Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 юли 2008, 13:22 ч.

Препоръчайте фирма за кухни по поръчка!

• 269 921
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • софия
Смятам да поръчам спалня от чам - без гаранция явно, понеже ще искам да не я байцват/лакират.
Важна ли е тя при чамовите мебели, в случай че отпадне?
Някои дори искат да я доставят и монтират те, за да имам гаранция... което "уж" е безплатно (монтажа и транспорта).

Обработването на чама е важно за да го запази по-дълго време.Лесно се влияе от разликите в температурата и влажността и е възможно да се напука,особено ако материала не е добре изсушен.Затова вероятно казват,че ще отпадне гаранцията. Реално чамът не е от най-добрите материали за мебели.

# 721
  • Sofia
Имате ли впечатления от мебелна фирма "Копанарски" ?

# 722
Да се похваля-най-накрая имам вече нова кухня Simple Smile . Чакането си струваше. Нямам никакви забележки към фирмата, която ми сътвори кухнята-всичко изпълни в срок и както беше по проект. Единствено само дръжките на шкафовете сега са половината  сребристи, половината златисти, но до месец обещаха да  бъдат сменени, тъй като са свършили и чакат доставка от Италия.

Здравейте, цена може ли?

# 723
  • София
Благодаря! Кухни Диалог ми я изработиха. На живо е още по-красива, съжалявам, че не мога да я снимам така, че да я обхвана с една снимка.

Здравейте,

Бихте ли споделила цената на кухнята.

Благодаря предварително!

# 724

Здравейте,

Бихте ли споделила цената на кухнята.

Благодаря предварително!
Цената на всичко с уредите (без хладилник и пералня) беше 7 000 лв. Само шкафовете без мивката, смесител и допълнителни механизми-като този за олио и оцет, отцедник и т.н.,беше около 4 000 лв

# 725
Здравейте,
със съпругата ми сега правим жилище в ж.к. Меден рудник, но не сме от Бургас - надявах се някой да даде актуална информация по темата - не само кухня а всякакви мебели по поръчка защото апартамента е нестадартен!
Благодаря предварително!

# 726
Никой? Все пак да питам- спряхме са на тази фирма www.lixmebel.com - някакво мнение?
Благодаря пак!

# 727
Никой? Все пак да питам- спряхме са на тази фирма www.lixmebel.com - някакво мнение?
Благодаря пак!

И ние сме в голямо чудене за избор на фирма за мебели, но ще правим само кухня. Имате ли вече оферта от lixmebel и ако не е тайна какви са цените им?

# 728
Благодаря пак!

И ние сме в голямо чудене за избор на фирма за мебели, но ще правим само кухня. Имате ли вече оферта от lixmebel и ако не е тайна какви са цените им?

Здравейте,
Не ползвам форума по принцип и не бях влизал! Много сме доволни от плана и решихме за сега да правим само кухнята с Lixmebel! Тук са им моделите: https://goo.gl/tdD5ht
За цени няма да пиша, не е удачно все пак мисля, но имат разнообразие и са много сериозни, което трудно се намира при майсторите в днешно време! Надявам се съм бил полезен! Успех с ремонта!

# 729
Здравейте,
Имате ли някой с пресни мнения за фирма GTC design?

# 730
Здравейте,
Някой тук да има впечатления от фирма Първа Класа Дизайн? Разгледах сайта им, изглеждат читави.
А и доста амбициозно име имат! Laughing

# 731
  • Sofia
Много четох и съвсем се обърках. Търся фирма за изработка на кухня в подобен стил.

Мястото ми не е голямо и искам да се оползотвори максимално с механизми. Искам също механизми с плавно затваряне с добро качество.
Търся добро качество на разумна цена. Не очаквам да струва 1000лв, но и не искам да ми "отрежат главата" Simple Smile
Ако някой е правил подобна кухня и е доволен нека се смили над мен и да ми препоръча фирма (в София съм).
ПП. Както някой по-горе писа - не търся гаражно производство. Искам фирма с договор и гаранция.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт