кремче за очи за 25 годишна

  • 2 948
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 558
[/color
На 25 години съм, работата ми е свързана с безсънни нощи. Какво кремче за околоочния контур бихте ми препоръчали?

# 1
  • Мнения: 1 017
Аз ползвам този

И съм доволна!
Но сега видях,че има и специален за премахване на умората

# 2
  • Мнения: 2 047
 На avon има едно за тъмни кръгове и уморени очи, на мен ми се отразява добре. Изсветлява зоната.

# 3
  • Мнения: 1 558
Ами аз иначе нямам тъмни кръгове, само подпухвам леко. Благодаря ви за предложенията. Simple Smile Ще погледна и на Ейвън, но определено ми стана интересен и втория на Кларинс и ще с еопитам да го намеря  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 10 309
Аз не бих ти препоръчала на Ейвън, то вярно че е до кожа, ама на мен никой техен не ми действа добре на очите... значи аз съм на 29, но ползвам леки кремчета и бих ти препоръчала два които съм ползвала и според мен са добри. Единия е за уморени очи на Авен, а другия не помня как точно беше за уморени очи или за тъмни кръгове на Лиерак.... то има и двата, ама аз не помня точно кой  ползвах  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 014
И аз не бих ти препоръчала на Ейвън. Не съм доволна точно от този за тъмните кръгове под очите. Sad

# 6
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз се консултирах с козметичката и дерматолог за това какви кремове трябва да се ползват още преди бръчките да са станали истински проблем и единственият съвет беше да избера крем-гел или някаква по лека емулсия, а не свръх тежките кремове.

# 7
  • Мнения: 3 356
Много съм доволна от околоочния контур на Лореал

# 8
  • Мнения: 1 383
Повечето кремове за околоочния контур са против бръчки и са за по-късна възраст. Този на Лореал е за тъмни кръгове и торбички, доволна съм от него. Сега ползвам Arnaud и също съм доволна, но той е и против бръчки, макар че не е толкова силен. Tired

# 9
  • Мнения: 410
Темата която сте захванали е много хубава Simple Smile
Иска ми се и аз да се вкюча с един въпрос към вас.Чета коя какви кремове е ползвала,но повечето маи са само за бръчки.Аз по рождение съм с тъмни кръгове под очите които се засилват от недоспиване и преумора,но до сега не съм вземала мерки да се опитам да ги третирам с нещо EmbarassedЧувала съм че има много кремове които изсветляват тъмните кръгове,но дали наистина е така newsm78.Ще ми се наистина да се спася от тази напаст,която се очаква да се засилва все повче Twisted EvilЩе сам ви благходарна ако ми помогнете с някои предложения и съвети  Praynig

# 10
  • Мнения: 1 014
Чувала съм че има много кремове които изсветляват тъмните кръгове,но дали наистина е така newsm78.Ще ми се наистина да се спася от тази напаст,която се очаква да се засилва все повче Twisted EvilЩе сам ви благходарна ако ми помогнете с някои предложения и съвети  Praynig
И аз съм с подобен проблем. Пробвала съм какво ли не, но ефектът е нулев. Помага ми само коректорът под очите Sad

# 11
  • Мнения: 410
Светлана и на мен ми помага само коректора за о4и и кремообразната пудра,но си е ангажимент всеки път когато излизаш да се гримираш tantrum
Чувала съм за крема на Виши за околоочен контур,че избелвал,но все се каня да си го взема и все не мога да отделя пари за това Embarassed

# 12
  • Мнения: 1 014
Мисля, че след като са ни по рождение, нищо няма да е в сила да ни помогне  Cry

# 13
  • Мнения: 1 014
И все пак, ако някакво чудо ти помогне, веднага свиркай! Ако има мами с подобен проблем, моля споделете.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 309
Темата която сте захванали е много хубава Simple Smile
Иска ми се и аз да се вкюча с един въпрос към вас.Чета коя какви кремове е ползвала,но повечето маи са само за бръчки.Аз по рождение съм с тъмни кръгове под очите които се засилват от недоспиване и преумора,но до сега не съм вземала мерки да се опитам да ги третирам с нещо EmbarassedЧувала съм че има много кремове които изсветляват тъмните кръгове,но дали наистина е така newsm78.Ще ми се наистина да се спася от тази напаст,която се очаква да се засилва все повче Twisted EvilЩе сам ви благходарна ако ми помогнете с някои предложения и съвети  Praynig
Aко прочетеш внимателно и двете кремчета които съм предложила са за третиране на уморени очи и нямат нищо общо с бръчките! Аз нямам бръчки, но покрай първите месеци на бебка бая уморен вид имах... та тогава кремчето на Авен + торбички черен чай перфектно ме оправяха.
А иначе мисля че твоя проблем се оправя единствено с коректор  Thinking

