"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 17

  • 18 062
  • 313
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 304
Ами Питче, то има теми тук тази е последната, а иначе много полезна информация има тук в Статии и във форума им, и тук в Хранене (мисля) и във форума им. Общо взето става въпрос за съотношението между мазнини, въглехидрати и белтъчини, като най-голям процент е за мазнините (масло, зехтин, сурови ядки). Аз от 5 дни се храня така, вече посвикнах с изчисляването на калориите, но като цяло да ти кажа ми е много добре, защото иначе от фитнеса ми идваше доста нанагорно с режима на Оги. Както казах преди постоянно си ходех гладна, въпреки огромните количества, които изяждах. Поразгледай това, което ти дадох. Може да се стреснеш в началото колко мазнини ще ядеш, но при мен за 5 дни кантара е само надолу и не съм гладна. Ако имаш нужда от нещо - ЛС  Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 3 118
Благодарско Аморче  Hug,
последния им форум на тея изглежда доста пълен с полезна инфо.
Аз съм зяпала и друг път страничката на спайдър спорт, това беше когато се чудех каква диета да започна в началото на годината.... бая неща изчетох тогава преди да попадна на Симеоновския режим.
Аз си мисля, че и двата режима си имат достойнства да ти кажа - само че нашия си е режим за без никакво движение, пък при техния треа яко движение. Спомням си, че тогава бая се впечатлих колко много мазнини трябва да се изяждат....  Shocked Единственото дет ме притеснява е, да не се губи вода вместо мазнини... оф не знам Няма да спамя повече, те ората за тфа учат 5 години се пак.
Мерсаж пак значи.

# 32
  • Мнения: 3 118
Дубрютру, мили деца!
Времето е чудесно!  Mr. Green  umbrella help wflag
И кафенце си пийвам Ф чудното временце, заповядайте и вие Mr. Green

# 33
  • Мнения: 572
мери за кафенцето, Питче

аз да се отчета ... малко съм качила, ама нали бях нережимна тия дни Simple Smile
останаха само 200 грама да сваля, за да съм с резултата от неделя Simple Smile
абе добре се чувствам!
Благодаря на всички за поздравленията Simple Smile

# 34
  • Мнения: 290
Добро утро, момичета!  Hug
Я, кого виждат очите ми! Фелинче, как си? Как я карате?
Питче, благодарско за кайвето!   bouquet
В това време едва се добрах до офиса. Бях като мокра кокошка. Сега се суша  Laughing
Дано превали, че пак ще имам излизане по-късно през деня.  newsm17
Режимен ден на всички!   love001  love001  love001

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 10:42 от БорянаІ68

# 35
  • Мнения: 153
Добро утро   bouquet

Егати дъжда, егати чудото.
Добре, че съм с кола ама пак голям зор докато се добера до работа.
Пътувах доста повече време от нормалното, защото имаше невероятни задръствания.
Хубавото е, че не успя да ме намокри много много Simple Smile
Но на такова време е само за спане.

Вчера бях режимна, с изключение на около 4 шоколадови бонбона  Whistling
Мерих се днес, но три пъти ми даде три различни резултата, затова не знам реално колко тежа.
Важното е обаче, че и трите пъти даде по-малко от това, което бях последните 1-2 седмици.
Затова се надявам най-накрая да съм я преборила тая цифра и да продължавам напред.

Преди да дойда в нашата тема попаднах на една друга за Вода Аеробика.
Хвана ми окото честно казано. Някой път може и да се престраша да отида.
Вие имате ли някакво мнение по въпроса? Ще се радвам да покоментираме малко  Party

Режимен ден от мен   bouquet

# 36
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен,

Благодарско за кафенцето Питче.

Временцето днес е страхотно, но е само за спане. Днес ми се струва, че цял ден ще се  Sleeping в офиса.

# 37
  • Мнения: 367
Здравейте сладуркиииии , завърнахме се !!!!
Навъртяхме 3367 км хаха до там и из Гръцко и обратно.
Ка4вам малко снимки.
Борянски направо ми счупи монитора с тия снимки. Недеи така хи хи хи - мъж ти има да се дуе с теб пред приятелите  Hug
Хаясченце айде лек ремонт дано да ви стане мн хубавка къщичката Hug
Питче  Hug не те знам на колко си ама си изглеждаш суперско. 
На всички   love001  love001  love001
На Джинджи на гоцкото бебе   love001

