Фетална морфология в София - доц. Томова или д-р Марков?

  • 71 434
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
няма значение при кой от тях

# 16
  • Мнения: 1 155
Ходих при доц. Томова и останах много доволна, затова ти я препоръчвам! Peace

# 17
  • Мнения: 419
При Д-Р МАРКОВ  Peace

# 18
  • Мнения: 45
Благодаря на всички!
Струва ми се, че ще отида при доц. Томова, а ако тя няма часове, ще пробвам при д-р Марков Laughing
Ще споделя впечатления

# 19
  • Мнения: 662
Д-р Марков. Много внимателен и обяснява подробно Peace.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Едва ли има човек,който да  е ходил и при двамата на ФМ.Така че тези,които са ходили при Томова ще ти препоръчат нея,а тези,които са ходили при Марков-него.Аз съм ходила при Марков и съм много,много,много доволна. Peace

същото щях да напиша и аз  Peace

# 21
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Наскоро имаше едни много негативни коментари срещу д-р Марков. След като ги прочетох, аз лично не бих отишла при него. Thinking

# 22
  • Мнения: 7 416
   Томова! Peace

# 23
  • Мнения: 367
Имах проблем с бременността си и ми дадоха телефона на др.Марков,обадих се без препоръка от никой и споделих проблема си.Часовете му за прегледи бяха изчерпани за месец и половина напред,но той намери време още същата седмица да ме види и да отговори  на въпросите ми. В последствие да ме приеме в болницата за наблюдение ,а по-късно и да ме изроди.Всичко това без каквато и да е протекция и без да поиска или дори да направи бегъл намек за пари(дори и секциото).Та там в болницата,дори на лошия им ехограф ден преди секциото каза,че дъщеричката ми е 2.300-на следващия ден толкова я извади!!!
Прочетох,че имало лоши отзиви от него,но всички лекари имат лоши и добри моменти,все пак са хора и те  грешат!Аз лично съм изключително доволна от него и съм му много благодарна,че днес гушкам детето си!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 78
Ходихме при Томова и сме доволни от прегледа-информацията беше пълна и изчерпателна, единствения проблем беше, че имаше свободен час само за преглед в Св.Лазар-по телефона ми каза, че прегледа ще струва 80 лв, а на касата ми поискаха 160лв.и отказаха да ни дадат касова бележка.Бях бременна и се опитах да не се ядосвам много, защото не можахме по цивилизован начин да се разберем с дебелите лелки на касата, но си беше истински обир...

# 25
  • Мнения: 389
Ами аз ходих при Марков и останах доволна от него

# 26
  • Мнения: 410
Д-р Марков. Много внимателен и обяснява подробно Peace.
така де ама недоскив.както е писала нона77-нищо не е видял и нашата априлска мама загуби бебчето си.така ме е яд на тоя,че........ #2gunfire

# 27
  • Мнения: 571
Аз съм ЗА Марков!!Много съм доволна от него!!!
Четох темата/за грешката му/ и писах по нея и честно казано едно такова недоказано нещо не е променило личното ми мнение за него като професионалист!! PeaceАко беше толкова некадърен графиците му нямаше да преливат от пациентки!!ЛИЧНО МНЕНИЕ не засягам никого  bouquet

# 28
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
за Марков съм чувала и чела добри отзиви но аз лично не съм ходила при него ... за Томова мога само добри неща да кажа,човечна,съсредоточена,обясняваща и преглеждаща много подробно  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 374
Аз съм ходла при доктор Томова и съм останала с много добри впечатления от нея,доволна съм,ако живот и здраве забременея отново пак бих отишла там.

Общи условия

Активация на акаунт