Страшно трудно ние да решим:(

  • 9 879
  • 230
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Ами положението е следното;
Виждате линийката ми ....е на морето,от което сега се прибирам ,разбрах ,4е отново съм бременна.разплаках все-до скоро такак си ме4таех да имам деца с малка разлика,така въодупевеноо отговарях в теми с подобни проблеми...а сега....много рано,много неочаквано....
Да искаме го,но ще ние много трудно(живеем при свекърва ми)сега съумяваме да се справим с бебето,но още едно....незнам много ние трудно да решим.Само меним мненията си ,а това е още по ужасно.не желая да правя аборт,никога не съм правила,но......незнам.Вие как ще коментирате.(знам ,4е решението е само наше)просто имам голяма нужда да споделя с някого болката си Sad

# 1
  • Мнения: 9 973
аз не бих го махнала
мъжът ми от 6м. ме юрка за второ ама поне след месец-малкия да проходи Grinning

# 2
  • Мнения: 1 311
Успех! Каквото и да решиш  Hug И много сила, ще ти е нужна и в двата случая.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 751
Скъпа,остави го.Това е дар от Бога.Така ти е било писано.

# 4
  • Мнения: 478
Мила спокойно, аз и сестра ми с 1г и 3 месеца разлика. Наистина на мама и е било много трудно, но то е било защото е нямала никаква подкрепа от свекървата (и тя е живяла у тях) а свекър ми е бил инвалид (с един крак) и мама е обслужвала и него. Баща ми дълги години е бил в чужбина.
Стискам палци. Запази го без колебания.  Hug

# 5
  • Мнения: 4 292
Ако не желаеш да првиш аборт, не се насилвай. Трудно ще ви е, особено на теб, но пък се успокоявай, че така ще е само в началото. Аз не исках второ дете, а сега съжалвам, че чаках толкова време.
Изборът си е изцяло ваш и каквото и да решите, не трябва да изпитвате вина, особено ако е нагнетена от странични хора.

# 6
  • Мнения: 153
Ако сега забременея пак, бих оставила бебето. Наистина с две бебета би ми било много трудно, но те толкова бързо порастват, а носят толкова много радост, че само заради момента да ги видя как се гушкат в мен, всички усилия и трудности си заслужават!

Успех, мила мамче   bouquet!

# 7
  • София
  • Мнения: 44 017
Каквото и да решиш, ще е най-правилното за теб.
Не знам защо не сте се пазили.
За мен такава разлика, толкова малка е безумна, като си познавам детето, не бих родила второ, дори и на този ни етап, какво остава с 5 месечно бебе на ръце.
И да не е сега, ще си направите бебе след година....или когато се почувствате готови....
За мене важно децата да получават цялото необходимо им внимание, а не непременно като е станало да се ражда и да се гледат на конвейр едно след друго...ми ако така си направите и трето после....пак с такава или още по-малка разлика...

# 8
  • Мнения: 1 447
Не казвам,че няма да ти е трудно,но има и много други семейства с такава разлика.Аз лично бих го оставила.
Успех каквото и решение да вземете.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 744
 
Успех! Каквото и да решиш  Hug И много сила, ще ти е нужна и в двата случая.
Hug Успех и от мен!

# 10
  • Мнения: 360
 
Скъпа,остави го.Това е дар от Бога.

# 11
  • Мнения: 3 929
Не бих си позволила да ти дам съвет, но съм била в твоето положение, но с огромната разлика, че нямах дете, когато забременях.
Винаги съм била на мнение, че е по-добре една жена да направи аборт в самото начало, щом смята, че няма възможност да си гледа детето, отколкото да роди и да го "подхвърля" на тоя или оня или да не може да се грижи за него добре.
Каквото и да решиш, пожелавам ти да не съжаляваш за решението си и да няма фатални последствия от него.

# 12
  • София
  • Мнения: 749
Нищо не бих те посъветвала (всеки сам си решава), но само ще споделя нещо с теб...

Забременях, когато голямата ми дъщеря беше на 2 години, мъжът ми беше влязъл в казармата, аз живеех с детето при майка ми и баща ми временно, а за постоянно - в 1 стая без парно, без топла вода при свекърите. На всичкото отгоре и точно по времето на финансовата криза зимата на 96-та.

След дълги колебания направих аборт.

Когато се роди малката ми дъщеря, всеки път като я погледнех си мислех за нероденото си дете...че не съм му позволила да живее и се измъчвах ужасно...Сега същото е и със сина ми (вярно е, че ако бях родила онова детенце, него нямаше да го плануваме, но...) Много ми е мъчно, на моменти се чувствам много гадно...Ето и сега очите ми се насълзиха...

Каквото и да решиш -  Hug

# 13
  • Мнения: 4 428
Ами аз може би бих го оставила. Винаги съм си мислила с малко носталгия за близнаци, а това си е почти същото.
Аз съм правила аборт преди години. Но сега, след дъщеря ми, не знам дали бих могла  Rolling Eyes
Но си преценете добре нещата. Щом живеете при свекъвра ти, това може и да е плюс. Може да помага. Стига да иска, де. Така ще са ви по-малки и разходите за битовите сметки.

# 14
  • Мнения: 46 477
И аз няма да те съветвам, само ще ти кажа от собствен опит, че колкото по-голямо става детето ти, толкова по-трудно ще се навиеш на втора бременност.

Общи условия

Активация на акаунт