Ние ходихме до Делфи , катерихме се по разни руини малееее тия гърци са строили градове от мрамор егати разкоша , не е истина.
После ходихме в Нефлио там улиците са покрити с мрмор. После Олимпиа - мъжете направиха по един крос на ОЛИМПИЙСКИЯ стадион - луди , егати жегата беше!!!! ooooh!
После Атина и АКРОПОЛА - уникално е гигантско и отново - всичко от мрамор, казват че блестял и корабите се ориентирали по него към пристанището.
А ако ви кажа че аз бях лудото ленче дето навсякъде се покатери на ВИСОКИ ТОКОВЕ hahaha hahaha hahahaобявиха ме за луда и съм напълно съгласна ха ха ха
В Атина беше единственото ми разочаровние - Е НЯМА ТАКЪВ ГРОЗЕН , ГАДЕН ГРАД !!!! Sick
Иначе си изкарахме страхотно.
За финал бяхме до островите Санторини на о.Тира - невероятно сладурско , ронантично място. Препоръчвам с две ръце.
Това е от мен за сега .
Резултати - 52 кг. Режима хм хм - не съвсем .... Rolling Eyes
Сега си продължавам, че ми се друсат сланинките по кръстач и кълките.
Пак ви  Hug Hug Hug Hug   и    love001  love001  love001 всички Десика - весела отпуска ти желая.
Снимки - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266360&pid=6582208&lp=30

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 10:24 от Felina

# 38
  • Мнения: 290
Йееееее, страхотни снимкиииии!!!
Направо си като от древна Елада с червения тоалет! Hug
Това с токовете направо ме утепа! Аз понеже хич не го умея тоя начин на придвижване  #Crazy даже не мога да си го представя. Аз като обикалям някъде съм екипирана като слънчицето ти  Whistling

# 39
  • Мнения: 3 118
Ееех Фелинче, упасна си! Много хубави снимки! Много сте сладки и двамата с твоя момък. Няма такава хубава гледка като двама влюбени.  Flutter Колко време отпашихте?
Санторини значи...  Mr. Green ша го разцъкаме и него некой път щом го препоръчваш горещо.

Оф, за режима значи и аз нещо... таковата  newsm56 уж съм цел ден режимна и след вечеря кво ми става, де що има по шкафовете забранени нещаааа са проверяват дали не са се развалили случайно... Blush
Ах, добре че няма кой знае кви поражения  Praynig
А и с тея плодове - то дини ли нещеш, то пъпеши, мани!

# 40
  • Мнения: 572
леле Фелинче, какви снимки ... какво чудо Simple Smile)
май наистина добре сте си прекарали в Гръцко ... ама и ти добре изглеждаш бееее Simple Smile
ти на 52 как си ... а ако си 48 например... леле малеее
идеалка сте си с мъжо Simple Smile

аз такова - не съм режимна ама като се кача ей сега на кантара ще се види за кво иде реч, ама от ден на ден все по-слаба се чувствам ... ама нека, че на моренце съм решила да ходя...

а защо не съм режимна ли?? - защото тия дни като не мога и да се наспя и се наливам яко с кафе и кола и то режимността отива на майната си, ама ще се мъча да влезна в крак ...

а от две седмици имам чувството, че не съм почивала и съм яко уморена... имам нужда от мноооогооо сън, но си имаме коте, което не ме оставя да се наспя и яко ме нерви  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 41
  • Мнения: 3 118
Ile, аз съм върла фенка на пухкавите топчета. Мрънка пиленцето щото има нужда някой да го погали. Ако е мъничко - търси майка си, като го успокоиш ще видиш как ще замърка и двете ще се наспите  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 572
ooo не, аз изобщо не ги обичам ...
то си има стопанка .. да си го гледа, макар че и тя толкова го гледа - вечер го вижда за по два часа и то само  вкъщи по цял ден ...
понякога искам да избяга - не само заради мен, ами и щото се мъчи само животинчето

за протокола: днес съм в плюс ... не е хубава работата, ама какво да се прави Wink

# 43
  • Мнения: 290
Добро утро!
Айде на кафенце

Малиии, тая нощ какво чудо беше по софийскоооо! И тока в наше село даде фира за около час  Rolling Eyes Сутринта в офиса всичко изгаснало - сървър, рутър ... Ще видим UPSа дали не е за подмяна  Thinking
А, Аморче, страшен аватар! Точно в тон със сегашния ти стил на действие.
Днес ми казаха, че ми стигало толкова слабеене, че вече ми стояли грозно дънките. Ха, че аз ще си купя новички  Crossing Arms Аааама ха!!!
Айде режимен ден от мен!   Hug Hug Hug  love001  love001  love001

# 44
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен,

Борянче и отново мерси за кафенцето. Аз тази сутрин и два пъти мога да се наредя, че нещо

мноого ми се спи, а и съм много раздразнителна от сутринта  smile3516

Фелинче яко сте си изкарали, личи си от всякъде. Бравос на вас, много да се гунчите сега и да

се  txtloves luvbed, а после  stork-boy

Иле споко ще си върнеш килограмите. Аз също не съм режимна, а все се каня, ама по тези седмици все бях в разход и нямаше как .

Момичета аз имам пак страшен проблем с  smile3550 не мога да ходя с дни. А почти всеки ден хапвам кисело мляко, пия доста течности, но резултата е нулев.

А да купих си и кантар най-накрая и заради тази тоалетна ли не знам , ама с всеки ден ми дава +, а си хапвам като преди.Ужасно е  smile3511 smile3511 smile3511

Лек и прохладен ден ви желая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт