Хитринки за всякакъв случай (3)

  • 100 357
  • 770
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 92
Разбира се  Hug Исках първо да попитам, да няма някой нещо против  newsm78

Заповядайте в новата тема!

Моля, записването да става само с полезен съвет! Дори съвет, който сте научили от някой друг ( от темичките до сега ) и той е бил полезен за вас   Peace

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 16:55 от ledenata

# 766
  • Мнения: 20
много актуален съвет . все още е лято и сме по морето. ако някой прекали със слънчевите бани и допусне да изгори
- зачервената кожа се намазва с разбит на пяна белтък, като по засъхне повтаряте няколко пъти и на сутринта кожата е спокойна,намазвате силен фактор поне 30 и продължавате да се печете/ изпробвала съм го върху мен и синът ми , който е бял като скандинавец/.за мен съм го изпробвала когато пипнах горещ керамичен плот.

# 767
# 768
  • Мнения: 1 176
Запиши се с някоя хитринка, но в новата тема.

Заповядайте в новата тема!

Моля, записването да става само с полезен съвет! Дори съвет, който сте научили от някой друг ( от темичките до сега ) и той е бил полезен за вас   Peace

# 769
  • Мнения: 1 677
И аз за малко щях да пиша тук, явно някой е побутнал старата тема напред, но се поправих и написах, това което исках в новата тема.
Може би ще е добре модераторите да заключат тази тема.

# 770
  • Мнения: 1 540
Мухлясало е отделението за гореща вода на машината ни за вода. Някъде из форума бях чела преди, че върши работа лимонтозу, разтворено във вода, която се пуска през машината няколко пъти. Преди да пробвам исках да се допитам до вас дали знаете изпитани методи за премахване на мухъл от машина за вода. Мерси предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт