<<Къде спят бебчетата Ви? >>

  • 8 768
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 575
ако си спи спокойно през ноща няма защо да те е страх....

Спокойно спи, не се буди, ама все ме гони параноята.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 082
ако си спи спокойно през ноща няма защо да те е страх....

Спокойно спи, не се буди, ама все ме гони параноята.

Ами пробвайте - с бебефона, ако сега свикне, ще е най-добре за всички ви...моят се будеше година и половина по милион пъти на нощ и ми беше безумие да спи отделно, после свикна да се буди, за да се пренесе по средата на ноща, а щом прескочи решетката един ден и я махнахме, вече нямаше сила изобщо да го накара да си спи в леглото и се пренесе плътно при нас......а беше свикнал поне сам да заспива и да спи в леглото си до към 3-4 през ноща...но това се промени само за 2 нощи...точно....
Та по-добре не изпускайте момента Wink

Сориза отклонението от темата...

# 17
  • Мнения: 575
Angel_Dust, мерси за съвета  Hug


Извинявам се за спама  bouquet

# 18
  • Мнения: 159
За сега при нас, но в отделно легло. Смятам като порасне още малко да отиде в нейната си стая.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
В нашата стая, но винаги в неговото си легълце. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 224
Спи в нейната стая - всяка жаба да си знае гьола  Laughing
Изоставих я на 5 месеца, преди това аз спях при нея, но никога не съм се поддавала на изкушението да я осавя на спалнята при нас.
Сега е на година и половина и се надявам, да не реши да щурмува нашето легло. Дори в началото нарочно не влизах веднага в стаята като се събуди, за да свикне с мисълта, че е сама там. Сега вече си отваря вратите с гръм и трясък сутрин и търси ядене  Simple Smile Само да поясня, че е с видео наблюдение, иначе нямам смелост, поне засега, да я оставя така. Имало е случаи по 4-5 пъти да се буди нощем и аз да ходя при нея да я успокоявам, но не се предадох.

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
при нас е невъзможно да спи в самостоятелна стая, твърде мн хора сме на едно място, спи си в нейното легло, но сутрин след като я нахраня понеже на мен мн ми се спи я взимам при нас Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 121
Доскоро спеше при нас, в нашето легло, от около 2 седмици спи в отделна стая, защото отказваме нощното хранене.

# 23
  • Earth
  • Мнения: 1 952
При нас на леглото  Mr. Green
Толкова е хубаво да гушкам малкото телце и да го гледам как спинка до мен.  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2 825
Гласувах с 'голямото легло', но сме допряли нейното легло до нашето и сме махнали решетката, та спи където си иска. Когато и е топло си отива в креватчето, а ако иска да се гуши се търкулва към мене. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 743
Дори и да искам засега не можем да й осигурим отделна стая. Спи на креватчето си, но понякога, когато съм прекалено уморена да я кърмя седнала, я вземам на голямото легло при мен Peace

# 26
  • Мнения: 307
Бебка спи в спалнята в нейното си легло,.Баткото си спи в детската,откакто е станал на година и един месец.Догодина и сестричката при него Grinning

# 27
  • Мнения: 1 029
Първите няколко месеца спеше при нас, но в отделно легълце. След това я преместихме в нейната си стая и от тогава си спи там. Смятам, че е добре детето да се научи да спи само отрано, защото след това става изключително трудно да отвикне.

# 28
  • Мнения: 4 428
До сега в нашата стая, но в нейното си легло. След някой и друг месец ще си има нейна стая. Бих я отделила и по-рано, към 1год може би, но все още няма къде.
Като отиде в друга стая, съм приготвила бебефон. Още не мога да я оставя съвсем без надзор.
Ще видим как ще станат нещата с второто  Grinning

# 29
  • Мнения: X
Каката спеше в нашата стая, никога на нашето легло до 2г., след което се премести в нейна стая.
Бебето спи в бебешка стая от раждането си, смятам към 1г. - 1г.6м. да замине при кака си.

Само да вметна, че с това вземане понякога при вас, рискуваш да си остане при вас, като се поосъзнае. Детето трябва или да знае, че опция в леглото на мама не съществува, ако държиш да спи отделно.

Общи условия

Активация на акаунт