какво за подарък за рожден ден на 2 год. супер задоволено дете?

  • 27 639
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте. моля спешно за съвет и помощ - какво да подаря за рожден ден на 2 год. момиченце, което е супер разглезено и задоволено от към играчки и дрехи. моята дъщеря е по-малка и аз незнам с какво най-много си играят децата на 2 год. и да е нещо хем оригинално, хем интересно. приемам предложения всякакви. мерси много предварително.

# 1
  • Мнения: 5 255
Книги никога не са излишни  Peace

# 2
  • Мнения: 9 814
Кукла.
Едва ли има дете, което да не се радва на още една нова играчка.

# 3
  • Мнения: 4 841
което е супер разглезено и задоволено от към играчки и дрехи

Целта на подаръка не е да задоволява основни потребности, да облича и т.н.... Дали детето е разглезено или добре възпитано, дали е презадоволено и какви точно са му дрехите, не виждам да има някакво отношение към избора на подарък. Ако е бедничко, какво, един хляб ли ще му подариш, да има какво да яде  newsm78
Не мога да ти дам съвет, ако не ти идва "отвътре" с какво да му доставиш удоволствие и имаш такова мнение за детето, просто не виждам защо изобщо трябва да му ходиш на рождения ден  newsm78

# 4
  • Мнения: 47 902
бебе с легло/количка/корито/шише
микрофони за пеене
пееща печка
столче и масичка с любима принцеса
детски грим
детска тротинетка

# 5
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Чадърче, петрушки за куклен театър, пъзел за 2+ (важно е да е отбелязано на кутията), дървено влакче с вагончета, в които могат да се возят малки играчки (Има ги в Симба Тойс в Студентски град), палатка за вкъщи (около 20-30 лв, струват), нощна лампа (въртяща) със сменящи се картинки, комплект дървени гердан и гривна, в хиполенд има разкошни летни подаръци подходящи за тази възраст (колело за пясък и вода).......пусни се по магазините и няма начин да не намериш нещо подходящо.

# 6
  • Мнения: 1 731
Играчки какво друго? newsm78

# 7
  • Мнения: 473
към burdsflu: незнам дали си попадала на такова дете - имам предвид, че има страшно много играчки, да не кажа купища, дори такива които не са за неговата възраст, дрехи му се купуват предимно от чужбина и всичко е последен писък и е най-доброто и модерно, просто на него каквото и да му подариш му е интересно в мига на подаряването и се хвърля... уважаваме родителите му,  защото са страшно свестни и са ни много добри приятели, но имат възможност и го глезят прекалено, какво да се прави.... така че ще отидем, но ми се искаше помощ за идея за нещо оригинално...

мерси на всички за съветите.

# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
Плюшена играчка.

Какво означава "какво друго"? На какво друго, освен на играчка, би се зарадвало едно дете!?

# 9
  • Мнения: 4 877
Момичешките серии на ЛЕГО - дори да е "на повторка", никога не пречи - части винаги са необходими. Но аз съм с 2 младежи Simple Smile
Въпреки това съм подарявала ЛЕГО на момичета и са се радвали.

# 10
  • Мнения: 3 929
Топка с дръжки, върху която се сяда и се правят отскоци.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 941
Вземи му някаква гривничка или синджирче, висулка, обички... Хем спомен от вас, хем ефектен.

# 12
  • софия
  • Мнения: 636
и мойта щерка много губи интерес, бързо се насища на всичко. Има много играчки и основно дрехи от чужбина, щото роднините на мъжа ми са оттам. Стана ми мъчно за детенцето-разглезено, презадоволено, а родителите му страшно свесни хора....Просто времето около 2г. е бебешкия пубертет-особено ако детето е щуро и авторитарно като моето нищо чудно. Просто ми домъчна от тия квалификации и наистина защо ще му ходиш на рождения ден като го наричаш така....
Като идея-комплект за гримиране, лего, комплект с бебешка количка и кукла, накити за дете на неговата възраст, шноли, диадеми, книга с приказки, пъзел. Надуваем басейн или фотьойл за морето и вилата.
Дъщеря ми се радва най-много на книгите, бебешките флумастри, пастели, пластелин и колички. В момента й даваш лист и флумастер и това е.

# 13
  • Мнения: 6 206
към burdsflu: незнам дали си попадала на такова дете - имам предвид, че има страшно много играчки, да не кажа купища, дори такива които не са за неговата възраст, дрехи му се купуват предимно от чужбина и всичко е последен писък и е най-доброто и модерно, просто на него каквото и да му подариш му е интересно в мига на подаряването и се хвърля... уважаваме родителите му,  защото са страшно свестни и са ни много добри приятели, но имат възможност и го глезят прекалено, какво да се прави.... така че ще отидем, но ми се искаше помощ за идея за нещо оригинално...

мерси на всички за съветите.
няма такъв филм, колкото и да е задоволено едно дете, то си има слабост
на всяка възраст
за да избереш правилният подарък, трябва да го познаваш и да му го избираш с мерак
често ми се налага да правя подаръци на такива деца, не бих ги нарекла презадоволени, защото едва ли има по-презадоволено откъм вещи от моето, в което не намирам нищо нередно, е, има, но те са единици.
ами всичките ми подаръци винаги са удар в десятката и харесвани.
не е задължително да са играчки или дрехи
последният път когато подарявах на дете, което има от всичко по много, просто му взех чаршафи с любимия му герой
е такива чаршафи просто нямаше на пазара,  иначе отдавна щяха да му бъдат купени  Simple Smile
ами детето се радва много, но доста пот хвърлих докато ги намеря
така че отдели време да видиш какво му е интересно на момиченцето и се наслаждавай на пазаруването
за съжаление няма универсална рецепта

# 14
  • Мнения: 1 671
Книжка, някакъв комплект за рисуване или дрънкулки за неговата възраст newsm78. Имам син почти на 2 години и също в момента е луднал по това да четем книжки и да рисуваме  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт