 10
  • Мнения: 436
В Чепеларе мога да ви препоръчам едно семейно хотелче - "Шоки" - http://www.hotelshoky.com/

Ние бяхме там преди месец. Цената за двойна стая беше 35 лв., само нощувка. Има и разтегателен фотьойл, така че спокойно става тройна стаята!

Много е приятно, снимките на сайта са "истински", храната е много вкусна. Най-важното е, че има хубава градина и децата има къде да тичат спокойно, докато вие си хапвате. Цените са нормални. Могат по поръчка да ви направят клин (родопска баница) или чеверме...

P.S. Не правя реклама Wink)

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 12:58 от redsonja

# 11
  • Мнения: 234
http://www.hotelroyallodge.com/bg/ БЯХ в този хотел май месец и сам,много доволно.Единственото нещо гадно- беше че едната сграда  още я строяха.Но не пречеше на гостите,поне на мен не.Яденето също ми хареса или по точно закуската.Там не сме обядвали и вечеряли.По цял ден на обиколки,дяволско гърло,ягодинската пещера.А в Широка лъка е супер.Готвят мъъъъъъъъъъ............. cook

Общи условия

Активация на акаунт