Искам да спя

  • 4 092
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Синът ми е на 7 месеца,общо взето не мога да се оплача от липса на сън до сега.На три месеца вече спеше по по 10-на часа на нощ.От една седмица обаче няма сън за мен.Плаче почти през цялата нощ,по-точно спи и плаче,а аз само плача.Незнам какво му става.Дали е от зъбчета...венеца му е спокоен,няма никакви признаци да набожда зъбче.Денем е кисел,реве за всяко нещо,което не е както той го иска,иначе през деня си прави 2 дремки от по около 2 часа без да плачка.
Иде ми да си овеся въжето #Cussing out Не се издържа на този денонощен тормоз.

# 1
  • Мнения: 4 292
Повечето бебета минават през този период. Стискай зъби, ще премине.  Wink Почивай си през деня заедно с него, за да наваксаш пропуснатото през ноща.

# 2
  • Мнения: 21
Това е да си майка...няма начин! Всички деца си имат такива периоди ,спокойно ще премине! Моето дете след 7мия месец коренно се промени от най-спокоиното и безпроблемно дете стана най-палавото и ревящо....

# 3
  • Мнения: 219
Мисля,че е заради зъбките. Въпреки,че венеца ти се струва спокоен още преди да почнат да излизат зъбките детето става плачливо,криво,не му е комфортно,плаче,защото го сърбят венците или има болка.Най добре се посъветвай с педи,но аз мисля,че са зъбките

# 4
  • Мнения: 35 951
тормозът всъщност сега започва Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 195
ох и аз искам да спя - ама няма.
дербния нощем се буди на 1 час, а денем спи два три пъти по 15 мин  ooooh! А като  е буден нешрекъснато крещи и реве Crazy

# 6
  • Мнения: 127
Това е да си майка...няма начин! Всички деца си имат такива периоди ,спокойно ще премине! Моето дете след 7мия месец коренно се промени от най-спокоиното и безпроблемно дете стана най-палавото и ревящо....
И премина ли при вас?
До скоро всиките ми познати се възхищаваха на малкия,а на мен ми завиждаха,че имам такова добро бебенце.Не му се чуваше почти гласчето,винаги беше усмихнат,само да го погледнеш и почваше да се смее с глас,беше толкова добричък и щастлив... Hug
Незнам каква е тази коренна промяна,всичко се обърна на опаки и аз не съм подготвена за тази промяна.
Преди го оставях в кошарката,а аз си чистех и готвех,сега я съм посмяла да се отдалеча от него и се почва smile3514 Затова гледам през деня докъто спи да свърша нещо из къщи,все пак трябва да се чисти,да се готви,да се пере и простира,а аз по цял ден съм сама с малкия и няма как да легна да почивам при положение,че цяла къща мен чака. Whistling

# 7
  • София
  • Мнения: 1 603
На три месеца вече спеше по по 10-на часа на нощ.

Дори само заради това, трябва да почерпиш  Mr. Green. Аз не помня, да съм имала толкова продължителен сън откакто Зори се е родила.

# 8
  • Мнения: 502
ох моята дъщеря от 4-ия месец реши да се буди вечер и така до към 8-ия месец. изкара ми душата. голям ад преживях. имала съм по 4,5 часа сън на денонощие, а и през деня не беше от най-сънливите. колкото до свърша някоя работа. като изникнаха първите зъбчета и се поуспокои и постепенно почнах да поспивам по 7, 8 часа вечер. но като се сетя как ми се спеше и ревях за сън.....
но сега да споделя не иска да стои сама в леглото. реве в момента в който изляза от стаята и не иска да си играе в кошарата. най-ми е трудно като трябва да чистя. ходи подир мене с прахосмукачката, а като минавам със стирка й слагам пантофите и тя пак е до мене залепена. ей това сега ни е голям проблем- отказа да стои сама в стая и да се преспива сама.

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не се отчайвай, тя bubanka ти е казала! Гледай философски на нещата!

# 10
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
тормозът всъщност сега започва Simple Smile
направо

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 364
Не се притеснявай, мила, най-вероятно са зъбки. Защо не опиташ да го намажеш с "Калгел" - веднага ще разбереш дали зъбки го мъчат. Аз също се радвах на много спокойно бебенце, но отскоро като започнаха зъбките и детето много се измъчи. Кривичко, раздразнително, плачливо... Гледам, че сте във възрастта на никненето, тъй че дори и да не личи може и зъбки да са. Аз като я намажа с гелчето и след около минутка се успокоява все едно нищо не е било.
Така или иначе, според мен това е период, ще отмине. А нощем, ако плаче, би могла да го вземеш при себе си в леглото, да се гушне. Във всички случаи детето ще се успокои, като те почувства до себе си. Моята дъщеря си има и един плюшен мечок, без който не заспива  Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 7 183
Shocked Защо?
Изобщо не мога да се съглася.
Напротив - колкото повече расте детето, толкова повече комуникира с родителите, толкова по-ясно започва да става от какво реве и какво иска.
За мен това е рай на фона на първите три месеца, когато на всичкото отгоре бебетата са толкова безпомощни, че можеш да полудееш от страх, когато например се задавят.
Не плашете жената  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 127
Пробвах да го взема при мен тази нощ,но не помогна.Пак си плачкаше и се въртеше.Аз май забравих да ви кажа нещо важно,напоследък се обръща все по корем да спи и имам чувството,че не му е удобно(а може и да му е,но няма как да го питам)

# 14
  • Мнения: 478
И при нас мина този период, като стана на осем месеца. Трая два месеца, беше пълен ад. Цяла нощ ревеше.

Общи условия

Активация на акаунт