Прима Стил -проектиране на мебели- отзиви

  • 8 883
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 561
Здравейте,
Днес харесах една фирма за  производство на мебели по поръчка, производствения цех име във Враждебна-ПРима Стил, с офис на Пиродска 47.
Някой ползвал ли е услугите им и моля за отзиви за качество и изпълнение?


Благодаря предварително.

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 23:58 от alexova

# 1
  • Мнения: 1 561
Подбутвам отново

# 2
zdraveite Simple Smile
az imam opit s tazi firma prima stil ( s ofis na pirotska)
ot tam minalata godina si poru4ahme cqlta kyhnq i garderob za edna spalnq. moga da kaja 4e sme stra6no dovolni ot rabotata im
napraviha vsi4ko kakto go iskahme estestveno se praviha malki popravki kogato montiraha vsi4ko. no kato cqlo izpulnenito im be6e blestq6to
kuhnqta stana po hybava ot o4akvaniqta ni
a  garderoba e strahoten su6to. cenite minalata godina im bqha dosta priemlivi da ne kaja normalni za ka4estvoto koeto ni pokazaha pri izrabotkata na vsi4ko
moga da vi gi preporu4am iskreno
 4ao za sega Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 561
Много благодаря за постинга !Малко ме успокои, че ние вече поръчахме и ще мога да споделя моето мнение едва към 20 септември.
Гардероб по размери и разпределение по наш проект и портманто, пак по наш проект, дано да стане това, което очаквам.

До скоро!

# 4
  • Мнения: 3 089
да се включа и аз.
имаме маса и столове от тях. чудесни са, въпреки че децата правят всичко възможно да ги съсипят. масата се мокри поне х 10 пъти на ден - разливват се сокове, води, маже се, мятаме горещи тави отгоре - за сега не е дефектирала. да не се връщам и към не-далечното минало, когато всяка вечер къпехме детето в корито, поставено върху масата. е, не е мръднала  Peace
утре ще доизкусуряваме проекта за кухнята и тия дни ще плащам и нея.
за сведение - цената, която ми дават, е с около 1000 лева по-ниска от на другите места. а разлика около 20 % в наша полза малко ме притеснява. дано не се издънят  Peace

# 5
  • Мнения: 1 561
И в нашата оферта тяхната цена беше с 1000 по евтинка, от другите.
Пък ще видим.....Срокът наближава...

# 6
  • Мнения: 3 089
какво стана с мебелите?
монтираха ли?
доволна ли си?
и моят срок 'зе да идва. и мен ме втриса...

# 7
  • Мнения: 1 561
Не , не съм доволна, след 3 дни монтажи и закъснения на уговорения час, в петък се оказа, че шкафовете за обувкине могат да се затворят, петата на всяка обувка стърчи и това е.Дори на дъщеря ми обувчиците едва се побират.
Много е тясно между двете разделения, отделно май са монтирани много нагоре и затова не мога да пъхна обувките...
Незнам.Слава богу не отидох в петък да доплатя останалите 50%, така, че няма да ме бавят предполагам.
Само да не се окаже, че височината ни е малка, но го съгласувах с тях и надявам се да не е това причината.
Имаше объркани неща...много неточности, но ги подменяха бързо.

Много дефекти виждам по ръбовете, където са кантирани, като нащърбено е на доста места.
Отделно и огледалото е обикновено, отрязано, а аз очаквах от тези отстрани  охормените сато рамка, поне такова ни е това в банята, на горния шкаф.

Това е засега, по- късно ще кача снимките.

# 8
  • Мнения: 1 561
Ето ги, днес говорих с управителката, обеща да оправят нещата:


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293747

# 9
  • Мнения: 3 456
Ето ги, днес говорих с управителката, обеща да оправят нещата:


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293747
alexova, добре изглеждат нещата на снимките. Дано оправят всичко, което искате! Успех!

# 10
  • Мнения: 3 089
изправиха ми се косите.
тюююю
кво ли ме чака с моята кухня за 5 бона  ooooh!

# 11
  • Мнения: 1 561
изправиха ми се косите.
тюююю
кво ли ме чака с моята кухня за 5 бона  ooooh!

Просто не се лъжете да плащате пълната сума докато не изчистиш и огледаш всичко до детайл.
Аз изчаках и добре, че  не реших да съм коректна, вече от опит знам, че все нещо не е наред.
Обадих се на управителката, за огледалото каза, че няма проблем да се подмени с такова, по моите изисквания.Извини се, били болни вкъщи и не била огледала поръчката.
Дано при вас нещата да са ок.
на мен не ми върви изглежда и това си е.
Отделно, че всички  фирми са един дол дренки. Но важното е с колко си се минал.Ако бяхме поръчали при другите, се съмнявам, че всичко щеше да е наред.Разликата беше хилядарка само за гардеробчето.

Стискам палци, ти нямаш моят късмет.

Ще чакам и снимки.

# 12
  • Мнения: 6
Здравейте, случайно попаднах на тази тема и искам да споделя моите впечатления.Тази фирма лятото ни правиха кухня, гардероб и портманто.Изключително сме доволни вкъщи, първо че в офиса им на Пиротска 47 бяха много любезни с нас, обърнаха ни много голямо внимание и второ че всичко си дойде точно така както го искахме нямахме никакви забележки.Дори ако ни се наложи да поръчваме нещо пак ще отидем при тях.Не знам защо така при Вас е станало, но аз дори изпратих един колега на които миналата седмица го монтираха, вярно забавиха го с 3 дни но пък и той остана доволен.Явно всичко е въпрос на късмет, дано Ви се оправи всичко.
Чао !

# 13
  • Мнения: 3 830
Почти винаги има разни объркани неща, недоразумения и т.н.
Дано всичко да оправят и в крайна сметка да останете доволни. Peace

# 14
  • Мнения: 1 561
Явно, но да ходих няколко пъти да доуточняваш и после този резултат.... явно причината не е и в нас.Кофти момент улучихме явно, не са доугледали нещата , имали ново момче в цеха, което режело плоскостите и т.н


Днес трябва да минат, но до сега, 16.56ч. никой не се е обадил, аз всеки път звъня за да ми кажат, кога аджаба ще дойдат вкъщи.

Това също го считам за непрофесионализъм.

Общи условия

Активация на акаунт