# 15
  • Мнения: 410
NAD TAB благодаря че повтори Simple SmileА би ли ми казала какъв точно е този крем на Авен,колко струва и къде мога да го намеря newsm78
И мен съвсем скоро ме очакват безсънни нощи и това с торбичките чай също ме заитигува Thinking.Кажи нещо повече

# 16
  • София
  • Мнения: 10 309
Значи кремчето си се казва крем за уморени очи, можеш да го намериш във всяка по-заредена аптека. В момента се сещам три. Едната е аптеката на Хит, и другите аптеки са в Дървеница и Х.Димитър. Ако някоя от тях ти е по-удобна от тази в Хит, ще ти обясня. Струва около 20лв. 15мл. на Лиерак е доста по скъп.. около 30лв. е но е 5 ли 8мл.
А торбичките чай за мен са най-доброто средство, но не трябва да прекаляваш, не съм сигура, че ако го ползваш повече от веднъж седмично ще има ефект... аз си ги слагах преди някое по-важно излизане  Mr. Green значи потапяш две торбички черен чай(не български, че той е много слабичък) във вряла вода и изваждаш веднага. Слагам ги в камерата за 30ина секунди и като станат приятно топли си ги слагаш на очите. Лежиш поне 15мин. като се отпуснеш хубавичко.... ефекта е неветоятен!

# 17
  • Мнения: 410
Благодаря ти NAD TAB  bouquet
За съжаление тези аптеки са ми далече(аз съм в Зона Б-18) но ще потърся в аптеките около нас.
Записах си дори "рецептата" ти  Simple Smileза торбичките чай,за което също ти благодаря newsm20.В скоро време ще я пробвам преди беборанка да се появи newsm30 та да съм подготвена след това и да съм обиграла ситуацията newsm08

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз искам да похваля гела на Арома, нарича се "Енерджи".  Преди си купувах от скъпите марки, не че не действат, но от този съм най-доволна. Хем е в пъти по-евтин от другите (де да можех да си намеря толкова евтина и друга козметика  Stuck Out Tongue ).  Гелът е много лекичък и има супер ефект. Ползвам го от две години,  нямам бръчки (а съм на 32 години)  и очите ми не са толкова уморени (при условие, че работя по цял ден на компютър).   newsm53

# 19
  • Мнения: 830
Светлана и на мен ми помага само коректора за о4и и кремообразната пудра,но си е ангажимент всеки път когато излизаш да се гримираш tantrum
Чувала съм за крема на Виши за околоочен контур,че избелвал,но все се каня да си го взема и все не мога да отделя пари за това Embarassed

И аз съм в тази група , уви  Sad  Ако говориш за крема RETI - C на Виши , пробвах го , големи надежди му възлагах , ама не би . Ефект =0 срещу тъмни кръгове . Аз съм много доволна от една маска се води  , за околоочен контур на Мария Галанд , продава се само в някои козметични салони  , и не е евтина , май около 30 лева беше , но е икономична и стига за доста време . Маже се вечер .
Другото - ами задължително с коректор Simple Smile) . Най  ми допада на Орифлейм . Лесно се размазва и добре покрива . Миналия месец реших да опитам на Ейвън новия им коректор , ноооо ...не върши . Остава неразмазан , прекалено блести , цвета му също май не случих - взех по-светлия , ама той като за мъртвец ..... При всички случай изглеждаш все едно си се намазал с нещо , а нали не е това целта . 
Някой преди време в тази връзка беше казал " Ейвън са о'к' за бяла козметика   , а Орифлейм - за декоративна " . Този ми опит го потвърждава , а и не само този . 
И друго - тъмните кръгове често се дължат просто на по-тънка кожа ( под която прозират веничките и капилярите , а също и анатомично по-вдлъбната орбита . Така че наистина не можем да очакваме чудеса от кремовете .... Само дегизация   Wink

# 20
  • Мнения: 410
А тази маска ефикасна ли е?В смисъл избелва ли или само замазва положението?
А за крема на Виши не съм сигурна кой е newsm78 Една моя позната преди доста време го беше ползвала и ефекта беше видим.Тя също е с проблем като нашия и аз се обнадеждих,но не я питах кой точно е крема Embarassed а трябваше.Тя само ми каза че е на Виши.

