Имам въпрос

  • 757
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Здравейте,мили мамчета,
Зная,че има много такива теми,но и аз да попитам Sad.Родих моето второ детенце на 19.06.2008г.Раждането беше нормално и по принцип без никакви проблеми.Имах усложнения седмица след раждането,но след като посетих гинеколога си,проблемът се оправи.Незная точно какво е било,тъй като всичко приключи с пълната упойка и така за час вече си бях вкъщи.И след тая манипулация, физически пак се чуствах много добре.Лохиите спряхо преди седмица и малко повече,още не съм имала менструация.И така по същество,с мъжът ми правихме секс,с прекъсване на акта,но притеснението ми е голямо да не забременея пак.До сега винаги така сме се пазили и в резултат има две прекрасни деца,но за трето е още рано.Въпросът ми е,ако съм забременяла кога най-рано мога да разбера?

# 1
  • Мнения: 219
Най рано можеш да разбереш 3 дни след оплождането с кръвен тест. Като съдя по написаното едва от една седмица си се изчистила и ако кърмиш може и изобщо да не получиш менструация. За обикновен тест трябва да изчакаш месец.

# 2
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Е, не бързай, едва ли е бременност.И аз мисля да си направиш тест за бременност след месец, ако не ти дойде менструацията през това време.

# 3
  • Мнения: 1 674
Здравей!Ако кърмиш редовно,няма за какво да се притесняваш.Дори и да има бременност ще разбереш най-рано след месец.

# 4
  • Мнения: 2 477
Хаха.Едва ли си забременяла още от първия път.Най-рано може да се разбере след около 7-10 дни.
Но за вбъдеще не е ли по-добре да измислите друг по-сигурен начин за предпазване от бременност?

# 5
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Здравей!Ако кърмиш редовно,няма за какво да се притесняваш.Дори и да има бременност ще разбереш най-рано след месец.
кърменето не е причина за незабременяване.
 на въпроса ти едва ли си забременяла, но е добре да помислите и за по-сигурен начин за предпазване от бременност Peace

# 6
  • Мнения: 4 447
Здравей!Ако кърмиш редовно,няма за какво да се притесняваш.Дори и да има бременност ще разбереш най-рано след месец.

Каква връзка има редовното кърмене
със забременяването???? Shocked

Или имаш предвид, че ако кърмиш ще
разбереш след месец?  Joy Иначе
може и по-рано???

# 7
  • Мнения: 135
Не кърмя,както споменах имах проблеми и трябваше да мина на антибиотик.Що се отнася за предпазването,зная че това е най-несигурният начин и трябва нещо по-сериозно.Но в случая така стана/не искам да се оправдавам/.Но в момента страхът е голям и се побърквам от тая мисъл  Sad

# 8
  • Мнения: 387
.Най-рано може да се разбере след около 7-10 дни.
Но за вбъдеще не е ли по-добре да измислите друг по-сигурен начин за предпазване от бременност?

помисли си сериозно наистина ...     bouquet Peace

# 9
  • Мнения: 4 447
Не кърмя,както споменах имах проблеми и трябваше да мина на антибиотик.Що се отнася за предпазването,зная че това е най-несигурният начин и трябва нещо по-сериозно.Но в случая така стана/не искам да се оправдавам/.Но в момента страхът е голям и се побърквам от тая мисъл  Sad

Ами пазете се дееееее. Ако не ви харесват
презервативите, то тогава мини на хапчета
и ще ви бъде хем приятно, хем спокойно.

Няма как да разбереш освен след няколко
дни да си направиш тест. Мисля, че би имало
резултат след 3 или максимум 7 дни.

Стискам палци да не е станала "белята".  Peace

# 10
  • Мнения: 32
След като не кърмиш  можеш да пиеш противозачатъчни хапчета ,но се консултирай с гинеколога си какви да бъдат.За бременост е рано според мен ,едва ли ще забременееш 1 месец след раждането.Това може да се случи след 4-5 месеца,ако не внимавате .

# 11
  • Мнения: 396
Вчера се коментираше подобна тема.
За да не изпадам в подробности ще кажа , че съм съгласна с Морска Трева!


# 12
  • Мнения: 774
...И така по същество,с мъжът ми правихме секс,с прекъсване на акта,но притеснението ми е голямо да не забременея пак.До сега винаги така сме се пазили и в резултат има две прекрасни деца,но за трето е още рано.Въпросът ми е,ако съм забременяла кога най-рано мога да разбера?

Ако двете ти бременности са били планирани, не разбирам, защо се притесняваш, ако досега този метод на предпазване е бил ефективен при вас.

Ако случайно си забременявала досега, наистина трябва да помислите за друг начин на предпазване, за да не трепериш след всеки път.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт