Телефонен терор

  • 6 726
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 421
Каква романтика  мъ' какаааа  Mr. Green - на тоя свят всичко вече е или пари, или мании, или и двете Crazy

" ...  звъни всеки делничен ден по едно и също време ..."  !!!
Може да мастурбира човека по това време, на фона на гласа й.

Сега се сетих, че като бях по майчинство и имаше един екземпляр дето ми звънеше по едно и също време сутрин и говореше глупости. Като установих, че пъшка и явно това му е начина да се задоволи - като слуша нечий женски глас, затварях. Защото първо се ядосвах, карах се с него и т.н., а той продължаваше да звъни - явно не му е пречило, че не говоря секси, а вдигам скандал. Затова му прекъснах удоволствието, като мълчах и затварях. Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 1 636
http://www.btc.bg/bg/business/price_plans/1/207/

Допълнителни услуги на БТК. Точка 6 - Идентифициране на обезпокоителни повиквания (за време до 15 дни) -  3.60лв


Аз реших да погледна дали още поддържат от бтк телефонен указател онлайн. Не мога да го намеря, но не съм сигурна дали го няма още. В него имаше търсене по име, търсене по адрес, търсене по телефон -  информацията която излизаше беше -  име на абонат, телефон и адрес.
 

Отговарям си сама, защото го намерих:
http://www.btc.bg/online/cgi-bin/wpd.cgi
 
Пишеш град, адрес /достатъчен е квартал/ - пишеш и едно по-често срещано име и излизат няколко телефона, името и точните адреси! Не го намирам за нормално!

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 12:41 от gato

# 77
  • Мнения: 902
А вариантът "анонимен обожател" защо не е актуален?
Еееех, няма романтика днес, нямаааа...  Mr. Green
домашния ми телефон много малко хора имат, едва ли е таен обожател. аз първо реших, че някой проверява дали има някой вкъщи, ама сега пак е звънял в 11 и в 2pm, аз даже не му/й вдигам телефона като видя, че не изписва номер, НО явно това не го/я спира и пак си звъни.  #2gunfire


Тази услуга на БТК я знам, но не ти дават телефона на този, който те безпокои Naughty а само му се обаждали АКО е техен абонат и го предупреждават, но за мен е по-важно да знам кой е(ако е някой познат)
не ми се вярва да е непознат, защото до сега да се е отказал, аз не вдигам телефона, а той/тя продължава да взъни, друг би се отказал по-лесно newsm78

# 78
  • Мнения: 1 168
На мен ми се е случвало и на мъжа ми. На мен ми звъннаха на стационарния телефон и като чуха млад глас затвориха, до колкото знам търсят пенсионери. А на мъжа ми вчера му звънеше продължително мобилния и когато го вдигна и каза: "Да" Отсреща му затвориха. Той  започна да набира същия номер, но беше веднага отхвърлен, така няколко пъти. След 5-10 мин му даде свободно и някой вдигна, но само му дишаше в слушалката. Какво ли беше това?  newsm78

# 79
  • Мнения: 278
На майка ми също са звъняли, няколко пъти с различни сценарии. Тя не им се дава, даже беше им уговорила среща с полицията  hahaha Най-наглото: обадил се някакъв и на развален български и казал МАМО.
Миналата седмица у нас дойде един ром да ремонтира покрива на кооперацията в която наех апаратамент. От къде да знае човека че не съм г-жа Х, звъни ми на звънеца /последния в колонката/ и ми съобщава, че от съседния вход му казали да ме търси, защото ми тече покрива!!! Питам: "Ти не виждаш ли, че над мен има още един етаж тавански стаи? Кой ти каза, че ми тече покрива?" И тоя газ по стълбите. Това е новата мошенгия: взимат пари напред за работа, която нямат намерение да свършат.

# 80
  • Мнения: 212
Сега се сетих, че като бях по майчинство и имаше един екземпляр дето ми звънеше по едно и също време сутрин и говореше глупости. Като установих, че пъшка и явно това му е начина да се задоволи - като слуша нечий женски глас, затварях. Защото първо се ядосвах, карах се с него и т.н., а той продължаваше да звъни - явно не му е пречило, че не говоря секси, а вдигам скандал. Затова му прекъснах удоволствието, като мълчах и затварях. Mr. Green

Гаднярка.  Mr. Green Да му развалиш безплатното удоволствие на човека. Ти сърце нямаш ли

# 81
  • Мнения: 2 759
...А на мъжа ми вчера му звънеше продължително мобилния и когато го вдигна и каза: "Да" Отсреща му затвориха. Той  започна да набира същия номер, но беше веднага отхвърлен, така няколко пъти. След 5-10 мин му даде свободно и някой вдигна, но само му дишаше в слушалката. Какво ли беше това?  newsm78 ...
                       Ако не само са дишали, а и са преглъщали може да е участвал в нова реклама ма 'Кока кола'  Mr. Green.

# 82
  • Мнения: 3 405
                       Ако не само са дишали, а и са преглъщали може да е участвал в нова реклама ма 'Кока кола'  Mr. Green.

Да оспамя малко Simple Smile Винаги очаквам накрая онзи, който пие колата да приключи с оригване.

# 83
  • Мнения: 18
И аз да се включа!
Вчера - неделя сутринта ми звъни свеки. Изненадана съм понеже не знъни на мъжа ми или на домашния. Иска ми телефона на кръстника ми, който работи в полицията. Давам й го и най-спокойно я питам дали се е случило нещо, а тя отговоря, "А, не. Искам само да го питам нещо."
След 5 минути звъни кръстника. Пита какво е станало с мъжа ми, че спешно му трябват пари и то не малка сума.  Shocked "За какви пари става дума?" питам
"Ами за 7 500 евро" - отговаря ми той.
 Shocked
Чакай викам си да му се обадя. Да разберем какви ги върши майка му зад гърба му. Звъня му, и той като пощуря, и направо у тях.
Там заварва такава картинка, че да се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли.
Майка му реве, баща му реве, баба му едва се държи на краката си и тя, сестра му в истерия изпаднала и само повтаря:Детето е почилало, детето е починало.
При което той първо си помислил,че нещо е станало с племенника.
Какво дете, бе? попитал
Как какво? Дето си го блъснал!
 Shocked Shocked Shocked
Чак тогава светнали, че е номер. Свеки що не се гътнала направо.
Имаме номера на "следовател Стефанов", но полицайте нищо не можели да направят.
Мъжът ми му се обадил да го пита къде да му занесе парите, че да го пуснат, и оня си глътнал граматиката. Смутолевил само: Всеки с работата си! и затворил.
После хем заплашвал мъжа ми, че ще го открие и жална му майка, пък звъннал и на свеки да й се извини.  #Crazy Луда работа направо.
Тези хора са за разстрел направо.

# 84
  • Мнения: 0
И аз преди няколко дена имах едно обаждане вдигам телефона и питам кое, а от другата страна един младеж реве и пита за баба си, аз на свой ред кого търсите той пак повтаря, че търси баба си и така няколко пъти и накрая аз се ядосах и казах, че имат грешка и затворих повече никой не е звънял. Не се подвеждайте от такива обаждания преди да сте се уверили, че вашите близки или приятели са добре.

# 85
  • Мнения: 40
вече 2 пъти подобен номер, единия път на майка ми, а втория опит беше в офиса
внимавайте и ако подозирате нещо веднага звъннете първо на близките

Общи условия

Активация на акаунт