Apetina-краве сирене

  • 2 590
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
какво ви е мнението за това сирене,което в момента рекламират?
Ползвате ли го за вашите малки дечица?

 Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 154
Купих го от любопитство и не съм очарована. На консистенция е като "Дунавия" и е ужасно солено. Не съм пробвала да го обезсоля, защото ми се струва някак си изкуствено и не знам какво ще се получи при обезсоляването. Според мен изобщо не е подходящо за деца, аз поне не бих го дала на моите. По-добрия вариант е качествено Бг сирене.

# 2
  • Мнения: 9 973
не е кой знае какво

# 3
# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз го харесвам-малките също

# 5
  • София
  • Мнения: 15 215
Аааааа, и аз паднах жертва на рекламата!  Close
Не знаех, че съм толкова лекомислена.  Embarassed Купих го и прочетох какво пише на опаковката (на чист български език) едва в къщи-след като го опитах. За съжаление-не е пред мен, за да препиша съдържанието. Ами-сирене, приготвено с палмово масло досега не бях яла. Няма и да ям повече. Не ми хареса. А колко е солено-не е истина. Няма друго такова солено сирене просто!
Сложих го във вода, за да го обезсоля-нямаше друг начин да се яде това чудо. Обезсоли се след няколко дни-къде ще ходи. За моя изненада-не се разтвори във водата. Но не смятам повече да повтарям този експеримент.  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 408
на мен ми харесва.но за сина ми е доста солено.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 265
И аз купих веднъж, хареса ми в интерес на истината, но за детето е прекалено солено (и, Vivi, има къде къде по-солени сирена - Роса, Маджаров, Лактеа - то пък е отровно солено). Но не знам дали бих повторила тази покупка пак. И на мен ми направи впечатление това пламово масло и се зачудих, ама понеже не знам колко е вредно... (ама и аз прочетох съдържанието чак като попривърши, не съм предполагала, че може да има нещо странно в състава на едно сирене).

# 8
  • София
  • Мнения: 1 555
Благодаря и аз за мненията, няма да се подвеждам да го купувам.  Naughty

# 9
  • София
  • Мнения: 15 215
(и, Vivi, има къде къде по-солени сирена - Роса, Маджаров, Лактеа - то пък е отровно солено).

Може, не ги знам тези. Аз не ги купувам.
Ето нещо за твърде солените сирена от "Сравнителен тест на сирена": "Ако сиренето е прекалено солено, това означава, че производителя се застрахова срещу патогенни микроорганизми и спестява етапа на зреене или част от него."
 Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 6 265
(и, Vivi, има къде къде по-солени сирена - Роса, Маджаров, Лактеа - то пък е отровно солено).

Може, не ги знам тези. Аз не ги купувам.
Ето нещо за твърде солените сирена от "Сравнителен тест на сирена": "Ако сиренето е прекалено солено, това означава, че производителя се застрахова срещу патогенни микроорганизми и спестява етапа на зреене или част от него."
 Peace

Да, определено едно наистина хубаво сирене не е твърде солено. А другите ги дадох само за пример, защото се водят за уж хубави на висока цена, но наистина са прекалено солени.

# 11
  • Мнения: 4 428
Само да вметна, че 1кг сирене се прави от 5л мляко, не от 3,5л  Mr. Green Просто рекламен трик  Sunglasses
Аз обезсолявам всички сирена. Е, не напълно. Оставам от саламурата около 1/3-1/4 и доливам с вода. Става много приятно  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 5 707
Ужасно е!

# 13
  • Мнения: 756
аз съм купуваля Апетина и съм давала и въобще не е било солено , аз не употребявам сол / само в редки случаи/ , обезсолих го във вода и си е наред. А напълно обезсолено сирене за децата и толкова полезно също е маскарпоне.

# 14
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Много е хубаво сиренето и на сина си давам само такова. Peace

Общи условия

Активация на акаунт