Ми не нарушавам правила а всичко изчезва.

  • 1 153
  • 12
  •   1
Отговори
Нали е клюкарник - пиша си тема каквато искам. Даже има още една за референдумите. Не продавам нищо. Не рекламирам нищо. Не ругая никой. Не разказвам расистки вицове. Какъв е проблемът?

# 1
  • Мнения: 247
Я си кажи какво премълчаваш?

# 2
  • Мнения: 641
Ти си неспасяем случай!  ooooh!
 Не знам темата ти, но в правилата точка 8:

8. Забранено е пускането на теми и мнения, съдържащи краен агресивен национализъм, ксенофобия и антисемитизъм, теми с расистка насоченост, мнения, съдържащи религиозна, идеологическа, политическа пропаганда, теми подклаждащи /или които могат да доведат до/ расова, културна, социална, религиозна, етническа и всякакъв друг вид дискриминация, омраза и нетолерантност, теми и мнения, целящи създаване на смут и предизвикване на страх, подклаждане на масова паника, както и теми и мнения с линкове към сайтове, съдържащи подобни елементи.

Сам/а си отговори.

# 3
  • Мнения: 662
Аз си мисля, че първата тема беше изтрита, защото беше почти като моята за референдумите. Само, че той беше написал нещо от сорта "не на референдумите". Просто се припокриваха една с друга.

# 4
  • Мнения: 4 916
Автора, някой от Евтерпа се е оплакал, да знайш... затва са ти изтрили темата. Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Е, ама и ти се беше поолял/а, признай си.  Mr. Green

# 6
Егати, значи Мартин Карбовски трябва да го осъдят доживот! Аз си държа на темата и затова нека, който я е изтрил да каже точно коя точка не е наред и да я оправя, защото с това правило 8 и неговото съдържание вие сте избили рибата. То значи за нищо не трябва да се пише.

"всякакъв друг вид дискриминация, омраза и нетолерантност" - извинявай ама при всеки контрапункт има някаква дискриминация и често нетолерантност. Само за пример - темата за Ангел Бончев всява ЕБАСИ нетолерантността към Министрество на вътрешните работи(те и не заслужават друго) и тоест не кой да е, а нетолерантност към ПОЛИЦИЯТА на РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ и темата си стои. А мен някой Добсън ме трие защото всявам нетолерантност към Евтерпа. Евала Рамбо, най-големите сте!

# 7
  • Мнения: 641
Евала Рамбо, най-големите сте!

Нещо не схванах.  Crazy

# 8
Еми ако вместо да гледаше Рамбо (Силек), четеше Ран Босилек, можеше и да схванеш.

# 9
  • Мнения: 641
Оу! Направо ме заби!  Crazy

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 20:30 от Рамбо Силек

# 10
  • Мнения: 25 558
Би трябвало вече да си разбрал, че тук не гледат с добро око на двойните/тройните/четворните и т. н. регистрации.
Даже и да се изтарикатиш с айпито, стилът лъсва отдалече.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 641
Борко, ти ли си бе, душко?
Леле как не се сетих  ooooh!
И аз на краставичар, краставици продавам с мойта точка 8.

# 12

Общи условия

Активация на акаунт