# 21
  • Мнения: 830
А тази маска ефикасна ли е?В смисъл избелва ли или само замазва положението?

Ми .... де да знам Simple Smile . Мисля че подобрява положението много , ама чак да "избелва" ...не . 

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, за тъмните кръгове под очите козметичката ми препоръчваше някакъв гел, който по принцип е лекарство за хемороиди.Рекламата му е с едно хипопотамче с червено дупе, дано някой се сети името...Ако не, като ида следващия път, ще я питам и имам ангажимента да го напиша в тази тема.Ефектът бил невероятен, защото свивало капилярите в тази област и съответно тенът изсветлявал.А във вариант на крем от същата марка много помага и за синини - тя си мажеше детето с него, като падне и се удари, да не му става синка.Ей, как му забравих името smile3537

# 23
  • Мнения: 410
belinda надявам се да не забравиш да попиташ как се казва крема newsm78 и като научиш да ни пишеш ей Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 014
И аз ще чакам с нетърпение.

# 25
  • Мнения: 945
Аz полzвам на Vichy Termal S.
Супер, ама супер съм доволна... Имах сини кръгове под очите, съчетани с подпухване. Един месец след като почнах да полzвам кремчето, сините кръгове намаляха с около 50%, а очите ми вече не бяха подпухнали.
Преди това полzвах на Garnier (май беше лилавата им серия), но почти не ми помогна.

Сега има нов крем на Vichy Oligo 25, zа който пише, че е също zа кръгове под очите и финни бръчки, но последния път като питах в една аптека, ми каzаха, че го нямало още (става дума zа очния гел, не zа крема zа лице), а и очакваната му цена била 2 пъти по висока от таzи на Vichy Termal S...

# 26
  • Мнения: 1 014
Ама ти имаш ли ги по рождение или ти стават от умора или безсъние?

# 27
  • Мнения: 410
А колко струва Vichy termal S.?И може ли да се намери във всяка аптека?Може би това е кремчето за което съм чувала newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 10 309
Абе момичета ама вие сериозно ли мислите да си сложите лекарство против хемароиди около очите  #Crazy
Белинда, твойта козметичка не е в ред..... то специални продукти бол... как е стигнала до това откритие.... тя ли го е пробвала  #Crazy

# 29
  • Мнения: 305
От същата възраст си ползувам само български кремчета - на Арома или Дева (от вторите съм по-доволна). Не смятам, че за толкова млада кожа по-скъпите са оправдан разход. А за тъмните кръгове по-добро лекарство от достатъчният сън няма Wink. Ако проблема е наистина сериозен си виж бъбреците или намали кафетата, цигарите(ако пушиш) и разните му тем подобни стимуланти.

# 30
  • Мнения: 830
Абе момичета ама вие сериозно ли мислите да си сложите лекарство против хемароиди около очите  #Crazy
Белинда, твойта козметичка не е в ред..... то специални продукти бол... как е стигнала до това откритие.... тя ли го е пробвала  #Crazy

Абсолютно си права , nad_tab ! Кожата около очите е много тънка и голяма част от прилаганите в тази област кремове се резорбират в очната среда !!! Дори ще срещнете офталмолози , които съветват АБСОЛЮТНО НИЩО да не се маже около очите . И които ще ви кажат - по-добре с бръчици , отколкото с очни заболявания , вкл и тумори на окото . Не случайно на кремовете за около очи пише "Тествани от офталмолози " . Вярвайте ми , не ги тестват само дали ще ви защипе на очите от тях , а и за ред други неща .
Така че , кремчето за хемороиди е разработено и тествано за съвсем друга част от тялото и съотвенто си го мажете само там  Laughing Независимо коя козметичка какво казва - тя си прави експерименти , не е медицинско лице . А и прекаленото свиване на капилярите около окото няма ли да затрудни кръвообръщението му ?

Общи условия

Активация на акаунт