Томбола на "Рийдърс Дайджест"

  • 6 383
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 468
 Днес получих този плик:

и в него има разни брошури, документи, указания и бля, бля... и пликове с платени пощенски разходи.   Идеята е да им пращам отговори на нещо си и ще печеля някакви неща, част от тях със сигурност. Аз обаче ставам подозрителна когато се опитват да ми дават нещо "безплатно" та затова реших да попитам тук има ли други избрани (уважено е само 4.5% от народонаселението на България)  или знаете ли нещо за тази томбола?
 P.S. Аз не мисля да участвам, така че след 2 седмици ще има поне още един щастливец.

# 1
  • Мнения: 595
...има теми...бол.

# 2
  • Мнения: 3 459
И аз получих някви пликове и някви измислени си ключове за кола и дрън-дрън.
Даже не си правя и труда да ги чета. Всичко замина в коша  Peace
Безплатен обяд няма!  Wink

# 3
  • Мнения: 1 212
Попаднах и аз измежду тези 4,5 % ... тц, тц - бре късмет, бре  Wink Grinning
Та даже на два пъти  Sunglasses
Първият път / бременлийка към края бях/ , та си поиграх и пращах след щателно четене и проучване  Mr. Green
Вторият път, вече им се разсърдих - отиде в "кръглата папка" целия плик.
Бая се чудих .... как избират точно мен , като никъде на плика не е указано име ???  Thinking
Ние сме няколко глави на този адрес ... току виж ... семейна свада се спретнала, до кого точно е адресирано писмото Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 195
Свеки се занимава
и книги имаме от тях
поне те си заслужават
но не вярвам да спечели
но в някаква тема тук, преди година две, една мацка от Америка тук обясняваше, че си било нормална томбола, но трябва да си купуваш от тях.
знам ли, ще пиша ако свеки забогатее Mr. Green

# 5
  • Мнения: 468
 Пожелавам и успех! Тук при мен твърдят, че Голямата награда е 90 000 лв!
 Аз не знам защо реших, че е нещо ново Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 212
Минали са 2 томболи, ако не бъркам ... това трябва да е третата.

# 7
  • Мнения: 468
Само трета и аз вече съм вътре- и това ако не е късмет!
Благодаря за отговорите- поизясни ми се картинката Simple Smile.

# 8
Аз пък получих някаква книга За здраво сърце мисля че беше.Но не съм я и отваряла.

# 9
  • Мнения: 1 212
Аз пък получих някаква книга За здраво сърце мисля че беше.Но не съм я и отваряла.

То хубаво си получила, ама трябва да си я платиш вероятно .... или вече си я платила ?  Thinking
Участвайки в томболата, имаш опция да избереш варианта с покупка на тяхна книга или без.
Щом получаваш книга, значи си избрала първия ...

# 10
Аз пък получих някаква книга За здраво сърце мисля че беше.Но не съм я и отваряла.

То хубаво си получила, ама трябва да си я платиш вероятно .... или вече си я платила ?  Thinking
Участвайки в томболата, имаш опция да избереш варианта с покупка на тяхна книга или без.
Щом получаваш книга, значи си избрала първия ...

Да платя ли ооооооо ще ме хванат те........................

# 11
  • Мнения: 39
Майка ми,цяла година /2007/ се е занимавала с тях,непрекъснато откривах разни опаковки,но не съм я разпитвала.Накрая бяха "останалаи 5 човека за теглене на голямата награда и разбира се тя била между тях. #Crazy
Най-лошото е,че цяла година са я "карали"  да купува разни продукти от тях,не ми е казвала какви суми е давал,но не са малки.То не са готварски книги,дебели книги с приказки,книга за чудесата на света,някакво самообучение по английски за деца и т.н. Това са част от нещата които съм виждала,другите не ми ги показва.ООО томболата определно е минала,но никой никъде нищо не е прочел Joy ЧЕСТИТО НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ!

# 12
  • Мнения: 1 212
Във сайта им има побликувани имената на печелившите от изминалите томболи !

# 13
  • Мнения: 620
В пощата на моето село са получени писма за цялото село Simple Smile) те всички са избрани. Тъжничко е че там хората са в социална изолация и се връзват, една жена без пенсия без доход си купила книга за 60 лева  #Crazy с надеждата да спечели... сега няколко месеца паричките от млякото ще отидат да си връща заема.  Ходили и специални представители от фирмата и им казали, че ще ги извозват до София с коли за да им връчат наградите  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 641
А забеляза ли, че искат всичките ти лични данни?
По тази причина отидоха в коша.

Общи условия

Активация на акаунт