Електронни цигари

  • 5 032
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 353
А дали пълнителите са универсални за всякакви марки ел цигари.Днес попитах в Метро и модела който се предлага там жената каза ,че само техните пълнители ставали за него.Интересува ме дали някой си е купувал например цигара от Метро и пълнители от нета?

# 31
  • Мнения: 3 211
Пълнителите са индивидуални, за всеки модел-различни пълнители.
Аз поръчах на баща ми от ибей. Цената на пълнител излизаше по 50ст., а тук са по 2,50лв.
Имам приятел, който е много доволен от цигарата. Пуши си пак нормални от време на време, но не както преди 2 кутии, а по 2-3 цигари на ден.

# 32
  • Мнения: 335
Всъщност тази цигара има филтър с никотин (освен ако не си поръчаш с нулево съдържание), както при никотиновите лепенки, но тук държиш нещо, наподобяващо цигара. А пагубното действие не е от никотина, а от катрана и въглеродния двуокис, които липсват при електронната цигара.

Да. Не знам, защо хората си мислят, че тя е средство за отказване от пушенето.
Всъщност смисълът на тази цигара не е да спреш "истинските" цигари, а да си спреш катрана, с който задръстваш завинаги белия си дроб.

Второто и по-важно от първото обстоятелство е, че спираш да тровиш изцяло околните и да им изяждаш кислорода, ако сте в едно помещение.
Иначе никотинът може да ти е повече, отколкото в обикновената цигара, което касае само теб и както стана дума - съвсем не е  най-вредното у цигарите.

# 33
  • Мнения: 179
Пробвах с електронна цигара, но нищо не се получи, може би и тя не ставаше беше един  евтен китайски боклук.Но общо казано не останах очарована NaughtyДобре , че забременях  та ги спрях и в момента не пуша.

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 11:59 от gracia777

# 34
  • Мнения: 2 013
Мислех да си взема такава,за переиода през бременноста понеже адски много ми се пушеше,знаех че не е редно и е вредно за бебето,но беше неудържимо...  Whistling
Както и да е,една вечер бяхме на пицария с приятелите и бармана пушеше такава цигара.Когато го видях,дори ми стана смешно,като дърпаше огънчето светваше,и имаше някакъв минимален дим,но ми изглеждаше супер тъпо и реших че няма да се излагам с такова нещо.
Казах си или ще пуша или не,и така!
До раждането удържах фронта,но след това започнах пак....  Embarassed

# 35
  • Мнения: 3 268
Електронна цигара значи...Не съм ползвала,не бях и чувала.Ама ми звучи като секс с презерватив от автомобилна гума.

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 11:46 от stefani6

# 36
  • София
  • Мнения: 309
Наскоро бях в кантората на една адвокатка,която по едно време каза:''Чакай да изпуша една цигара",което малко ме изненада-нали как така,в хубавия офис,все пак.И извади от чантата си една такава пурета-започна да разказва как "се е родила" с тази цигара-че вече не и се налага да излиза от офиса,че се чувства чудесно и не пречи на никой,беше страшно доволна!
Аз реших да спра цигарите и ги спрях-успех на приятелката ти,винаги се дивя,като чуя,че бременна пуши като комин ..

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 12:08 от didito.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 384
брат ми си я купи октомври 2008г и пуши само нея/преди това пушеше по 2к на ден/ прецака му се на 2 пъти и я връщаше на фирмата през това време палеше по 5-6ц на ден говорим за 3-4дни за рекламацията-за Коледа ми подари и на мен Party/аз пуша по кутия на ден/ наистина имам желание ако не ги спра поне да не се тровя толкова много.
зарадвах се и в началото комбинирах ел.цигара и 4-5ц от нормалните,но....нещо ми е много трудно да свикна с тая цигара-в момента продължавам да пуша ,а ел.цигара мнооого рядко я използвам обикновено вечер пред компа за да не ходя на терасата да мръзна  Confused Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 902
Здравейте момичета,а случайно някоя от вас да знае къде от Варна човек може да си закупи такава е.цигара и съответно пълнители към нея?

Аз си купих от Метро-дамска мини цигара.Понеже пуша слаги цигари съответно си взех и по-слаби пълнители.Пуша си я но си позволявам и истинска цигарка чат пат.В общи линии май карам на комбинирано.

# 39
  • Мнения: 130
Аз си взех такава и я пуших 1 месец след това някъде запилях зарядното и всичко приключи,иначе за върли пушачи е идеална в автобуси самолети без проблем се пуши

# 40
  • Мнения: 179
Аз си взех такава и я пуших 1 месец след това някъде запилях зарядното и всичко приключи,иначе за върли пушачи е идеална в автобуси самолети без проблем се пуши
Явно зависи кой от къде я копува.Аз въобще не бях доволна само свете отпред а почти нищо не усещах направо без въздух оставах.Но и цигарата си беше от Китай явно боклук.Но наистина би била удобна. Peace

# 41
  • Мнения: 130
Моята е Volcano...или както там се пише точно,но не е мини цигара а от по дългите.Красивичка е,цвят махагон.Сравнение с тази от Метро(бялата) не може да става,онази е пълен боклук.Като че изпуска въздух докато опъваш.

# 42
  • Мнения: 179
ясно и аз бях с бялата ooooh!

# 43
  • Мнения: 332
Тая бялата от Метро наистина е много зле и се учудвам, че има толкова доволни от нея. Мъжът ми се оказа, че я пуши между пушенията, а уж беше с цел да откаже цигарите. Аз като я пробвах също не ми хареса, иска си бая дърпане и самата цигара е прекалено дебела, което придава усещането, че наистина "пушиш химикалка", или маркер  Laughing А и на мен поне нещо ми люти на гърлото от нея  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 179
да поясна само, че не беше от Метро, а направо е купина от Китай Mr. Green.То поне да беше от Метро Wink можеше и да става тази.А аз съм имала сигурно най големия китайски боклук Laughing

Общи условия

Активация на акаунт