Пречистване от тежки метали?

  • 2 684
  • 6
  •   1
Отговори
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Надявам се да не се повтарям с темата, подобна не открих.

Моля споделете, ако някой е правил нещо по въпроса  Praynig  В случая мъжът ми се съмнява, а аз имам само едно сборно книжле на Малахов. Според него не може да се прескачат етапи в пречистването, т.е. не мога да подложа скъпия на пречистване на черен дроб без да сме минали другите етапи, а ми се иска да започнем с нещо.

# 1
  • У дома
  • Мнения: 1 741
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=179094.80  - това открих с чичко Гугъл току що. Ако темата е излишна, моля да се изтрие.

# 2
  • Мнения: 4 414
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=179094.80  - това открих с чичко Гугъл току що. Ако темата е излишна, моля да се изтрие.
не мисля, че е същото...  тежките метали изискват по-специални методи, особено, ако положението е серизно.
а мъжът ти защо се съмнява?

# 3
  • У дома
  • Мнения: 1 741
agneshka, вчера му станало лошо на работа. Поразтърсил се по интернет за симптомите и направил връзка с   тежките метали .
Снощи му дадох бирена мая , а за закуска му добавих 1 с л псайлъм хъск в сириъла. Не знам наистина каква е дозата на ден.
 
Би ли ме упътила къде мога да прочета повече за тежките метали?

# 4
  • Мнения: 460
Хелаторите помагат за изхвърлянето на тежките метали от организма. На chelator в гугъл ще излязат доволно. Но хелирането се прави след диета и с наблюдаващ ДАН лекар (DAN- Defeat Autism Now). Пречистването на организма е добър вариант, защото му помага да функционира по добре. Книгите на Олга Елисеева допълват тези  на Малахов.
Бързо подобрение на съпруга ти Peace

# 5
  • У дома
  • Мнения: 1 741
paraplanercheto , благодаря!

# 6
  • Мнения: 4 150
Симптомите на отравяне от метали приличат на много други при други zаболявания...Не може така да се прецени.Има си иzследвания zа таzи цел.
Единствените и най ефективни методи zа иzчистване на метали (при условие,че има токсикация) са DMPS или DMSA инжекции.Виж в гугл.

Общи условия

Активация на акаунт